Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Jolanta Majchrzak sekretarzem miasta

Marzec 26, 2015 1:07 PM

Jolanta Majchrzak, pełniąca od grudnia ubiegłego roku funkcję doradcy prezydenta Tarnobrzega do spraw organizacyjnych została sekretarzem miasta. Majchrzak była jedynym kandydatem aplikującym na ww. stanowisko.

Jolanta Majchrzak z Tarnobrzegiem związana jest od ponad 10 lat. Z wykształcenia jest prawnikiem. Uzyskała stopień naukowy doktora nauk prawnych w zakresie prawa, specjalność – prawo administracyjne. Jest autorem publikacji w wiodących czasopismach naukowych (część B wykazu MNiSW). Prócz wykształcenia zdobytego na dwóch lubelskich uniwersytetach (KUL oraz UMCS) posiada przeszło 11 – letnie doświadczenie zawodowe, uzyskane dzięki pracy w sektorze publicznym oraz prywatnym.

foto: UM Tarnobrzeg

10 Responses to Tarnobrzeg: Jolanta Majchrzak sekretarzem miasta

  1. obywatel Odpowiedz

    27 marca 2015 at 08:39

    Gdzie ta mastalarnia? Jeszcze nie wieszają psów na tej Pani i Panu Prezydencie?
    Ahhh.. nie mogę się doczekać tych durnych komentarzy, bez jakiegoś sensu i pełnych nienawiści.

  2. notariusz Odpowiedz

    27 marca 2015 at 09:17

    może nikt nie wiesza psów bo to kompetentna osoba ? nie jest jak inni aktualni naczelnicy pomyłką .

  3. Lajkonik Odpowiedz

    27 marca 2015 at 12:22

    Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Kompetencyjnie Kociuby nie przebije juz żaden koleś. Zobaczymy jak ci super specjalisci uzdrowią finanse miasta a w szczególności oświatę bo dziś to studnia bez dna. Wyborcy rozliczą 4 lata. Mastalerz zapierdzielał i przegrał tak więc ekipa Kiełba ma wysoko zawieszoną poprzeczkę

    • zapierdziel Odpowiedz

      27 marca 2015 at 16:56

      zapierdzielał? – haha, to jest dobry żart, lepszego dawno nie słyszałem!!!

  4. King Diamond Odpowiedz

    27 marca 2015 at 14:58

    Zapierdzielał chyba z jednego meczu na drugi…helikopterem .

  5. Sportowiec roku Odpowiedz

    27 marca 2015 at 23:00

    Norbert aż tak się przemeczył tym zapierdzielaniem i nabieraniem doświadczenia że teraz musi odpoczywać w domu .

    • tomasz Odpowiedz

      28 marca 2015 at 00:31

      hahahaha

  6. Rika Odpowiedz

    27 marca 2015 at 23:53

    Brawo brawo!!!!!!!!!!!!!!!

  7. ewa Odpowiedz

    31 marca 2015 at 11:53

    brawo!!!!!!!!!!!! CIEKAWE ILE JESZCZE STOLKOW UTWORZY PREZYDENT ZEBY KOLEZKOW OBSADZIC!!!!!!!!!!! A MU\Y PLACIMY IM PENSJE

  8. myślący_TBG Odpowiedz

    31 marca 2015 at 13:18

    Bo ludzie co wybory myślą, że nowa władza w mieście coś zmieni… naiwni? Zawsze zmieniają się tylko świnki przy korycie. Dlatego dla mnie ludzie pracujący na stołkach załatwianych przez władzę będą zawsze wielkimi miernotami życiowymi nie potrafiącymi dostosować się do sytuacji a tylko klepią odpowiednie osoby decyzyjne po pleckach. Polityczni to ludzie bez honoru, bez własnego zdania aby tylko przypodobać się wodzowi, który rozdaje stołki aby ugrać jak najwięcej dla siebie.