Siarka remisuje z Kotwicą Kołobrzeg (video)

Po słabym spotkaniu Siarka Tarnobrzeg zremisowała w Kołobrzegu z miejscową Kotwicą 1:1 (1:1). Obie bramki w spotkaniu strzelali zawodnicy Kotwicy, w 5 minucie Artura Melona pokonał Jakub Poznański, 20 minut później gola samobójczego strzelił Radosław Strzelecki.

Od 88. minuty tarnobrzeska drużyna grała w dziesiątkę, po tym jak drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Łukasz Nadolski.

W ramach 28. kolejki Siarka podejmie na własnym stadionie Puszczę Niepołomice. Mecz rozegrany zostanie w piątek 1. maja, początek godz.17.

KOTWICA KOŁOBRZEG – SIARKA TARNOBRZEG 1:1 (1:1)
1:0 – Poznański 5′
1:1 – Strzelecki 25′ (s)

żółte kartki: Świechowski – Tunkiewicz, Nadolski (2x)

Kotwica Kołobrzeg: Folc, Kokosiński, Poznański, Strzelecki (61. Chruściński), Sochań, Bejuk, Korczyński, Rydzak (67. Biegański), Świechowski (80. Kugiel), Ropiejko, Bułka
Siarka Tarnobrzeg: Melon, Stępień, Waleńcik, Nadolski, Hodowany, Kukiełka, Chrabąszcz (78. Głaz), Oziębała, Więcek (63. Tunkiewicz), Chwastek (65. Rajevac), Traore

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 27. KOLEJKI II LIGI: Okocimski Brzesko – Limanovia Limanowa 2:0, Legionovia Legionowo – Raków Częstochowa 0:1, Stal Mielec – Rozwój Katowice 3:1, Puszcza Niepołomice – Nadwiślan Góra 0:0, Zagłębie Sosnowiec – Energetyk ROW Rybnik 2:1, MKS Kluczbork – Stal Stalowa Wola 2:1, Wisła Puławy – Górnik Zabrze 1:1, Błękitni Stargard Szczeciński – Znicz Pruszków 3:1
źródło: Lajfy.com