Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Siarka Tarnobrzeg przegrała derby w Mielcu (fotoreportaż oraz video HD)

Maj 8, 2015 9:27 PM

Siarka Tarnobrzeg przegrała w Mielcu z tamtejszą Stalą 1:2 (1:1) w meczu 29. kolejki II ligi. Bramki dla Stali strzelili Sebastian Duda w 18 minucie i Kamil Kościelny w 69 minucie. Jedyną bramkę dla Siarki strzelił w 19 minucie Marcin Truszkowski.

STAL MIELEC – SIARKA TARNOBRZEG 2:1 (1:1)
1:0 – Duda 18′
1:1 – Truszkowski 20′
2:1 – Kościelny 69′

żółte kartki: Prejs, Bożek

Stal: Libera – Nikanovych, Kościelny, Duda, Getinger, Nowak, Bożek, Cholewiak, Prejs (80′ Rokita), Żubrowski, Łętocha
Siarka: Melon – Kukiełka, Walencik, Nadolski – Persona, Oziębała (64′ Chwastek), Frankiewicz, Chrabąszcz (80′ Stefanik), Tunkiewicz (70′ Traore) – Parobczyk (83. Więcek), Truszkowski

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 29. KOLEJKI II LIGI: Limanovia Limanowa – Znicz Pruszków 1:0, Błękitni Stargard Szczeciński – Raków Częstochowa 2:2, Okocimski Brzesko – Rozwój Katowice 3:1, Legionovia Legionowo – Nadwiślan Góra 1:1, Puszcza Niepołomice – Energetyk ROW Rybnik 0:0, Kotwica Kołobrzeg – Stal Stalowa Wola 1:0, Zagłębie Sosnowiec – Górnik Wałbrzych 2:2, MKS Kluczbork – Wisła Puławy 2:0

Foto: Piotr Morawski

AKTUALNA KLASYFIKACJA II LIGI ZA 90MINUT.PL

14 Responses to Siarka Tarnobrzeg przegrała derby w Mielcu (fotoreportaż oraz video HD)

  1. tarnowies Odpowiedz

    8 maja 2015 at 21:46

    Brawo dla trenera. Wiedzial co robi i tak a nie inaczej ustawil sklad. Przeciez kibicuje Stali. Brawo panie Gasior za brak Traore.

  2. tarnowies Odpowiedz

    8 maja 2015 at 21:49

    Kukielka i Walencik na obronie = mecz przegrany

  3. Tomi Odpowiedz

    9 maja 2015 at 00:36

    totalne rozczarowanie

  4. tomasz Odpowiedz

    9 maja 2015 at 00:47

    kolejna konferencja Gąsiora,po której gosc mnie w*urwia. W Kołobrzegu się pucował, że jest z mielca nie pytany przez nikogo, tydzien temu przyje*ał sie do frekwencji, a dzis jedzie z piłkarzami publicznie na czele z Melonem cwaniak za dyche.

  5. tomasz Odpowiedz

    9 maja 2015 at 01:09

    może tak na każdym kroku podkreślaną miłość do tego klubu dzis własnie okazał

  6. gitara Odpowiedz

    9 maja 2015 at 06:09

    ryba psuje się od głowy.
    z takim zarządem,z kierującym prezesem zza kulis pierwszym kibicem to nigdy się nie uda.kolejny sezon,kolejne zmarnowane środki.

  7. krzak Odpowiedz

    9 maja 2015 at 08:28

    uda się ! tylko dajcie dziedzicowi z mastalerzem nie 2 a 4 miliony ;)

  8. kibic z UK Odpowiedz

    9 maja 2015 at 14:09

    O co Wam wszystkim chodzi ???

    Popatrzcie na rezultat….Siarka przecież….wygrała…hahaha

    Oj Panowie redaktorzy !!!

  9. kibic z UK Odpowiedz

    9 maja 2015 at 14:11

    STAL MIELEC – SIARKA TARNOBRZEG 1:2 (1:1)

  10. Eeeh Odpowiedz

    9 maja 2015 at 18:01

    Jawny sabotaż z tym składem.

  11. Eeeh Odpowiedz

    9 maja 2015 at 20:14

    ps. Awans i spadek nam nie grozi, odstawiać powoli tych obiboków i dawać szansę swoim!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. Dario Odpowiedz

    9 maja 2015 at 21:42

    Jaki awans, przecież naszego miasta nie stać na awans.

  13. tete Odpowiedz

    9 maja 2015 at 21:43

    To prezio GK jeździ na mecze?

  14. do prezesa Odpowiedz

    10 maja 2015 at 13:04

    Teraz najlepiej to zwolnić najdroższych zawodników gdyż I ligę w tym sezonie mamy z głowy. Miło by było zobaczyć 3-4 naszych juniorów w I składzie, który i tak nie wygrywa. Po co trzymać darmozjadów, spadek nam nie grozi.