Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Maturzyści mogą skorzystać z bezpłatnych korepetycji z matematyki

Styczeń 30, 2015 1:16 PM

“SOS MATURA” i “Stop niezdanym maturom” – to dwie akcje w ramach których maturzyści z terenu Tarnobrzega i powiatu mogą wziąć udział w bezpłatnych korepetycjach z matematyki. Organizatorem pierwszej akcji jest poseł Mirosław Pluta przy współudziale rektora PWSZ w Tarnobrzegu Pawła Maciszczyka, drugiej zaś Stowarzyszenie Moje Miasto Tarnobrzeg we współpracy z Adamem Rębiszem.

“SOS MATURA”

Poseł na Sejm RP Mirosław Pluta przy współudziale Rektora PWSZ w Tarnobrzegu Pawła Maciaszczyka, po raz kolejny organizuje akcję pod nazwą “SOS MATURA”, skierowaną do uczniów klas maturalnych z terenu Miasta Tarnobrzega i Powiatu Tarnobrzeskiego, którzy chcą skorzystać z korepetycji z matematyki przed egzaminami maturalnymi. Zajęcia odbywać będą się dwa razy w tygodniu w PWSZ w Tarnobrzegu przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 10.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, decyduje kolejność zapisów. Zapisy przyjmowane są osobiście lub telefonicznie w Biurze Poselskim Posła na Sejm RP Mirosława Pluty w Tarnobrzegu, ul. Piłsudskiego 8. Tel. 15823-66-75 lub e-mailowo biuro.m.pluta@interia.pl w terminie nie przekraczającym 25.02.2015

“Stop niezdanym maturom”

Obawiasz się, że nie zdasz matury z matematyki lub Twój wynik będzie niezadowalający, a tym samym zmniejszy szanse dostania się do wymarzonej uczelni?,
a może robisz kolejne podejście do matury? Królowa Nauk: Matematyka jak przedstawiają statystyki do łatwych przedmiotów nie należy. Z roku na rok zauważamy niestety coraz mniejszą zdawalność z tego przedmiotu. W związku z tym Stowarzyszenie „Moje Miasto Tarnobrzeg” we współpracy z Adamem Rębiszem oferuje wszystkim zainteresowanym Bezpłatny Kurs Maturalny z Matematyki.

Spotkania odbywać się będą w okresie ferii zimowych tj.: od 02.02.2015 do 13.02.2015 r. Przewidywana forma zajęć: wykład wraz z częścią praktyczną. W przypadku dużego zainteresowania możliwość przedłużacza czasu trwania akcji, nawet do maja.

Zapisy na kurs już ruszyły. Prowadzone są drogą mailową: adamrebisz@gmail.com lub biuro@mmtarnobrzeg.pl , ewentualnie telefonicznie: 691 – 445 – 596 lub 500 – 107 – 761, liczba miejsc ograniczona. Termin zgłaszania się na kurs: do 30.01.2015 r. Zajęcia odbywa się będą na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 im. Janusza Korczaka w Tarnobrzegu przy ulicy: Marii Dąbrowskiej 10.
Akcja skierowana jest do maturzystów, niezależnie od rodzaju i profilu szkoły do jakiej uczęszczają. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>