Remis Wisły Sandomierz z Łysicą Bodzentyn

Wisła Sandomierz zremisowała 1:1 (0:0) w Bodzentynie z miejscową Łysicą w meczu 24. kolejki III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. Od 78 minuty sandomierska drużyna prowadziła po bramce strzelonej przez Jarosława Pacholarza, do wyrównania doprowadził w 85 minucie Dariusz Anduła.

Po remisie w Bodzentynie Wisła zrównała się w tabeli liczbą punktów z liderem rozgrywek Sołą Oświęcim, która przegrała z Ostrowców z miejscowym KSZO 0:1.
W ramach 25. kolejki sandomierska drużyna podejmie na własnym stadionie Poprad Muszyna. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 26. kwietnia, początek godz.16.

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 24. KOLEJKI III LIGI MAŁOPOLSKO-ŚWIĘTOKRZYSKIEJ: Wierna Małogoszcz – MKS Trzebinia 0:1, Hutnik Nowa Huta – Wolania Wola Rzędzińska 4:1, Czarni Połaniec – Partyzant Radoszyce 4:1, Poprad Muszyna – Korona II Kielce 0:1, Poroniec Poronin – Granat Skarżysko-Kamienna 1:0, Wisła II Kraków – Unia Tarnów 2:0, Beskid Andrychów – Garbarnia Kraków 1:2