Siarka Tarnobrzeg przegrała z Górnikiem Wałbrzych

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg nie podtrzymali zwycięskiej passy i po dwóch wygranych z rzędu ulegli w Wałbrzychu broniącemu się przed spadkiem Górnikowi 2:3 (0:2).

Po pierwszej połowie podopieczni trenera Kuźmy przegrywali 0:2 po bramkach strzelonych przez Rafała Figiela w 23 minucie i Dominika Radziemskiego w 29 minucie. Po przerwie do głosu doszli tarnobrzescy piłkarze, którzy w przeciągu trzynastu minut doprowadzili do wyrównania dzięki golom zdobytym przez Marcina Truszkowskiego w 57 minucie i Mouhamadou Traore w 70. Niestety trzy minuty po trafieniu Traore na listę strzelców ponownie wpisał się Rafał Figiel zdobywając bramkę na wagę trzech punktów.

GÓRNIK WAŁBRZYCH – SIARKA TARNOBRZEG 3:2 (2:0)
1:0 – Figiel 23′
2:0 – Radziemski 29′
2:1 – Truszkowski 57′
2:2 – Traore 70′
3:2 – Figiel 73′

Górnik: Leonid Musin – Dariusz Michalak, Bartosz Tyktor, Krystian Stolarczyk, Michał Oświęcimka – Dominik Bronisławski, Grzegorz Michalak (13′ Dominik Radziemski), Mateusz Sawicki, Rafał Figiel, Damian Lenkiewicz (84′ Kamil Śmiałowski) – Marcin Orłowski

Siarka: Artur Melon – Konrad Stępień, Mariusz Kukiełka, Marcin Stefanik, Karol Hodowany – Jakub Więcek, Robert Tunkiewicz (58′ Robert Chwastek), Dariusz Frankiewicz, Filip Rajevac (79′ Łukasz Nadolski), Mouhamadou Traoré – Marcin Truszkowski

żółte kartki: Stolarczyk, Figiel.

W ramach 24. kolejki II ligi Siarka podejmie na własnym stadionie Wisłę Puławy. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 4. kwietnia, początek godz.12.

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 23. KOLEJKI II LIGI: Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków 1:2, Puszcza Niepołomice – Błękitni Stargard Szczeciński 2:1, MKS Kluczbork – Rozwój Katowice 0:2, Wisła Puławy – Nadwiślan Góra 3:2, Stal Stalowa Wola – Energetyk ROW Rybnik 2:1, Stal Mielec – Okocimski Brzesko 5:1, Kotwica Kołobrzeg – Limanovia Limanowa 2:0, Zagłębie Sosnowiec – Raków Częstochowa 3:1