Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

TRANSMISJA VIDEO MECZU ENERGETYK ROW RYBNIK – SIARKA TARNOBRZEG

Marzec 14, 2015 11:11 AM

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na bezpłatną relację video “na żywo” z wyjazdowego meczu Siarki Tarnobrzeg z Energetykiem ROW Rybnik. Transmisja rozpocznie się tuż przed godziną 15. Po meczu zapraszamy na transmisję z konferencji prasowej.

Transmisja będzie w jakości HD, dlatego mniejsza wydajność komputera lub wolniejszy internet mogą wpłynąć negatywnie na jakość odbioru. Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne. Relacja będzie bez komentarza.

Energetyk: Rybicki-Grolik, Krotofil, Muszalik, Siwek, Sobczak, Musiolik, Jary, Gilewicz, Gojny, Borovicanin

Siarka: Melon-Stępień, Nadolski, Stefanik, Hodowany, Kukiełka, Tunkiewicz, Więcek, Oziębała, Traore, Rajevac

39 Responses to TRANSMISJA VIDEO MECZU ENERGETYK ROW RYBNIK – SIARKA TARNOBRZEG

  1. Tarnowies Odpowiedz

    14 marca 2015 at 13:51

    Dzieki za transmisje. Fajne ze mozemy sledzic na emigracji nasza druzyne. A prezesowi Siarki zablokowac ip bo pewnie bedzie ogladal zyla jeden. Zawistni ludzie w tarnowsi. Boja sie ze na mecze w Tarnobrzegu nikt nie bedzie przychodzil jak bedzie transmisja z tbg. Panie prezesku jak beda takie wyniki to bedzie pusto. Zezwolenie na transmisje w tbg powinny byc dla emigracji ale jest sie jak Mastalerz to sie pan obudzisz z reka w nocniku. Twoj zywot to kwestia czsu. Wielkie prezesy bez szkol. Aczkolwiek aczkolwiek co to jest aczkolwiek. Wstyd.

  2. dds Odpowiedz

    14 marca 2015 at 14:48

    Przerywa troche ;/

    • NW24 Odpowiedz

      14 marca 2015 at 14:52

      Z naszej strony jest idealnie. Mamy 10mb\s uploadu z LTe. Jak ktoś ma słabszy komputer lub słabsze łącze to obraz może nie być płynny. Na to wpływu nie mamy.

  3. :) Odpowiedz

    14 marca 2015 at 14:49

    przerywa trochę może zmiana jakości

  4. dds Odpowiedz

    14 marca 2015 at 14:51

    Teraz śmiga :) nic nie ruszać

  5. Kibic Odpowiedz

    14 marca 2015 at 15:01

    A ja mam czarna dziure

  6. PJOABS2 Odpowiedz

    14 marca 2015 at 15:07

    Nawet dobrze śmiga,a nie mam szybkiego neta.

  7. kibic Odpowiedz

    14 marca 2015 at 15:10

    Wystarczy nieco obniżyć rozdzielczość i będzie lepiej i super- niestety większość z nas to klienci internetu z TSM Tarnobrzeg. Komputery wcale nie mamy słabsze….

  8. kibic Odpowiedz

    14 marca 2015 at 15:17

    NW24 nie róbcie ciągłych zbliżeń i oddaleń bo po prostu tnie….

  9. baku Odpowiedz

    14 marca 2015 at 15:20

    rwie się dalej

  10. baku Odpowiedz

    14 marca 2015 at 15:23

    Padło całkiem

  11. kibic Odpowiedz

    14 marca 2015 at 15:24

    NW24, mimo tego uploadu z lte, tnie bardzo. Ja mam u siebie download 120 MB i przyzwoity sprzęt. Coś tam u Was szwankuje

  12. kibic Odpowiedz

    14 marca 2015 at 15:25

    NW24 nie kręćcie w kółko tym obiektywem bliżej – dalej!!! BO PRZYCINA….

  13. anty Dziubinski i Kielb Odpowiedz

    14 marca 2015 at 15:27

    W londynie 18mb/s tez tnie i te cholerne reklamy. Wole zaplacic niz te reklamy. Pozdrowienia

  14. kibic Odpowiedz

    14 marca 2015 at 15:28

    NW24.. k..wa nie róbcie wkółko i ciągle tych zbliżeń obiektywem bliżej i dalej…. bo wychodzi efekt tragiczny!!!

  15. pawell90@poczta.onet.pl Odpowiedz

    14 marca 2015 at 15:28

    dokładnie troszke mi klatkuje obraz. mam łącze symetryczne na światłowodzie 70 Mb/s

  16. obserwator Odpowiedz

    14 marca 2015 at 15:34

    Pzdrowienia z UK TYLKO SIARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  17. dtomasz Odpowiedz

    14 marca 2015 at 15:40

    a w ktorym miejscu obniża sie rozdzielczość? szukam ale nie moge znalesc :/

  18. anty Dziubinski i Kielb Odpowiedz

    14 marca 2015 at 15:40

    Siarka slaba.

  19. kibic Odpowiedz

    14 marca 2015 at 15:54

    Wystarczy obniżyć rozdzielczość nadawania – nie nadawać w HD i obraz byłby ok, w naszych laptopach nie byłoby widać różnicy i nie cięło by… ale to musi już zrobić nadawca czyli NW24.

  20. Robert Odpowiedz

    14 marca 2015 at 16:06

    nie da się oglądać tak tnie!!!

  21. TNIE Odpowiedz

    14 marca 2015 at 16:09

    Wam tez tak tnie ?? z TSM brązowy pakiet mam

  22. marek Odpowiedz

    14 marca 2015 at 16:11

    Tnie jak cholera

  23. kibol Odpowiedz

    14 marca 2015 at 16:12

    Niestety… STRASZNIE tnie !!!

  24. Kingpin Odpowiedz

    14 marca 2015 at 16:18

    Transmisja z du** jednym słowem lepiej nie transmitować niż wysyłać gó***

  25. TNIE Odpowiedz

    14 marca 2015 at 16:19

    pie…….lę to ide pograc w gałę

  26. kiz Odpowiedz

    14 marca 2015 at 16:26

    ja mam złoty pakiet i jest makabra

  27. Zenon Odpowiedz

    14 marca 2015 at 16:33

    Nie da się oglądać, bo tak tnie…

  28. Dejvido Odpowiedz

    14 marca 2015 at 16:56

    No i całkiem padło…dajcie spokój, co za do dupy transmisja. NW24, albo jak coś postanawiacie robić to dopnijcie wszystko na ostatni guzik żeby człowiek mógł normalnie pooglądać mecz, skoro na wyjazd pojechać nie może, albo nie róbcie transmisji w ogóle. Pieprzycie, że trzeba mieć kompa dobrego, a wszystkim tnie. Tydzień temu podobnie było z PTS i ich transmisją, a raczej jej brakiem. Nie musicie brać przykładu z nieudolnych kolegów po fachu :D

  29. buddhabar Odpowiedz

    14 marca 2015 at 16:57

    dzieki za transmisje. dobra robota. troche czasami cielo, ale ogolnie dalo sie ogladac! oby tak dalej!!

  30. blady Z MEXYKU Odpowiedz

    14 marca 2015 at 17:14

    NIE NARZEKAJCIE PANOWIE BO EKIPA Z NW24 ROBIA SWIETNA ROBOTE. MIMO ZE OBRAZ PRZYCINAL TTO NAPRAWDE DZIEKI ZE MOZNA ZOBACZYC SIARECZKE NA ZYWO . OBY WIECEJ TAKICH MECZOW. CZLOWIEK UCZY SIE NA BLEDACH. MOZE RZECZYWISCIE W JAKOSCI HD NIE MUSIMY OGLADAC BO I TAK WIELKIEJ ROZNICY NIE BEDZIE. A MOZE TO NIE WASZA WINA ZE CIELO. pOZDROWIENIA I WIELKIE DZIEKI DOBRA ROBOTA. PROSIMY O WIECEJ TRANSMISJI. WIERZE ZE BEDZIE LEPSZY PRZEKAZ. POZDROWIENIA DLA EKIPY 24 I CALEJ SIARKOWEJ RODZINY

  31. kiz Odpowiedz

    14 marca 2015 at 17:28

    blady nie pal tyle zioła :P

    • blady Z MEXYKU Odpowiedz

      14 marca 2015 at 17:37

      WIESZ TRZY SPALILEM PODCZAS MECZU I 4 BROWARKI. cALKIEM SPOKO SOBOTA JESZCZE WIECZOREM NA KONCERT TABU I SOBOTA CALKIEM CALKIEM. POZDROWIENIA

  32. janusz Odpowiedz

    14 marca 2015 at 17:43

    Ludzie czego zaraz wieszacie psy na NW24 chcieli zrobić coś dobrego dla nas kibiców z Tbg jak i poza granicami a wy zaraz macie pretensje. Ja akurat mieszkaw w Niemczech i też mi przycinało ale mimo wszystko wielkie dzieki dla redakcji NW24 za transmisje live i za darmo. Prosze o wiecej nie koniecznie w jakosci HD i wtedy moze nie bedzie przycinalo . Jeszcze raz dzieki. Szkoda tylko ze nie bedzie derbow.

    • blady Z MEXYKU Odpowiedz

      14 marca 2015 at 17:46

      DERBY BEDA NA WESZLO.PL. EKIPA Z PTS BEDZIE PROMOWAC TRANSMISJE NA WESZLO. pOZDROWIENIA Z LONDYNU

      • janusz Odpowiedz

        14 marca 2015 at 18:47

        Dzieki Blady za info

  33. NW24 Odpowiedz

    14 marca 2015 at 18:18

    Podczas pierwszej połowy mogło czasem przycinać. My również widzimy kiedy idzie płynnie a kiedy może przycinać. Po prostu nadajnik LTE firmy P…y w pewnych momentach musiał nie wyrabiać, za często. Przetestowaliśmy jakość łącza przed meczem i upload P…y wyszedł ponad 10mb\s a to spokojnie wystarcza. Na drugą połowę zmieniliśmy dostawcę internetu na P…a i w sumie może 2-3 minuty mogło przyciąć ale nie tak jak podczas pierwszej połowy. W Tarnobrzegu stabilniej transmisje idą z LTE P…y. W Rybniku z P…a. Na jakość uploadu operatorów nie mamy żadnego wpływu a tylko on wpływa na jakość transmisji.

  34. johny Odpowiedz

    14 marca 2015 at 18:39

    Nie narzekajcie na relacje live tylko na postawę zespołu. Ich gra się kupy nie trzyma.Wybijanie piłki na oślep a potem pasuje ja odzyskać. Jak się myśli głową to nogi nie bolą.

  35. :) Odpowiedz

    14 marca 2015 at 20:10

    co do transmisji w moim przypadku o wiele wiele gorzej było własnie w drugiej połowie