Wisła Sandomierz dzieli się punktami z Beskidem Andrychów

Drugi z rzędu remis zanotowali trzecioligowi piłkarze Wisły Sandomierz którzy zremisowali 2:2 (1:0) w Andrychowie z miejscowym Beskidem.

Od 25 minuty w spotkaniu prowadzili Wiślacy, po bramce strzelonej przez Kamila Hula. Taki wynik meczu utrzymał się do 56 minuty, wtedy to gospodarze nie tylko wyrównali po trafieniu Bartłomieja Pająka ale już minutę później objęli prowadzenie dzięki bramce zdobytej przez Rafała Piszczka. Jeden punkt dla Wisły uratował Jarosław Pacholarz, który w 68 minucie pokonał bramkarza Beskidu.

W ramach 21. kolejki Wisła zmierzy się na własnym stadionie z Sołą Oświęcim, która dzięki wygranej z rezerwami Kielce 2:0 traci do liderującej rozgrywkom Wisły już tylko jeden punkt. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 4. kwietnia, początek godz. 13.

BESKID ANDRYCHÓW – WISŁA SANDOMIERZ 2:2 (0:1)
0:1 – Hul 25′
1:1 – Pająk 56′
2:1 – Piszczek 57′
2:2 – Pacholarz 68′

Beskid: 12. Michał Kurzyniec – 13. Rafał Piszczek, 17. Krzysztof Jurczak, 3. Dariusz Kapera, 18. Szymon Święs, 20. Michał Adamus, 8. Jakub Słupski, 9. Maciej Stróżak, 14. Radosław Karcz, 16. Tomasz Moskała, 10. Bartłomiej Pająk.

Wisła: 1. Stanisław Wierzgacz – 11. Maciej Ziółek, 24. Daniel Beszczyński, 6. Krystian Pydych, 14. Daniel Chorab (65, 13. Mateusz Podstolak) – 10. Jarosław Piątkowski, 20. Michał Motyl (87, 23. Jakub Kwiecień), 18. Bartosz Szepeta, 27. Kamil Oślizło (65, 9. Jarosław Pacholarz), 4. Rafał Mikulec (80, 17. Łukasz Adamczyk) – 7. Kamil Hul.

żółte kartki: Słupski, Piszczek – Szepeta, Oślizło, Hul, Motyl

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 20. KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ: Unia Tarnów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:2, Poprad Muszyna – Hutnik Nowa Huta 1:2, Wisła II Kraków – Partyzant Radoszyce 3:0, Soła Oświęcim – Korona II Kielce 2:0, Garbarnia Kraków – Granat Skarżysko – Kamienna 2:2, Wierna Małogoszcz – Czarni Połaniec 2:2, Łysica Bodzentyn – MKS Trzebinia 1:0, Poroniec Poronin – Wolania Wola Rzędzińska 1:2

źródło: Wisła Sandomierz