Wielkie Derby Podkarpacia dla Siarki. Marcin Truszkowski ponownie pogrąża stalowowolską Stal (fotoreportaż oraz video HD)

Siarka Tarnobrzeg wygrała ze Stalą Stalowa Wola 2:1 (0:1) w meczu 22. kolejki II ligi. Dwie bramki dla tarnobrzeskiej drużyny strzelił Marcin Truszkowski, w 79 i 83 minucie, jedynego gola dla Stali zdobył Kamil Jakubowski w 15 minucie meczu. Triumf Siarki nad Stalą oglądał komplet publiczności.

Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola 2:1 (0:1)

0:1 – Jakubowski 15′
1:1 – Truszkowski 79′
2:1 – Truszkowski 83′
żółte kartki: Tunkiewicz, Parobczyk – Argasiński, Sekulski, Kantor

Siarka: Melon – Stępień, Nadolski (45′ Waleńcik), Stefanik, Hodowany, Kukiełka, Tunkiewicz (71′ Frankiewicz), Parobczyk (53′ Rajevac), Oziębała (90+2 Mandzelowski), Traore, Truszkowski

Stal: Wietecha  – Wrona, Jakubowski, Kantor, Kachniarz (80′ Żmuda), Kowalski, Argasiński, Mikołajczak, Bogacz, Sekulski, Giel (70′ Płonka)

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 22. KOLEJKI II LIGI: Puszcza Niepołomice – Okocimski Brzesko 1:1, Znicz Pruszków – Energetyk ROW Rybnik 2:3, Nadwiślan Góra – Górnik Wałbrzych 0:0, Rozwój Katowice – Wisłą Puławy 2:2, Raków Częstochowa – MKS Kluczbork 0:1, Limanovia Limanowa – Zagłębie Sosnowiec 3:4, Legionovia Legionowo – Stal Mielec 2:2