Sandomierscy Oldboje z Pucharem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego

Drużyna Oldboys Wisła Sandomierz zdobyła Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa. Turniej rozegrany został w Nowikach k.Kielc.

W turnieju uczestniczyło 120 zawodników reprezentujących 8 drużyn oldbojów z regionu województwa świętokrzyskiego. Drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup po 4 zespoły. Mecze grupowe były rozgrywane na dwóch boiskach pełnowymiarowych w tym samym czasie.

Mecz o III miejsce Kielce Oldboje – Oldboje Chęciny 0:0 karne 3:1
Finał: Oldboys Wisła Sandomierz – Oldboje AKS Busko-Zdrój 2:0

Królem strzelców w całym turnieju z dorobkiem 5 goli został zawodnik drużyny Oldbojów Star Starachowice Banaszczyk Sylwester. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano zawodnika Tomasza Nius z drużyny Oldbojów AKS Busko-Zdrój.

8. Urząd Marszałkowski

Najbliższe spotkanie sandomierscy olboje rozegrają już w sobotę 9. maja o godz.18, w Gorzycach z miejscową drużyną oldbojów. Zaś w czerwcu br. zawodnicy z Sandomierza planują udział w w Finale Mistrzostw Polski Oldbojów, który rozegrany zostanie w Sosnowcu.

foto&info: Oldboys Sandomierz