Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeżanka znalazła 10 tysięcy – bez wahania oddała całą kwotę

Styczeń 19, 2015 6:56 PM

Kilkanaście dni temu, wchodzą do tarnobrzeskiego marketu “Mrówka” pani Małgorzata natknęła się na porozrzucane banknoty leżące przed wejściem do sklepu. Kobieta wykazała się ogromną wrażliwością i bez wahania przekazała pieniądze pracownikom sklepu.

Wraz z pieniędzmi przed wejściem leżał jeszcze wyciąg bankowy na którym widniała kwota 10 tysięcy złotych. Pracownicy marketu pieniądze przeliczyli i okazało się, że jest ich dokładnie tyle, ile wskazywał wyciąg. Banknoty zostały następnie zabezpieczone przez wezwanych na miejsce policjantów, którzy ustalili że ich właścicielem jest mieszkaniec Tarnowskiej Woli.

- Ten pan zadzwonił do mnie i podziękował mi dodając jednocześnie, że nie wierzył że ktoś mu odda taką kwotę pieniędzy – opowiada w rozmowie z portalem NadWisłą 24.pl tarnobrzeżanka.  -  Pracuję w sklepie, wiem jak jest i jak ludzie oszczędzają. Mi też nie jest lekko, mam kredyty ale nie potrafię wziąć czyiś pieniędzy – komentuje pani Małgorzata.

Mieszkaniec Tarnowskiej Woli przekazał pani Małgorzacie znaleźne w wysokości 1 tysiąca złotych, dodatkowo właściciel marketu Mrówka w uznaniu za jej obywatelską postawę ufundował tarnobrzeżance talon w wysokości 500 zł, do zrealizowania w sklepie. – Chciałam bardzo podziękować za nagrody jakie otrzymałam od tego pana i od sklepu Mrówka – dodaje pani Małgorzata.

13 Responses to Tarnobrzeżanka znalazła 10 tysięcy – bez wahania oddała całą kwotę

  1. brawo Odpowiedz

    19 stycznia 2015 at 19:54

    brawo dla tej Pani , dla tego co zgubił i właściciela sklepu!

  2. Tomasz J. Odpowiedz

    19 stycznia 2015 at 19:58

    Ogromny szacun dla tej pani. Podnosi to wiarę w człowieka. Wszyscy w domu w samych superlatywach dla tej pani komentują tą sytuacje.

  3. szeryf Odpowiedz

    19 stycznia 2015 at 20:04

    Za wzorową postawę obywatelską policja i prezydent miasta mogli by również podziękować pani Małgorzacie. Tego typu informacje nawet w ogólnopolskich mediach nie przewijają się często.

    • Wątpiący w ... Odpowiedz

      30 stycznia 2015 at 17:08

      Tą panią w imieniu tarnobrzeskiej Policji poklepie po …(wybrać po czym) policyjny ryś i pani rzecznik :-)

  4. zuzia1509 Odpowiedz

    19 stycznia 2015 at 20:34

    Nominacja do kolejnej edycji Zwykły Bohater :)

  5. radosc Odpowiedz

    19 stycznia 2015 at 23:53

    Niewiarygodne zachowanie kobiety. Wzór do naśladowania.

  6. bo tarnobrzeg to jednak tarnobrzeg Odpowiedz

    20 stycznia 2015 at 07:41

    Brawo dla pani ! Bo jak sadze to wiekszosc by tej kwoty nie oddala

  7. TANIA REKLAMA MRÓWKI Odpowiedz

    20 stycznia 2015 at 09:23

    to reklama od kiełba w podziękowaniu dla własciciela marketu mrówka, nic się nie dzieje a tanio reklamę można zrobic….szkoda ze pan redaktor nie napisał że sklep mrówka znajduję się naprzeciwko “wszystko dla domu” gdzie mieści się sklep avans,jysk, płytki,łazienki,delikatesy centrum,studio mebli kuchennych,sklep z żaluzjami roletami i oknami….szkoda

    • ??? Odpowiedz

      20 stycznia 2015 at 10:24

      Gdy ktoś jest durny to durnym zostanie. Gdyby znalazła te pieniądze pod Sezamem, Stonką czy Kauflandem i własciciel uznał by, iż tę postawe obywatelską powinien również nagrodzić i media by o tym napisały to co? Też źle bo reklama? Mógłbym codziennie o takiej reklamie czytać nie życząc oczywiście nikomu takiej zguby.

  8. fakt Odpowiedz

    20 stycznia 2015 at 12:12

    Baba oddala bo dookola kamery i tak by ja znalezli.A tak bohaterke z niej zrobiono.Ja bym nie oddala mimo kamer.BUUUUUUUUU

    • ??? Odpowiedz

      20 stycznia 2015 at 17:49

      Nie mierz wszystkich swoją miarą. Nie potrafisz zrozumieć, że ktoś po prostu znalazł pieniądze i je oddał. Miałaś już przed oczami listę rzeczy które można by kupić za tą kasę.

  9. fakt Odpowiedz

    20 stycznia 2015 at 12:15

    Oczywiscie do tych co na mnie przed sekunda po przeczytaniu tego komentarza psy wieszaja…..to byl cyniczny zart aby podkreslic jak wiekszosc polaczkow mysli.Oni by nie oddali.Ja pochwalam ta pania i uwazam ze swiat bylby piekny gdybysmy sie tak szanowali wspierali.

  10. racja Odpowiedz

    21 stycznia 2015 at 10:44

    Brawo P. Gosiu, jezeli jest Pami tą osoba, która niedawno pracowała na ul. Wyszyńskiego, to jestem dumny że Pania znam