Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Rozbito jedną z najwyższych kumulacji w historii!

Luty 11, 2015 4:27 PM

Mowa oczywiście o ulubionej grze liczbowej Polaków, czyli Lotto. Przy okazji wielkiego wydarzenia, które miało miejsce w sobotę 7 lutego, przypominamy kilka faktów na temat słynnego Totolotka.

Szczęśliwy kupon został zakupiony w punkcie LOTTO przy ulicy Świerkowej w Suwałkach. Tamtego wieczoru padła tylko jedna „szóstka”, co oznacza, że cała kwota w wysokości 30 216 854 powędruje do zwycięzcy. Oczywiście po spełnieniu dwóch warunków. Pierwszym jest odliczenie kwoty podatku od wygranej w wysokości 10% – co w tym przypadku wyniesie aż 3 miliony zł! Drugi warunek natomiast zakłada, że właściciel kuponu zgłosi się po wygraną w ciągu 60 dni. Trzymamy przy okazji kciuki by się nie spóźnił.

SZCZĘŚLIWY ROK 2015?

Co ciekawe, mamy dopiero połowę lutego, a to już druga taka sytuacja w tym roku! W styczniu miała bowiem miejsce podobna kumulacja. Warta 23 miliony nagroda główna trafiła 17 stycznia do trzech zwycięzców – z Gdyni, Gorzowa Wielkopolskiego i Nysy. Każdy z nich otrzymał dokładnie jedną trzecią tej kwoty, czyli ponad 7 i pół miliona złotych. Wszystko wskazuje więc na to, że ten rok zapowiada się naprawdę bardzo obiecująco.

Wygrana z 7 lutego plasuje się obecnie na trzecim miejscu w rankingu najwyższych wygranych w Polsce. Pierwsze miejsce nieprzerwanie należy do gracza z Gdyni, który w 2012 rozbił kumulację w wysokości 33 787 496,10 zł.

W CO I JAK GRAJĄ POLACY?

Badania co roku pokazują podobne wyniki – w Lotto gra już co drugi dorosły Polak (dokładnie 51% dorosłych osób w naszym kraju). Poza najbardziej popularnym „Totolotkiem” coraz chętniej wybieramy także Multi Multi (dawniej: Multi Lotek) oraz Mini Lotto (niegdysiejszy Ekspres Lotek). Często korzystamy z opcji chybił-trafił, a przy samodzielnym wyborze liczb kierujemy się typowaniem takich liczb, które odpowiadają datom urodzin naszych pociech i najbliższych. Co ciekawe, to tendencja typowa w wielu europejskich krajach. Znany jest przypadek gracza z Wielkiej Brytanii, który wygrał kosmiczne pieniądze tylko dzięki temu, że pomylił datę urodzin swojego syna i dzięki temu wygrał nagrodę.

Niektórzy z nas coraz częściej próbują różnych technik, które mają pomóc im wygrać. Najpopularniejsze z nich biorą pod uwagę statystyki liczb w lotto. Choć czasem trudno te teorie udowodnić naukowo, niektóre z nich mają swoje rzesze fanów od wielu lat. Ciekawostką jest fakt, że w Polsce wśród najpopularniejszych znalazły się teorie „gorących i zimnych numerów”. Według tej pierwszej powinno typować się takie liczby, które wypadały najczęściej w ostatnich tygodniach. Zaś druga mówi dokładnie coś odwrotnego. Jeśli – dajmy na to – kula z cyfrą 5 nie była losowana od dawna, oznacza to, że właśnie ją powinniśmy typować. Technik i metod jest wiele, wystarczy dobrze „przeszperać” Internet i znajdziemy mnóstwo obiecujących kokosy sposobów na wygranie w Totolotka. Póki co jednak znana nam jest jedna niezawodna metoda, z której skorzystał gracz z Suwałk w tym miesiącu, a także ten z Gdyni, który pięć lat temu wzbogacił się z dnia na dzień o 33 miliony. Zwyczajnie zakupili kupony i zagrali. Bez większych filozofii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>