Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

W Gorzycach odbył się Wielki Koncert Charytatywny (video)

Marzec 11, 2015 1:48 PM

W ramach projektu “Przystanek ku dorosłości” Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Sami dla Siebie” i młodzież gimnazjalna z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gorzycach zorganizowała z okazji Dnia Kobiet Wielki Koncert Charytatywny. W trakcie wydarzenia udało się zebrać ponad 2 tysiące złotych, które zostanie przekazane na rzecz Domu Samotnych Kobiet im. Św. Brata Alberta.

W trakcie koncertu młodzież gimnazjalna przedstawiła scenki z literatury pięknej, czerpiąc inspirację z takich dzieł jak „Romeo i Julia”, „Zemsta”, „Mały Książę”, „Krzyżacy”, „Pan Tadeusz” oraz „Adam i Ewa”. Dodatkowo utalentowani muzycznie uczniowie szkoły zaprezentowali utwory grając na instrumentach i śpiewając.

- Przygotowania były bardzo intensywne, a my nie mogliśmy się doczekać się występu. Wszyscy byli podekscytowani zbliżającym się wydarzeniem – relacjonują wydarzenie uczestnicy. – Występowaliśmy dwa dni. Pierwszego dnia zaprezentowaliśmy się okolicznym szkołom, zaś następnego odbył się główny koncert przed społeczeństwem. Zaprosiliśmy wiele ważnych dla naszej gminy osób – dodają.

foto&info&video: Dziennikarze z projektu „Przystanek ku dorosłości”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>