Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Konferencja prasowa KS Siarka Tarnobrzeg S.A.przed rundą wiosenną (zdjęcia oraz video HD)

Marzec 5, 2015 2:02 PM

Zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji prasowej KS Siarka Tarnobrzeg S.A. przed inauguracją rundy wiosennej.
foto&video: Piotr Morawski

16 Responses to Konferencja prasowa KS Siarka Tarnobrzeg S.A.przed rundą wiosenną (zdjęcia oraz video HD)

  1. ksS Odpowiedz

    5 marca 2015 at 14:50

    Wreszcie to piłkarze stawiają sobie sami ambitne cele a nie osoby trzecie.

  2. Ja Odpowiedz

    5 marca 2015 at 14:57

    a gdzie prowadzący konferencje wszech wiedzący mastalerz?

  3. ADHD Odpowiedz

    5 marca 2015 at 17:29

    Witamy nowych w Tarnobrzegu. Z tego co widzieliśmy i słyszeliśmy powinno być bardzo dobrze. Mariusz powiedział co każdy z nas chciał usłyszeć. Brawa mu za to. Tak na marginesie powinien grać już drugi sezon w Siarce, choć lepiej późno niż wcale.

  4. Max Odpowiedz

    5 marca 2015 at 18:22

    miło usłyszeć, że doping wraca

  5. quatros Odpowiedz

    5 marca 2015 at 18:35

    W drużynie brakuje jeszcze albinosa,azjatę i turka sami nasi rodacy grają i wychowankowie naszego siarkowego grodu -super!

  6. Ja Odpowiedz

    5 marca 2015 at 19:22

    Pytanie do Prezesa a bardziej do Prezydenta Kiełba: kto finansuje, albo raczej kto będzie finansował panów z siarki, jak już wprowadzą się do nwej trybuny, czy nadal podatnik tarnobrzeski?

  7. PYTANIE DO PANA PIOTRA MORAWSKIEGO Odpowiedz

    5 marca 2015 at 20:22

    Panie Piotrze czy móglby Pan odpowiedzieć na pytanie czemu te 3 pierwsze mecze są o 12 godzinie??……….czy jest jakis powód?? bo uważam ze moze poza Stalowa Wolą te 2 kolejne mecze się odbiją na frekfencji bo wiele osób pracuje w soboty….taka Legionovia już w sobotę(7 marzec) gra o 15 więc za 3 tyg to dopiero po 18 się ciemno będzie robić a za półtora miesiąca to nie wspomnę Dziękuje za odpowiedź

    • Piotr M. Odpowiedz

      5 marca 2015 at 21:21

      To pytanie nie do mnie, raczej do prezesa klubu.

  8. Zaorać stadion Odpowiedz

    6 marca 2015 at 12:18

    Wynocha z Tarnobrzega !

    • sd Odpowiedz

      6 marca 2015 at 18:42

      ciebie zaorać…deb.lu

  9. maryjan Odpowiedz

    6 marca 2015 at 16:50

    Ciekawe co to za funkcja viceprezes do spraw kontaktów z kibicami ? Wtyka żyrandola ?

  10. kumaty Odpowiedz

    6 marca 2015 at 20:01

    Dajcie juz spokoj z ta pilka i koszykowka.To jedynie strata publicznych pieniedzy.Mozzzeee w duzym miescie gdzie klub gra w ligach europy i ma kontrakty sponsorskie na duza skale ale we wsi Tarnobrzeg wazna jest praca,spoko,lad i czystosc na ulicach a nie paru cwaniakow ktorzy nic nie robtac doja kase z miasta .DOSC!!!!!!!!OBIECALES !!!!!!!!!!

    • dr Zybert Odpowiedz

      7 marca 2015 at 17:12

      i uważasz niedorozwoju, że pogrzebanie Siarki to wszystko zmieni? :D

  11. Dosyć marnowania pieniędzy Odpowiedz

    8 marca 2015 at 12:07

    Myśle że to pomoże zaoszczędzić sporo pieniędzy.

  12. normalny TBG Odpowiedz

    8 marca 2015 at 18:19

    ja mam pytanie do Pana Stadnickiego gdzie był ten cały czas jak nie był w zarządzie siarki i sam nie kibicował tyko stał jak kołek na meczach nie był na żadnym meczu wyjazdowym z kibicami siarki a teraz chce to zmieniać szkoda że jako kibic nie dawał sam przykładu