Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

VIII zwyczajna sesja Rady Miasta Tarnobrzega (fotoreportaż oraz video HD)

Luty 26, 2015 9:26 PM

Zapraszamy do obejrzenia relacji z VIII zwyczajnej sesji Rady Miasta Tarnobrzega. Sesja odbyła się w czwartek 26. lutego br.

foto&video: Piotr Morawski

17 Responses to VIII zwyczajna sesja Rady Miasta Tarnobrzega (fotoreportaż oraz video HD)

  1. anatol Odpowiedz

    27 lutego 2015 at 07:02

    ZENADA NAUCZYCIELE Z RADY GLOSOWALI ZA LIKWIDACJA ZEROWEK!!!!!! PO CO W TAKIM MALYM MIESCIE 18 ORZEDSZKOLI???? NAUCZYCIELE Z ZEROWEK ZGLOSZA SIE DO PANI PEKAR JAK STRACA PRACE BO ONA TWIERDZILA ZE WSZYSCY BEDA MIELI ETATY

    • qwert2015 Odpowiedz

      27 lutego 2015 at 12:12

      Hipokryzja Pana radnego Norberta Mastalerza podczas wczorajszej sesji Rady Miasta sięgnęła zenitu szczególnie w sprawie uchwały dotyczącej sieci przedszkoli w naszym mieście i wręcz gladiatorskiej walki radnego o utrzymanie oddziałów zerowych – “zerówek” w szkołach podstawowych nr 6, 7 i 10. Wszystko byłoby na miejscu gdyby nie fakt, iż ten co bronił zerówek przykładowo doprowadził do jej likwidacji w przypadku Szkoły Podstawowej nr 6 bo ustalił sobie limit 15 dzieci i dokładnie brakowało jednego dziecka aby oddział powstał a on zgody ni9e dał. Następnie zniszczył oddział klasy I a w ubiegłym roku przy 12 uczniach nie wyraził zgody na utworzenie oddziału Gimnazjum dla Dorosłych. Mam uprzejmą prośbę aby ten co niszczył pewne placówki w naszym mieście zamilkł i się nie wtrącał bo w tej sytuacji jest smutny i żałosny. Podobnie zniszczył oddział klasy I w Mokrzyszowie. Kolejna kwestia to czy były prezydent miał prawnie zagwarantowaną możliwość ustalania limitów dzieci w oddziałach szkół podstawowych w osiedlach tzw rolniczych gdyż do dnia dzisiejszego Rada Miasta nie podjęła takowej uchwały i jest pytanie czy prezydent działał zgodnie z prawem. Dzisiaj o ironio Pan N. Mastalerz broni oddziału “O” min. dla szkoły w Miechocinie, którą chciał zlikwidować. Czyż nie jest to wyraz obłudy!!!

  2. norbi Odpowiedz

    27 lutego 2015 at 09:16

    aż żal czytać wypociny radengo mastalerza, który zamiast poświęcać czas na pracę podczas sesji udziela się na tweecie i fb. I na takiego głosowaliście “drodzy tarnobrzeżanie”? (że zacytuje “klasyka”)

  3. naczelny mieszacz na sesji Odpowiedz

    27 lutego 2015 at 12:19

    wstydu za grosz nie ma ten mastalerz, przeszkadza, wcina sie, obraza, dziwne miny i gesty, jak male dziecko, pora moze dorosnac
    na chwile sie zamknal i bylo troche spokoju,naczelny mieszacz na sesji

  4. davey Odpowiedz

    27 lutego 2015 at 12:47

    Mastalerz dalej bawi się komórką.Nic go życie nie nauczyło a ponadto zauważam,że minął szok powyborczy i zaczyna być aktywny w pluciu…

  5. gral Odpowiedz

    27 lutego 2015 at 12:57

    Mastalerzowi zachowuje się jak obrażone dziecko, które na siłę chce zwrócić swoją uwagę. A wszyscy jak na ironię nie chcą go już nawet słuchać. Wczorajsze zachowanie sugeruje brak przyjmowanych leków na uspokojenie. Idź pan, wstydu oszczędź!

  6. anula Odpowiedz

    27 lutego 2015 at 13:45

    dlaczego pan przewodniczący nie dał kary Mastalerzowi za jego prostackie zachowanie na sesji RM? przecież aż się prosi usadzić chłopczyka na miejscu!

  7. Mieszkaniec Odpowiedz

    27 lutego 2015 at 14:29

    Dlaczego prezydenci wychodzą z sali podczas czytania sprawozdań przewodniczących osiedli? A niektórzy radni są wpatrzeni w swoje smartfony. To nadzwyczajny brak szacunku. Dla siebie to czytali?

  8. tomej Odpowiedz

    27 lutego 2015 at 14:51

    PISIORY WSZYSTKO LIKWIDUJA BO PRZECIEZ POTRZEBNE SA PIENIADZE NA KILKU VICE NACZELNIKOW ZASTEPCOW NACZELNIKOW CALEGO STADA DORADCOW

  9. quatros Odpowiedz

    27 lutego 2015 at 15:01

    Zabrano mu stołek,koryto i zabawki z pisakownicy to teraz szczeka!teraz widać jaki jest mały i żałosny, ubrał maske na 4 lata a teraz ją zdjął

  10. Ha Odpowiedz

    27 lutego 2015 at 17:08

    Panie Matalerz, a jak pan wytłumaczy swoje przekręty i brak kompetencji w sprawie oświaty?

  11. tomej Odpowiedz

    27 lutego 2015 at 20:36

    DLACZEGO NIE GLOSOWANO ZA LIKWIDACJA ZEROWKI W SZKOLE KATOLICKIEJ??????? JA TEZ UTRZYMUJE MIASTO!!!!!CZYZBY BYLI ROWNI I ROWNIEJSI ?

    • obywatel Odpowiedz

      28 lutego 2015 at 00:39

      Zawsze byli równi i równiejsi. Niestety :( Teraz dopiero ci równiejsi pokażą jak włada się miastem. Jeden z tych równiejszych pan Wąsik bierze pensyjki z wielu spółek miejskich. Ciągle mu przybywa obowiązków. Nie wiem czy sobie chłopina poradzi.

      • anula Odpowiedz

        28 lutego 2015 at 13:49

        nie zapominaj o mastalerzu, który był w spółce Siarka. Za darmo? hahaha

    • dtrer Odpowiedz

      28 lutego 2015 at 11:50

      bo do Katolika chodzą dzieci p. Kiełba :D

  12. sekretarz Odpowiedz

    28 lutego 2015 at 00:48

    Ludzie czy ja dobrze słyszę ? 4 część 1 godz. 45 min. 20 s. prezydent mówi że będzie konkurs na sekretarza i że też będzie to dobra osoba ??!!!! wychodzi na to że konkurs jeszcze nie ogłoszony a już wiedzą kto będzie sekretarzem i będzie to dobra osoba ! po co konkurs ?

  13. tbg Odpowiedz

    28 lutego 2015 at 08:48

    dobra bo z PiSu :)