przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na relację “video-live” z konferencji prasowej w UM Tarnobrzeg

Styczeń 15, 2015 4:48 PM

Zapraszamy na relację “video-live” z konferencji prasowej w UM Tarnobrzeg. Tematem konferencji będą nowe stawki za dostarczanie wody i odprowadzania ścieków. Konferencja odbędzie się w piątek 16. stycznia, początek godz.14.

4 Responses to Zapraszamy na relację “video-live” z konferencji prasowej w UM Tarnobrzeg

 1. Dr Dree Odpowiedz

  16 stycznia 2015 at 14:01

  No i gdzie ta relacja na żywo?

 2. Dr Dree Odpowiedz

  16 stycznia 2015 at 14:43

  Czyli standardowo, spychanie na poprzednika. My podnosimy ale to jego wina he he.
  A obniżka czynszu dla lekarzy to też wina poprzednika?

  A kiedy obiecana obniżka podatków?

 3. frd Odpowiedz

  16 stycznia 2015 at 14:50

  Aleś głupiś doktorze. A umiesz ty słuchać ze zrozumieniem? To może choć to sobie przeczytaj – oczywiście ze zrozumieniem:

  Polecam wpis wyjęty z dyskusji na FB pomiędzy radnymi Sławomirem Partkyką i Łukaszem Nowakiem:
  “Sławku ja wiem że jesteś w opozycji do obecnego Prezydenta ale proszę bądź uczciwy w swoich publicznych wypowiedziach i wpisach. Jako Radny dostałeś materiały na sesję. Zawierają one informacje o tym kiedy Wodociągi złożyły wniosek o zmianę taryf. Było to dokładnie 5 grudnia 2014r. Prezydent został zaprzysiężony 20 grudnia na sesji na której byłeś obecny. Po objęciu urzędu przekazał lezący wniosek do Kancelarii Biegłego Rewidenta. Raport z weryfikacji pozytywny również został ci dostarczony. Taryfy zostały zatwierdzone a raport weryfikuje je pozytywnie. Jeśli znasz statut to wiesz że Radni nie moga w takiej sytuacji nic zrobić. Odrzucić taki wniosek można tylko wtedy gdyby zawierał błędy formalne albo istniało by przypuszczenie że nowe stawki zostały wyliczone niezgodnie z prawem. Jeśli Wniosek o podwyżkę na sesji odrzucimy zostanie odesłany do wojewody a ten w wyniku braku błędów(raport Biegłego Rewidenta) zostanie przez niego zatwierdzony. Problem jest jednak bardziej złożony. Warto wspomnieć dlaczego akurat teraz Wodociągi wystąpiły o podwyżkę. Przez 4 lata podwyżka Wody była blokowana i jednocześnie zablokowane zostały podwyżki dla pracowników. W 2013r powstał raport pokontrolny stwierdzający że infrastruktura wodno-kanalizacyjna w min, w wielowsi która jest na stanie ma zostać przekazana wodociągom. Chodzi o sieć o wartości 2mln zł. Ciekawe dlaczego proces przekazania nie został podzielony na etapy. Np jedna część w 2013r druga w 2014r i na 2015 rok trzecia. Każdy kto miał do czynienia z ekonomią wie że taki majątek się amortyzuje co wiąże się z obciążenie finansowym. Gdyby to podzielić na etapy może wodociągi (nie zmuszane do finansowania sportu) dały by rade udźwignąć to obciążenie. Ciekawostką jest że przekazanie według mojej wiedzy zlecone zostało po pierwszej turze wyborów. Podwyżki dla pracowników dziwnym trafem też. Więc proszę bądzmy obiektywni.”

 4. Dr Dree Odpowiedz

  16 stycznia 2015 at 15:35

  Glupi to ty jestes, ze opierasz swoje wywody na wpisie z Facebooka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>