Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Terminarz spotkań rundy wiosennej Wisły Sandomierz

Marzec 6, 2015 5:09 PM

Wisła Sandomierz – mistrz jesieni III ligi małopolsko-świętokrzyskiej, zainauguruje piłkarską wiosnę od derbowego pojedynku z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, w sobotę 14. marca. Sezon zasadniczy sandomierska drużyna zakończy 7. czerwca, podejmując na stadionie przy ul. Koseły Unię Tarnów.

Kolejka 18 – 14-15 marca

Wierna Małogoszcz – Poprad Muszyna 15 marca, 15:00
Łysica Bodzentyn – Czarni Połaniec 15 marca, 15:00
Poroniec Poronin – Hutnik Nowa Huta (Kraków) 15 marca, 15:00
na sztucznym boisku w Nowym Targu
Wisła II Kraków – MKS Trzebinia/Siersza 14 marca, 15:00
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin
Soła Oświęcim – Wolania Wola Rzędzińska 14 marca, 15:00
Beskid Andrychów – Partyzant Radoszyce 14 marca, 15:00
Garbarnia Kraków – Korona II Kielce 14 marca, 11:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz 14 marca, 15:00
Unia Tarnów – Granat Skarżysko-Kamienna 14 marca, 15:00

Kolejka 19 – 21-22 marca

Poroniec Poronin – MKS Trzebinia/Siersza 22 marca, 15:00
Unia Tarnów – Wierna Małogoszcz 22 marca, 15:00
Granat Skarżysko-Kamienna – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 22 marca, 15:00
Wisła Sandomierz – Garbarnia Kraków 22 marca, 15:00
Korona II Kielce – Beskid Andrychów 21 marca, 15:00
Partyzant Radoszyce – Soła Oświęcim 22 marca, 15:00
Wolania Wola Rzędzińska – Wisła II Kraków 21 marca, 15:00
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Łysica Bodzentyn 21 marca, 15:30
Czarni Połaniec – Poprad Muszyna 22 marca, 13:00

Kolejka 20 – 28-29 marca

Unia Tarnów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 28 marca, 15:30
Wierna Małogoszcz – Czarni Połaniec 29 marca, 15:00
Poprad Muszyna – Hutnik Nowa Huta (Kraków) 28 marca, 15:00
Łysica Bodzentyn – MKS Trzebinia/Siersza 29 marca, 15:00
Poroniec Poronin – Wolania Wola Rzędzińska 29 marca, 15:00
Wisła II Kraków – Partyzant Radoszyce 28 marca, 15:00
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin
Soła Oświęcim – Korona II Kielce 28 marca, 15:00
Beskid Andrychów – Wisła Sandomierz 28 marca, 15:30
Garbarnia Kraków – Granat Skarżysko-Kamienna 28 marca, 11:00

Kolejka 21 – 4 kwietnia

Wierna Małogoszcz – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 kwietnia, 13:00
Unia Tarnów – Garbarnia Kraków 4 kwietnia, 16:00
Granat Skarżysko-Kamienna – Beskid Andrychów 4 kwietnia, 13:00
Wisła Sandomierz – Soła Oświęcim 4 kwietnia, 13:00
Korona II Kielce – Wisła II Kraków 2 kwietnia, 16:00
Partyzant Radoszyce – Poroniec Poronin 4 kwietnia, 13:00
Wolania Wola Rzędzińska – Łysica Bodzentyn 4 kwietnia, 13:00
MKS Trzebinia/Siersza – Poprad Muszyna 4 kwietnia, 13:00
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Czarni Połaniec 4 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 – 11-12 kwietnia

Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Wierna Małogoszcz 11 kwietnia, 17:00
Partyzant Radoszyce – Łysica Bodzentyn 11 kwietnia, 16:00
Czarni Połaniec – MKS Trzebinia/Siersza 11 kwietnia, 17:00
Poprad Muszyna – Wolania Wola Rzędzińska 11 kwietnia, 16:00
Poroniec Poronin – Korona II Kielce 12 kwietnia, 15:00
Wisła II Kraków – Wisła Sandomierz 11 kwietnia, 17:00
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin
Soła Oświęcim – Granat Skarżysko-Kamienna 11 kwietnia, 17:00
Beskid Andrychów – Unia Tarnów 11 kwietnia, 17:00
Garbarnia Kraków – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 11 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 – 15 kwietnia

Wisła II Kraków – Granat Skarżysko-Kamienna 15 kwietnia, 17:00
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin
Poroniec Poronin – Wisła Sandomierz 15 kwietnia, 17:00
Garbarnia Kraków – Wierna Małogoszcz 15 kwietnia, 16:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Beskid Andrychów 15 kwietnia, 17:00
Unia Tarnów – Soła Oświęcim 15 kwietnia, 17:00
Korona II Kielce – Łysica Bodzentyn 15 kwietnia, 16:00
Partyzant Radoszyce – Poprad Muszyna 15 kwietnia, 16:00
Wolania Wola Rzędzińska – Czarni Połaniec 15 kwietnia, 17:00
MKS Trzebinia/Siersza – Hutnik Nowa Huta (Kraków) 15 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 – 18-19 kwietnia

Wierna Małogoszcz – MKS Trzebinia/Siersza 19 kwietnia, 17:00
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Wolania Wola Rzędzińska 18 kwietnia, 17:00
Czarni Połaniec – Partyzant Radoszyce 18 kwietnia, 17:00
Poprad Muszyna – Korona II Kielce 18 kwietnia, 16:00
Łysica Bodzentyn – Wisła Sandomierz 19 kwietnia, 17:00
Poroniec Poronin – Granat Skarżysko-Kamienna 19 kwietnia, 15:00
Wisła II Kraków – Unia Tarnów 18 kwietnia, 17:00
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin
Soła Oświęcim – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 18 kwietnia, 17:00
Beskid Andrychów – Garbarnia Kraków 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 – 25-26 kwietnia

Beskid Andrychów – Wierna Małogoszcz 25 kwietnia, 17:00
Garbarnia Kraków – Soła Oświęcim 25 kwietnia, 11:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła II Kraków 25 kwietnia, 17:00
Unia Tarnów – Poroniec Poronin 25 kwietnia, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna – Łysica Bodzentyn 26 kwietnia, 17:00
Wisła Sandomierz – Poprad Muszyna 26 kwietnia, 16:00
Korona II Kielce – Czarni Połaniec 25 kwietnia, 16:00
Partyzant Radoszyce – Hutnik Nowa Huta (Kraków) 25 kwietnia, 13:00
Wolania Wola Rzędzińska – MKS Trzebinia/Siersza 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 – 29 kwietnia

Wierna Małogoszcz – Wolania Wola Rzędzińska 29 kwietnia, 17:00
MKS Trzebinia/Siersza – Partyzant Radoszyce 29 kwietnia, 17:00
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Korona II Kielce 22 kwietnia, 17:00
Czarni Połaniec – Wisła Sandomierz 29 kwietnia, 17:00
Poprad Muszyna – Granat Skarżysko-Kamienna 29 kwietnia, 17:00
Łysica Bodzentyn – Unia Tarnów 29 kwietnia, 17:00
Poroniec Poronin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 29 kwietnia, 17:00
Wisła II Kraków – Garbarnia Kraków 29 kwietnia, 17:00
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin
Soła Oświęcim – Beskid Andrychów 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 27 – 2-3 maja

Soła Oświęcim – Wierna Małogoszcz 2 maja, 17:00
Beskid Andrychów – Wisła II Kraków 2 maja, 17:00
Garbarnia Kraków – Poroniec Poronin 5 maja, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Łysica Bodzentyn 2 maja, 17:00
Unia Tarnów – Poprad Muszyna 2 maja, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna – Czarni Połaniec 3 maja, 17:00
Wisła Sandomierz – Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3 maja, 17:00
Korona II Kielce – MKS Trzebinia/Siersza 2 maja, 16:00
Partyzant Radoszyce – Wolania Wola Rzędzińska 2 maja, 16:30

Kolejka 28 – 9-10 maja

Wierna Małogoszcz – Partyzant Radoszyce 10 maja, 17:00
Wolania Wola Rzędzińska – Korona II Kielce 10 maja, 17:00
MKS Trzebinia/Siersza – Wisła Sandomierz 9 maja, 17:00
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Granat Skarżysko-Kamienna 9 maja, 17:00
Czarni Połaniec – Unia Tarnów 10 maja, 17:00
Poprad Muszyna – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 maja, 17:00
Łysica Bodzentyn – Garbarnia Kraków 9 maja, 17:00
Poroniec Poronin – Beskid Andrychów 10 maja, 15:00
Wisła II Kraków – Soła Oświęcim 9 maja, 17:00
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin

Kolejka 29 – 16-17 maja

Czarni Połaniec – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 16 maja, 17:00
Wisła II Kraków – Wierna Małogoszcz 16 maja, 17:00
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin
Soła Oświęcim – Poroniec Poronin 16 maja, 17:00
Beskid Andrychów – Łysica Bodzentyn 16 maja, 17:00
Garbarnia Kraków – Poprad Muszyna
Unia Tarnów – Hutnik Nowa Huta (Kraków) 16 maja, 17:30
bez udziału publiczności
Granat Skarżysko-Kamienna – MKS Trzebinia/Siersza 17 maja, 17:00
Wisła Sandomierz – Wolania Wola Rzędzińska 17 maja, 17:00
Korona II Kielce – Partyzant Radoszyce 16 maja, 17:00

Kolejka 30 – 20 maja

Wierna Małogoszcz – Korona II Kielce 20 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce – Wisła Sandomierz 20 maja, 17:00
Wolania Wola Rzędzińska – Granat Skarżysko-Kamienna 20 maja, 17:00
MKS Trzebinia/Siersza – Unia Tarnów 20 maja, 17:00
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 20 maja, 17:00
Czarni Połaniec – Garbarnia Kraków 20 maja, 17:00
Poprad Muszyna – Beskid Andrychów 20 maja, 17:00
Łysica Bodzentyn – Soła Oświęcim 20 maja, 17:00
Poroniec Poronin – Wisła II Kraków 20 maja, 17:00

Kolejka 31 – 23-24 maja

Czarni Połaniec – Beskid Andrychów 23 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce – Granat Skarżysko-Kamienna 23 maja, 15:00
Poroniec Poronin – Wierna Małogoszcz 24 maja, 15:00
Wisła II Kraków – Łysica Bodzentyn 23 maja, 11:00
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin
Soła Oświęcim – Poprad Muszyna 23 maja, 16:00
Garbarnia Kraków – Hutnik Nowa Huta (Kraków) 23 maja, 11:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – MKS Trzebinia/Siersza 23 maja, 17:00
Unia Tarnów – Wolania Wola Rzędzińska 23 maja, 17:30
Wisła Sandomierz – Korona II Kielce 24 maja, 17:00

Kolejka 32 – 30-31 maja

Wierna Małogoszcz – Wisła Sandomierz 31 maja, 17:00
Korona II Kielce – Granat Skarżysko-Kamienna 30 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce – Unia Tarnów 31 maja, 17:00
Wolania Wola Rzędzińska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 31 maja, 17:00
MKS Trzebinia/Siersza – Garbarnia Kraków 30 maja, 17:00
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Beskid Andrychów 30 maja, 17:30
Czarni Połaniec – Soła Oświęcim 30 maja, 17:00
Poprad Muszyna – Wisła II Kraków 30 maja, 17:00
Łysica Bodzentyn – Poroniec Poronin 31 maja, 17:00

Kolejka 33 – 4 czerwca

Partyzant Radoszyce – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 czerwca, 17:00
Łysica Bodzentyn – Wierna Małogoszcz 4 czerwca, 17:00
Poroniec Poronin – Poprad Muszyna 4 czerwca, 17:00
Wisła II Kraków – Czarni Połaniec 4 czerwca, 17:00
w Myślenicach; na Stadionie KS-u Dalin
Soła Oświęcim – Hutnik Nowa Huta (Kraków) 4 czerwca, 17:00
Beskid Andrychów – MKS Trzebinia/Siersza 4 czerwca, 17:00
Garbarnia Kraków – Wolania Wola Rzędzińska 4 czerwca, 17:00
Unia Tarnów – Korona II Kielce 4 czerwca, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna – Wisła Sandomierz 4 czerwca, 17:00

Kolejka 34 – 7 czerwca

Wierna Małogoszcz – Granat Skarżysko-Kamienna 7 czerwca, 17:00
Wisła Sandomierz – Unia Tarnów 7 czerwca, 17:00
Korona II Kielce – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7 czerwca, 17:00
Partyzant Radoszyce – Garbarnia Kraków 7 czerwca, 17:00
Wolania Wola Rzędzińska – Beskid Andrychów 7 czerwca, 17:00
MKS Trzebinia/Siersza – Soła Oświęcim 7 czerwca, 17:00
Hutnik Nowa Huta (Kraków) – Wisła II Kraków 7 czerwca, 17:00
Czarni Połaniec – Poroniec Poronin 7 czerwca, 17:00
Poprad Muszyna – Łysica Bodzentyn 7 czerwca, 17:00

źródło: 90minut.pl

2 Responses to Terminarz spotkań rundy wiosennej Wisły Sandomierz

  1. marcinex78 Odpowiedz

    6 marca 2015 at 17:54

    czy mecz 15.04 Porońcem napewno na wyjeździe? proszę o pewne info.

  2. marcus Odpowiedz

    7 marca 2015 at 12:22

    W rundzie jesiennej nastąpiła zmiana gospodarza. Spotkanie miało się odbyć w Poroninie, ale ze względu na zły stan boiska zostało przeniesione do Sandomierza. 31.08.2014 Wisła Sandomierz – Poroniec Poronin 3:5(1:3).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>