Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Terminarz spotkań Siarki Tarnobrzeg w rundzie wiosennej

Marzec 6, 2015 12:48 PM

W rundzie wiosennej drugoligowa Siarka Tarnobrzeg rozegra siedem spotkań na własnym stadionie i osiem na boiskach rywali. Piłkarską wiosnę Siarka zainauguruje meczem wyjazdowym ze Zniczem Pruszków (8.marca), w ostatniej kolejce w sezonie tarnobrzeska drużyna podejmie Raków Częstochowa (7. czerwca).

Kwietniowe spotkania Siarki z Wisłą Puławy i Zagłębiem Sosnowiec rozpoczną się o godz.12. – Jest to związane z tym, iż w tym samym dniu odbędą się mecze ekstraklasy koszykarzy. Według przepisów koszykarze muszą mieć wolne szatnie kilka godzin przed meczem – tłumaczy NW24.pl prezes Dziedzic. -  W dniu meczu Siarki ze Stalą Stalowa Wola, czyli 21. marca pierwotnie miało odbyć się również spotkanie Jeziora Tarnobrzeg z Treflem Sopot. Ustaliliśmy więc godzinę rozpoczęcia meczu Siarki ze Stalą na 12, jak się później okazało zarząd Jeziora zmienił termin meczu na niedzielę 22. marca. Udało nam się przełożyć rozpoczęcie tego meczu na godzinę 15 – dodaje.

Kolejka 20 – 7-8 marca

Puszcza Niepołomice – Stal Mielec  7 marca, 13:00
Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg  8 marca, 16:00
Nadwiślan Góra – Energetyk ROW Rybnik  8 marca, 14:00
Rozwój Katowice – Stal Stalowa Wola  7 marca, 15:00
Raków Częstochowa – Górnik Wałbrzych  7 marca, 14:00
Limanovia Limanowa – Wisła Puławy  8 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (7 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu murawy
Błękitni Stargard Szczeciński – MKS Kluczbork 8 marca, 13:00
Okocimski KS Brzesko – Zagłębie Sosnowiec 7 marca, 13:00
Legionovia Legionowo – Kotwica Kołobrzeg 7 marca, 15:00

Kolejka 21 – 14-15 marca

Stal Mielec – Znicz Pruszków 14 marca, 17:00
Puszcza Niepołomice – Legionovia Legionowo 14 marca, 13:00
Kotwica Kołobrzeg – Okocimski KS Brzesko 14 marca, 17:00
Zagłębie Sosnowiec – Błękitni Stargard Szczeciński 14 marca, 16:00
MKS Kluczbork – Limanovia Limanowa 14 marca, 15:00
Wisła Puławy – Raków Częstochowa 14 marca, 15:00
Górnik Wałbrzych – Rozwój Katowice 14 marca, 13:00
Stal Stalowa Wola – Nadwiślan Góra 14 marca, 14:00
Energetyk ROW Rybnik – Siarka Tarnobrzeg 14 marca, 15:00

Kolejka 22 – 21-22 marca

Puszcza Niepołomice – Okocimski KS Brzesko 22 marca, 14:00
Znicz Pruszków – Energetyk ROW Rybnik
Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola 21 marca, 15:00
Nadwiślan Góra – Górnik Wałbrzych 22 marca, 15:00
Rozwój Katowice – Wisła Puławy 21 marca, 15:00
Raków Częstochowa – MKS Kluczbork
Limanovia Limanowa – Zagłębie Sosnowiec 21 marca, 14:00
Błękitni Stargard Szczeciński – Kotwica Kołobrzeg 22 marca, 13:00
Legionovia Legionowo – Stal Mielec 21 marca, 15:00

Kolejka 23 – 28-29 marca

Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków 28 marca, 16:00
Stal Mielec – Okocimski KS Brzesko 29 marca, 17:00
Puszcza Niepołomice – Błękitni Stargard Szczeciński 28 marca, 14:30
Kotwica Kołobrzeg – Limanovia Limanowa 29 marca, 17:00
Zagłębie Sosnowiec – Raków Częstochowa 28 marca, 17:00
MKS Kluczbork – Rozwój Katowice 28 marca, 15:00
Wisła Puławy – Nadwiślan Góra 28 marca, 15:00
Górnik Wałbrzych – Siarka Tarnobrzeg 28 marca, 14:00
Stal Stalowa Wola – Energetyk ROW Rybnik 28 marca, 15:00

Kolejka 24 – 4 kwietnia

Puszcza Niepołomice – Limanovia Limanowa 4 kwietnia, 15:00
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola
Energetyk ROW Rybnik – Górnik Wałbrzych 4 kwietnia, 16:00
Siarka Tarnobrzeg – Wisła Puławy 4 kwietnia, 12:00
Nadwiślan Góra – MKS Kluczbork 4 kwietnia, 15:00
Rozwój Katowice – Zagłębie Sosnowiec 4 kwietnia, 15:00
Raków Częstochowa – Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński – Stal Mielec 4 kwietnia, 12:00
Okocimski KS Brzesko – Legionovia Legionowo 4 kwietnia, 15:00

Kolejka 25 – 11-12 kwietnia

Limanovia Limanowa – Stal Mielec 11 kwietnia, 16:00
Okocimski KS Brzesko – Znicz Pruszków 11 kwietnia, 15:00
Legionovia Legionowo – Błękitni Stargard Szczeciński 11 kwietnia, 16:00
Puszcza Niepołomice – Raków Częstochowa 11 kwietnia, 15:30
Kotwica Kołobrzeg – Rozwój Katowice 11 kwietnia, 17:00
Zagłębie Sosnowiec – Nadwiślan Góra 10 kwietnia, 18:00
MKS Kluczbork – Siarka Tarnobrzeg 11 kwietnia, 16:00
Wisła Puławy – Energetyk ROW Rybnik 11 kwietnia, 15:00
Górnik Wałbrzych – Stal Stalowa Wola 11 kwietnia, 15:00

Kolejka 26 – 18-19 kwietnia

Puszcza Niepołomice – Rozwój Katowice 18 kwietnia, 15:30
Znicz Pruszków – Górnik Wałbrzych
Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy 18 kwietnia, 16:00
Energetyk ROW Rybnik – MKS Kluczbork 18 kwietnia, 19:00
Siarka Tarnobrzeg – Zagłębie Sosnowiec 18 kwietnia, godz. 12.00
Nadwiślan Góra – Kotwica Kołobrzeg 19 kwietnia, 16:00
Raków Częstochowa – Stal Mielec
Limanovia Limanowa – Legionovia Legionowo 18 kwietnia, 16:00
Błękitni Stargard Szczeciński – Okocimski KS Brzesko 18 kwietnia, 15:00

Kolejka 27 – 25-26 kwietnia

Błękitni Stargard Szczeciński – Znicz Pruszków 26 kwietnia, 15:00
Okocimski KS Brzesko – Limanovia Limanowa 25 kwietnia, 16:00
Legionovia Legionowo – Raków Częstochowa
Stal Mielec – Rozwój Katowice 25 kwietnia, 18:00
Puszcza Niepołomice – Nadwiślan Góra 25 kwietnia, 16:00
Kotwica Kołobrzeg – Siarka Tarnobrzeg 25 kwietnia, 17:00
Zagłębie Sosnowiec – Energetyk ROW Rybnik 25 kwietnia, 18:00
MKS Kluczbork – Stal Stalowa Wola 25 kwietnia, 16:00
Wisła Puławy – Górnik Wałbrzych 25 kwietnia, 15:00

Kolejka 28 – 2-3 maja

Znicz Pruszków – Wisła Puławy
Górnik Wałbrzych – MKS Kluczbork 2 maja, 17:00
Stal Stalowa Wola – Zagłębie Sosnowiec 2 maja, 17:00
Energetyk ROW Rybnik – Kotwica Kołobrzeg 1 maja, 17:00
Siarka Tarnobrzeg – Puszcza Niepołomice 2 maja, godz.17
Nadwiślan Góra – Stal Mielec 3 maja, 17:00
Rozwój Katowice – Legionovia Legionowo 2 maja, 17:00
Raków Częstochowa – Okocimski KS Brzesko
Limanovia Limanowa – Błękitni Stargard Szczeciński 2 maja, 17:00

Kolejka 29 – 9-10 maja

Limanovia Limanowa – Znicz Pruszków 9 maja, 17:00
Błękitni Stargard Szczeciński – Raków Częstochowa 9 maja, 15:00
Okocimski KS Brzesko – Rozwój Katowice 9 maja, 16:00
Legionovia Legionowo – Nadwiślan Góra 9 maja, 17:00
Stal Mielec – Siarka Tarnobrzeg 9 maja, 19:00
Puszcza Niepołomice – Energetyk ROW Rybnik 9 maja, 17:00
Kotwica Kołobrzeg – Stal Stalowa Wola 9 maja, 19:00
Zagłębie Sosnowiec – Górnik Wałbrzych 9 maja, 18:00
MKS Kluczbork – Wisła Puławy 9 maja, 17:00

Kolejka 30 – 16-17 maja

Puszcza Niepołomice – Stal Stalowa Wola 16 maja, 17:00
Znicz Pruszków – MKS Kluczbork
Wisła Puławy – Zagłębie Sosnowiec 16 maja, 15:00
Górnik Wałbrzych – Kotwica Kołobrzeg 16 maja, 17:00
Energetyk ROW Rybnik – Stal Mielec 16 maja, 19:00
Siarka Tarnobrzeg – Legionovia Legionowo 16 maja, godz.16.00
Nadwiślan Góra – Okocimski KS Brzesko 17 maja, 17:00
Rozwój Katowice – Błękitni Stargard Szczeciński 16 maja, 17:00
Raków Częstochowa – Limanovia Limanowa

Kolejka 31 – 20 maja

Raków Częstochowa – Znicz Pruszków
Limanovia Limanowa – Rozwój Katowice 20 maja, 17:00
Błękitni Stargard Szczeciński – Nadwiślan Góra 20 maja, 17:30
Okocimski KS Brzesko – Siarka Tarnobrzeg 20 maja, 17:00
Legionovia Legionowo – Energetyk ROW Rybnik 20 maja, 17:30
Stal Mielec – Stal Stalowa Wola 20 maja, 19:00
Puszcza Niepołomice – Górnik Wałbrzych 20 maja, 17:00
Kotwica Kołobrzeg – Wisła Puławy 20 maja, 19:00
Zagłębie Sosnowiec – MKS Kluczbork 20 maja, 19:00

Kolejka 32 – 23-24 maja

Znicz Pruszków – Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork – Kotwica Kołobrzeg 23 maja, 17:00
Wisła Puławy – Puszcza Niepołomice 24 maja, 12:00
Górnik Wałbrzych – Stal Mielec 23 maja, 17:00
Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo 23 maja, 17:00
Energetyk ROW Rybnik – Okocimski KS Brzesko 23 maja, 19:00
Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński 23 maja, godz.16.00
Nadwiślan Góra – Limanovia Limanowa 24 maja, 17:00
Rozwój Katowice – Raków Częstochowa 24 maja, 17:00

Kolejka 33 – 30-31 maja

Rozwój Katowice – Znicz Pruszków 31 maja, 17:00
Raków Częstochowa – Nadwiślan Góra 31 maja, 17:00
Limanovia Limanowa – Siarka Tarnobrzeg 31 maja, 17:00
Błękitni Stargard Szczeciński – Energetyk ROW Rybnik 31 maja, 17:00
Okocimski KS Brzesko – Stal Stalowa Wola 31 maja, 17:00
Legionovia Legionowo – Górnik Wałbrzych 31 maja, 17:00
Stal Mielec – Wisła Puławy 31 maja, 17:00
Puszcza Niepołomice – MKS Kluczbork 31 maja, 17:00
Kotwica Kołobrzeg – Zagłębie Sosnowiec 31 maja, 17:00

Kolejka 34 – 6-7 czerwca

Znicz Pruszków – Kotwica Kołobrzeg 7 czerwca, 17:00
Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice 7 czerwca, 17:00
MKS Kluczbork – Stal Mielec 7 czerwca, 17:00
Wisła Puławy – Legionovia Legionowo 7 czerwca, 17:00
Górnik Wałbrzych – Okocimski KS Brzesko 7 czerwca, 17:00
Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard Szczeciński 7 czerwca, 17:00
Energetyk ROW Rybnik – Limanovia Limanowa 7 czerwca, 17:00
Siarka Tarnobrzeg – Raków Częstochowa 7 czerwca, 17:00
Nadwiślan Góra – Rozwój Katowice 7 czerwca, 17:00

źródło: 9ominut.pl, własne

foto: archiwum/Piotr Morawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>