Siarka Tarnobrzeg przegrała derby w Mielcu (fotoreportaż oraz video HD)

Siarka Tarnobrzeg przegrała w Mielcu z tamtejszą Stalą 1:2 (1:1) w meczu 29. kolejki II ligi. Bramki dla Stali strzelili Sebastian Duda w 18 minucie i Kamil Kościelny w 69 minucie. Jedyną bramkę dla Siarki strzelił w 19 minucie Marcin Truszkowski.

STAL MIELEC – SIARKA TARNOBRZEG 2:1 (1:1)
1:0 – Duda 18′
1:1 – Truszkowski 20′
2:1 – Kościelny 69′

żółte kartki: Prejs, Bożek

Stal: Libera – Nikanovych, Kościelny, Duda, Getinger, Nowak, Bożek, Cholewiak, Prejs (80′ Rokita), Żubrowski, Łętocha
Siarka: Melon – Kukiełka, Walencik, Nadolski – Persona, Oziębała (64′ Chwastek), Frankiewicz, Chrabąszcz (80′ Stefanik), Tunkiewicz (70′ Traore) – Parobczyk (83. Więcek), Truszkowski

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 29. KOLEJKI II LIGI: Limanovia Limanowa – Znicz Pruszków 1:0, Błękitni Stargard Szczeciński – Raków Częstochowa 2:2, Okocimski Brzesko – Rozwój Katowice 3:1, Legionovia Legionowo – Nadwiślan Góra 1:1, Puszcza Niepołomice – Energetyk ROW Rybnik 0:0, Kotwica Kołobrzeg – Stal Stalowa Wola 1:0, Zagłębie Sosnowiec – Górnik Wałbrzych 2:2, MKS Kluczbork – Wisła Puławy 2:0