Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

22.04 (środa) Targi pracy i edukacji w Tarnobrzegu

Kwiecień 1, 2015 3:47 PM

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Targach Edukacji i Pracy, które odbędą się 22 kwietnia 2015r. w godz. 10.00-13.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. A. Freyera w Tarnobrzegu.

Organizatorami Targów są: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Centrum Kształcenia Praktycznego w Tarnobrzegu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnobrzegu.

Honorowy patronat nad Targami objęli: Minister Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Tarnobrzega oraz Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego.

Szczegółowe informacje na temat tegorocznych Targów będziemy na bieżąco zamieszczać na stronie internetowej naszego Urzędu.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Formularz zgłoszeniowy udziału w Targach znajduje się na stronie internetowej: www.puptarnobrzeg.pl w zakładce aktualności.

Udział w Targach jest bezpłatny.

Kontakt w sprawie Targów Edukacji i Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, ul. 1 Maja 3, pok. nr 15, tel. 15 823 00 30, wew. 102,
e-mail: rzta@praca.gov.pl, oferty.pracy@idsl.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>