Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: VI sesja Rady Miasta. Radni przyjęli budżet jednogłośnie (fotoreportaż oraz video HD)

Styczeń 30, 2015 2:34 PM

W trakcie wczorajszej VI sesji tarnobrzescy radni m.in. jednogłośnie przyjęli budżet miasta na rok 2015. Zapraszamy do obejrzenia relacji foto oraz video z sesji.

foto&video: Piotr Morawski

8 Responses to Tarnobrzeg: VI sesja Rady Miasta. Radni przyjęli budżet jednogłośnie (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Kabaret Odpowiedz

    30 stycznia 2015 at 15:46

    Polecam obejrzeć cz.7 i wypowiedz radnego Uziela jak w kabarecie . :)

  2. anty Dziubinski i Kielb Odpowiedz

    30 stycznia 2015 at 16:13

    Tarnowiejski chlew pelen swin. A na czolach cyfry jak wyciete ostrzem tatulaze. Stodola

    • Wątpiący w ... Odpowiedz

      30 stycznia 2015 at 17:12

      o co kaman?

  3. zdruzgotany wyborca Odpowiedz

    30 stycznia 2015 at 17:31

    Wczoraj PiS dobitnie pokazał gdzie tak na prawdę ma problemy mieszkańców\wyborców gdy chciał zabrać głos przewodniczący osiedla Janusz Barwiński a którego Kalinka i głosujący z PiSu nie chcieli dopuścić do głosu. K. to ja się pytam po co nam taka rada miasta, która po wyborach problemów ludzi nie chce NAWET WYSŁUCHAĆ wysłuchać?????? k. nawet wysłuchać… ale DNO. Już widać, że po 4 latach TAKICH rządów z miasta zostaną zgliszcza.

    • mieszkanka Odpowiedz

      30 stycznia 2015 at 17:48

      Oglądnęłam obszerne fragmenty sesji. Kampania wyborcza jeszcze nie skończona? czy może już nową zaczęli :D Fajnie, fajnie posłuchać świnek przy wąskim korytku, przynajmniej coś się dzieje.

  4. człowiek z miasta Odpowiedz

    30 stycznia 2015 at 22:09

    Skandal panie Barwiński! Jak pan mógł wielce zapracowanym radnym(dobrze widać na szerokich ujęciach czym zajmują się radni – np.Mastalerz telefon rzadko odstawiał) zająć 5 minut podczas jakże ważnej sesji rady miasta!!! To się w głowie nie mieści. Przewodniczący Kalinka więcej czasu stracił na wypowiedziach jak tu pana Barwińskiego nie dopuścić do głosu niż zajęło wysłuchanie przewodniczącego osiedla. Pal licho że radni w sumie ponad godzinę pier…li nie na temat sesji i uchwał ale oni mogą, ba od tego mieszkańcy ich wybrali. Teraz mieszkańcy głosu nie mają, mieli tylko przed wyborami :(

  5. olek Odpowiedz