Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Rozmawiali o koncepcji zagospodarowania Jeziora Tarnobrzeskiego (zdjęcia oraz video)

Styczeń 27, 2015 2:23 PM

Spotkanie mające na celu opracowanie wspólnej koncepcji zagospodarowania Jeziora Tarnobrzeskiego, jego pełnego wykorzystania na cele rekreacyjno – turystyczne, zaplanowania zapotrzebowania na media w przyszłej infrastrukturze urbanistyczno- turystycznej zgodnie z planowanym zagospodarowaniem przestrzennym odbyło się dzisiaj, w siedzibie Zarządu Kopalni Siarki „Machów” S.A.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych Tarnobrzega i Nowej Dęby, przedstawiciele Karpackiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnowie, Zakładu Gazowniczego w Sandomierzu, PGE Dystrybucji S.A. oddział w Rzeszowie, Tarnobrzeskich Wodociągów Sp. z o.o., Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. oddział w Tarnobrzegu, Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Telekomunikacji Polskiej S.A. oraz firmy Matar Plus.

Po spotkaniu odbyła się konferencja prasowa z udziałem prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba oraz likwidatora Kopalni Siarki Machów S.A. Wojciecha Wąsika:

foto&video: Piotr Morawski

8 Responses to Tarnobrzeg: Rozmawiali o koncepcji zagospodarowania Jeziora Tarnobrzeskiego (zdjęcia oraz video)

  1. szwagier Odpowiedz

    27 stycznia 2015 at 20:54

    Mam prośbę. przetłumaczy mi ktoś to seplenienie Wąsika bo prawie nic nie zrozumiałem. A i kolejne pytanie dlaczego zaproszono do rozmów tylko TSM a co z Siarkowcem ? I jako ciekawostka kiedyś za czasów Jana Dziubińskiego (mentora obecnego prezydenta) szwagier wygrał przetarg na działkę który został bardzo szybko anulowany i działka została ponownie w szybkim tempie sprzedana i powstał tam dom ( starsi mieszkańcy pamiętają aferę z budowa domów nad jeziorem) Warszawska prestiżowa Kancelaria Adwokacka zajęła się sprawą z ochotą. CDN……

  2. Aniela Odpowiedz

    27 stycznia 2015 at 23:50

    Nareszcie dyskusja na temat. Widać, że Prezydent w temacie i to jego działka.
    Miło posłuchać Panów, oby to zrealizowali o czym mówią.

    • kiciek ze skalny Odpowiedz

      30 stycznia 2015 at 16:58

      Też uważam, że obydwaj panowie mówili z sensem. Świetny pomysł z tym oświetleniem. Inne pomysły brzmią przekonująco. Cieszę się z tego że poprzednik odszedł w niesławie bo cierpiał na zupełny uwiąd pomysłów. Przekonywująca jest koncepcja z pierwszeństwem doprowadzenia mediów.Gdyby było inaczej grzmielibyśmy na fakt, że rozwala się jakąś świeżo położoną drogę albo parking. Tak trzymać panowie!!!.Ale dlaczego tam nie było prezesa Siarkowca? Jet to jeden z najmądrzejszych tarnobrzeżan i przede wszystkim świetny gospodarz i oszczędny zarządca.Może też coś by podsunął?

  3. człowiek z miasta Odpowiedz

    28 stycznia 2015 at 12:28

    Czyli co? Wcześniejsza władza nic nie robiła? Nie miała planów? Z nikim nie rozmawiała? Tyle mądrych dobrze opłacanych głów i wyjdzie na to, że w tym sezonie niewiele zmieni się nad jeziorem dla Kowalskiego. Trzymam za słowo pana Wąsika, że działki nie będą sprzedawane po śmiesznych cenach a tylko w dobrych, najlepiej przekształcone jako budowlane.

  4. b Odpowiedz

    28 stycznia 2015 at 16:26

    niech dziennikarze zadzadzą Kiełbowi pytanie na co ma zamiar przeznaczyć oszczędności jakie zostaną zgromadzone z racji tego ze miejskie spółki nie bedą dokładać na sport i rozrywkę.

  5. szrlotka12 Odpowiedz

    29 stycznia 2015 at 11:18

    co

  6. szrlotka12 Odpowiedz

    29 stycznia 2015 at 11:41

    PANIE PREZYDENCIE KIEŁB TO JAKAŚ PARANOJA BUDOWAĆ APARTAMENTY DLA MIESZKANIOWE DLA BOGACZY NAD JEZIOREM TARNOBRZESKIM TO JAKAŚ POMYŁKA NIE BAW SIĘ PAN W MASTALERZA

    • Tbg Odpowiedz

      2 lutego 2015 at 11:26

      taaa będzie budował nad jeziorem apartamenty dla bezrobotnych… Wszystko w tym kraju robi sie pod bogaczy, czynsze obniżył lekarzom a nie bezrobotnym… aby wpływowy bogaty był jeszcze bogatszy a biednemu kij w oko. Bezrobotny mieszkaniec czynszu za mieszkanie w mieście nie płaci? Im nie trzeba pomagać? Ale prezydent se jeb…ał w kolano już na początku.