Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Prezydent powołał kolejnego doradcę

Luty 3, 2015 6:52 PM

Barbara Zych została nowym doradcą Prezydenta Tarnobrzega. Zajmie się sprawami z zakresu służby zdrowia.

Barbara Zych ma wykształcenie wyższe, podyplomowe, specjalizacyjne. W swojej karierze zawodowej zdobywała cenne doświadczenie jako pielęgniarka, pedagog, szkoleniowiec i wykładowca. Od lat jest także społecznikiem, który zawsze dostrzega osoby najbardziej potrzebujące wsparcia i pomocy.

Jak sama mówi, ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe pozwoli jej na rozwiązanie bieżących i przyszłych problemów w służbie zdrowia.

Jej pasja to tworzenie ogrodów japońskich, zdrowy styl życia, taniec latynoamerykański oraz literatura klasyczna.

Źródło&foto: UM Tarnobrzeg

14 Responses to Tarnobrzeg: Prezydent powołał kolejnego doradcę

  1. KASANDRA Odpowiedz

    4 lutego 2015 at 08:30

    Następny doradca Kiełba.Ta pani bedąc Dyrektorką Zakładu Opiekuńczego na ul.Dekutowskiego była znana jako “lubiąca prezenty”. Oj magistrat nam puchnie w zastraszającym tempie. Który to już doradca? 8 może 9.Ciekawe kto jeszcze z sitwy Kiełbowo-Wąsikowo-Lenartowej znajdzie pracę w U.W.

  2. abc Odpowiedz

    4 lutego 2015 at 08:41

    To wyszło szydło z worka. Wygląda że wybraliśmy tumana.

  3. HAHAHAHA Odpowiedz

    4 lutego 2015 at 10:27

    hahahah dobrze ze na niego nie głosowałem norbiegio też nie lubiłem ale kiełb………….gdzie odmrozenie pieniędzy na pracowników pozaoświatowych w szkołach?? odpowiedz u basi …………hahahaah

  4. Kaczor Odpowiedz

    4 lutego 2015 at 10:56

    To już jawna kpina z mieszkańców. Koleś kolesia przegania i kolejnego kolesia wsadza na stołek za publiczne pieniądze. Panie Kieł z bezrobociem w ten sposób nie wygrasz. Na początku na prawdę myślałem, że coś się zmieni w tym mieście, teraz widzę że ci co już sporo mają i wiedzą kogo klepać po plecach dostają zbyteczne stołki. Ile to już powielonych stanowisk w UM???????? Kto za to zapłaci??????

  5. kabaret Odpowiedz

    4 lutego 2015 at 11:08

    W tv kabaret za kabaretem. Czy to zawodowe kabarety nawet śmieszne czy te za nasze pieniądze wręcz żałosne typu rząd, sejm to nowy prezydent funduje kolejny kabaret w wydaniu lokalnym. Czy ci przy korycie znają umiar? Śmiem wątpić, takim zawsze mało.

  6. endriu Odpowiedz

    4 lutego 2015 at 11:10

    ale jaja miasto doradców hehehe

  7. mieszkanka Odpowiedz

    4 lutego 2015 at 11:53

    Od razu widać jakiego kompetentnego prezydenta wybraliście. Kiełb jak widać nie jest od roboty, od wszystkiego ma dobrze opłacany zespół fachowców. Wyraźnie widać w jakim kierunku to wszystko idzie, np. najbardziej obciążająca budżet oświata jest kierowana przez vice-prezydenta, panią naczelnik, doradcę, zastępcę itd, których miesięczne wypłaty w żaden sposób nie pogłębiają zapaści… Proponuję aby pan prezydent zatrudnił jeszcze doradcę od głupich decyzji. Ten miałby dopiero roboty…

  8. Mieszkaniec Odpowiedz

    4 lutego 2015 at 12:27

    Norbert przestań wylewać swoje żale na forum dostałeś kopa i pogódź się z tym …

    • mieszkaniec Odpowiedz

      4 lutego 2015 at 17:37

      popaprańcy z urzędu szczekają na dyktando kiełba? ooo znowu się boicie o swoje stołeczki?

  9. frd Odpowiedz

    4 lutego 2015 at 14:22

    Norbercik, spieprzaj dziadu do Radomia.

    • wyborca Odpowiedz

      4 lutego 2015 at 20:37

      To już nie Norbercik, to kolejny z 11 tysięcy co przejrzał na oczy…

  10. grzmotogrom Odpowiedz

    4 lutego 2015 at 20:08

    Za brak gospodarności w” komunie” wywozili na taczkach, a czy teraz nie można? Ten gość pogrąża miasto, kpi z wyborców!

  11. ehhh Odpowiedz

    4 lutego 2015 at 21:56

    “nie bedzie kolesiostwa” – ktos tak mowil przed kampania

  12. ewa Odpowiedz

    5 lutego 2015 at 14:50

    Ja tez chce byc doradzca !,,, Wszyscy mieszkancy tarnobrzega na doradcow !,,, KTO ZA?