Siarka pewnie wygrywa w sparingu ze Stalą Rzeszów (fotoreportaż oraz video HD)

Drugoligowa Siarka Tarnobrzeg wygrała z trzecioligową Stalą Rzeszów 3:0 (2:0) w ostatnim sparingu przed inauguracją rundy wiosennej. Gole dla tarnobrzeskiej drużyny zdobyli: Marcin Truszkowski w 3 minucie z rzutu karnego, oraz Jakub Więcek w 44 minucie i Michał Chrabąszcz w 70 minucie.

Skład Siarki: Melon – Nadolski, Stefanik, Kukiełka, Hodowany – Rajevac, Frankiewicz, Tunkiewicz, Traoré, Oziębała – Truszkowski oraz Szczepankiewicz, Więcek, Chwastek, Waleńcik, Chrabąszcz, Głowacki.
Stal Rzeszów: Lewandowski – Baran, Bednarczyk, Suswam, Ruszyckij – Drożdżal, Karwacki, zawodnik testowany, Prędota, Murawski – Mykytyn oraz Beszczyński, Hus, Szczoczarz, Brocki, Lisańczuk, Maślany, Szymański, Szybko

Piłkarską wiosnę Siarka rozpocznie od dwóch meczów wyjazdowych. W niedzielę 8. marca tarnobrzeska drużyna zmierzy się ze Zniczem Pruszków zaś w sobotę 14. marca z Energetykiem ROW Rybnik. Przed własną publicznością podopieczni trenera Kuźmy zagrają w trzeci weekend marca, podejmując Stal Stalową Wolę.

źródło: Siarka Tarnobrzeg