Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Zostali pobici ponieważ ich samochód miał rejestracje z województwa świętokrzyskiego

Styczeń 21, 2015 10:38 AM

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy podejrzani są o pobicie czterech mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Sprawcy zaatakowali pokrzywdzonych przed jedną z restauracji w Tarnobrzegu.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, około godz. 3, przed restauracją mieszczącą się na ul. Warszawskiej. Sprawcy zaatakowali pokrzywdzonych na parkingu. Jak ustalili funkcjonariusze powodem pobicia miały być „obce” tablice rejestracyjne pojazdu, którym przyjechali mężczyźni. Zatrzymani to trzej mieszkańcy Tarnobrzega w wieku 21-22 lata.

Za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: Policja

13 Responses to Tarnobrzeg: Zostali pobici ponieważ ich samochód miał rejestracje z województwa świętokrzyskiego

  1. krzys Odpowiedz

    21 stycznia 2015 at 11:20

    Hahahhaa, chłopy ponoć sami zaaczeli, ale jak dostali po japie odrazu spruli dupę na psach. :D

    Pewnie i tak umorzą, więc nie ma co srać po gaciach.

    • Zenon Odpowiedz

      21 stycznia 2015 at 22:19

      Tak jest! Śmierć konfidentom i JP na 100%! :)

  2. nadkitą24 Odpowiedz

    21 stycznia 2015 at 13:12

    Widać nie mają się czym zając to głupoty piszą.. mój kraj.. taki piękny..

    Chyba autor za słabo pociągnął na komendzie, że mu tak nakłamali :)

  3. znajomy Odpowiedz

    21 stycznia 2015 at 13:41

    Skąd mają mieć informacje? Od stron zamieszanych? Pomyślcie, to aż tak bardzo nie boli. Piszą to co podaje policja. Jeżeli było inaczej niż podaje NW24\policja to napiszcie jak było. Chętnie wszyscy się dowiemy.

    • aidzpan Odpowiedz

      21 stycznia 2015 at 14:29

      To chyba przez to 24, w niejakim tvn o tej samej liczbie zrobili z naszego miasta bandycką osadę, też na podstawie policyjnych opowieści. :P

  4. wtf Odpowiedz

    21 stycznia 2015 at 15:05

    może ktoś dokładnie opisać o co tu chodzi i co dokładnie się stało? Ciężko mi uwierzyć w to co tu piszą. Sam jestem z województwa świętokrzyskiego, chodziłem tam do szkoły od gimnazjum do końca technikum i nigdy nie spotkałem się z jakimś agresywnym zachowaniem za to że jestem z świętokrzyskiego, były jakieś małe żarty , ale to nic poważnego, i nie mającego znaczenia na dłuższą metę. Samochodem też często jestem w Tarnobrzegu z rejestracją TSA i zawsze wszystko było normalnie. O co tu chodzi?

    • TBG Odpowiedz

      21 stycznia 2015 at 16:43

      Spokojnie, normalni mieszkańcy Tarnobrzega nie mają żadnych uprzedzeń do mieszkańców województwa świętokrzyskiego, w szczególności Sandomierza, które jest dla Tarnobrzega niejako bratnim miastem :) Trzeźwo myślący nawet gdyby to były rejestracje RST niczego by nie zaaranżowali, więc albo całe wydarzenie jest przekoloryzowane, albo – jeśli to wszystko jest prawdą – mamy do czynienia z ludźmi, którzy przynoszą tylko wstyd miastu i psują jego wizerunek. Sam często odwiedzam Sandomierz, również moi znajomi bardzo lubią to miasto. Do Stalowej Woli także nic nie mamy, jedynie najbardziej zagorzali kibice Siarki i Stali SW ciągle mają sobie coś do udowodnienia.

      Jednak uprzedzenia i zaszłości należy odsunąć i razem próbować tworzyć wspólną przyszłość naszego regionu. Mam nadzieję że nam się to uda i jako związek miast poprawimy znacząco infrastrukturę naszego wspólnego dobra publicznego, tworząc coraz bardziej atrakcyjne tereny dla inwestorów i potencjalnie nowych osadników :)

  5. ogr Odpowiedz

    21 stycznia 2015 at 16:31

    Dlaczego emitowane są na stronie przekleństwa???

  6. Konrad Odpowiedz

    22 stycznia 2015 at 08:14

    może przyjezdni mieli inne szaliki

  7. kamera Odpowiedz

    22 stycznia 2015 at 09:13

    Zacznijmy od tego ze to była bójka nie jednostronne pobicie. Nie dość ze tytułowi “poszkodowani” sami zaczęli prowokować w wieku od 22-31 to jeszcze później pojechali na policje bo im nie wyszło.

    “Poszkodowanych” było 5 a nie 4

  8. alek Odpowiedz

    22 stycznia 2015 at 10:14

    Debilne miasto

  9. człowiek z miasta Odpowiedz

    22 stycznia 2015 at 11:26

    A co mieli mówić “poszkodowani”??? że chojraczyli ale po konfrontacji okazało się że byli słabsi i dostali wpier… Najważniejsze żeby w zeznaniach było że to nie oni zaczęli. Papier wszystko przyjmie.

  10. b Odpowiedz

    22 stycznia 2015 at 18:21

    Tytuł artykułu 1-sza klasa.
    po co takie bzdury wypisywać i sugerować ze za rejestracje Tsa mozna dostać w morde w Tarnobrzegu, skoro tak wcale nie jest? Przed Maximem i zygzakiem co sobota 99% samochodów z tą rejestracją i nikomu sie krzywda przez to nie dzieje.
    takie nieprzemyślane tytuły mogą doprowadzić do tego, że ktos z Tbg pojedzie do Sandomierza i dostanie oklep przez pana redaktora, ktory wymyśla takie sensacyjne tytuły tylko po to żeby przyciągnąć czytających.