Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Centrum Natura 2000 zaprasza na projekcje filmów w okresie zimowych ferii

Luty 6, 2015 10:02 PM

Regionalne Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 Tarnobrzeska Dolina Wisły w Tarnobrzegu zaprasza na prezentacje filmów przyrodniczych, które odbywają się przez cały okres ferii zimowych – codziennie od godziny 12 w sali multimedialnej Centrum w Zamku Tarnowskich w Dzikowie.

Prezentowane filmy to opowieści przedstawiające środowisko życia zwierząt i roślin oraz historie z codziennych zmagań jakie niesie im los. Saga Prastarej Puszczy, Makrokosmos, Życie roślin, Na skraju lasu to tylko niektóre tytuły filmów wyświetlanych w placówce.

- Wybór tematyki dostosowujemy do grupy osób które w danym dniu zawitały w naszym Centrum. Staramy się w ten sposób kształcić i uwrażliwiać na potrzeby otaczającej przyrody. Filmy są też doskonałym sposobem na zdobycie wiedzy o rodzimych gatunkach fauny i flory. Jest to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu podczas ferii w ciekawej – kinowej atmosferze – tłumaczy Konrad Niedźwiedź, kierownik Centrum. – Projekcja filmów oraz zwiedzanie ekspozycji przyrodniczej w Centrum są bezpłatne. Gwarantujemy także drobny poczęstunek. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy codziennie, również w najbliższą sobotę i niedzielę do 13 lutego włącznie – dodaje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>