Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Trzy auta zderzyły się na Wisłostradzie

Maj 15, 2015 2:00 PM

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 17, na tarnobrzeskiej Wisłostradzie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna kierujący peugeotem 307 zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić pieszego. Za peugeotem zatrzymała się skoda fabia, nadjeżdżający volkswagen golf nie zdążył wyhamować i uderzył poprzedzającą go skodę, a ta w peugeota. Kierowca peugeota przejechał przez pas dzielący jezdnię uderzając w znak drogowy. W wypadku ranna została pasażerka podróżująca skodą.

Wszyscy kierowcy biorący udział w wypadku byli trzeźwi. Policjanci na miejscu zdarzenia zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków.

źródło: Policja

7 Responses to Tarnobrzeg: Trzy auta zderzyły się na Wisłostradzie

  1. Malmsteen Odpowiedz

    16 maja 2015 at 10:01

    Kretyn z Peugeota powinien dostać za to w czapę. Nauczyli pieszych dziadostwa, że auteczka stają przed przejściem i przepuszczają, a te łajzy pozbawione później instynktu samozachowawczego lezą później jak popadnie, nie patrząc, nie kontrolując, czy jedzie coś czy nie jedzie.

    • Ojciec Mateusz Odpowiedz

      19 maja 2015 at 08:02

      święta racja

  2. ALkoHolik Odpowiedz

    18 maja 2015 at 23:21

    Palancie oby trafilo to na kogos z Twojej rodzinki ,autko sie nie zatrzyma LAJZIE!!!Buraku ile masz prawko 1 miesiąc po znajomosci??zalosne…

  3. Dziad Borowy Odpowiedz

    19 maja 2015 at 01:45

    Ty, Alkoholik, najpierw pisz, potem spożywaj, bo głupoty piszesz.

  4. driver Odpowiedz

    19 maja 2015 at 08:06

    Zacznijcie jezdzić zgodnie z przepisami to będziecie wiedzieć jak zachować się przed przejściem dla pieszych. Ktoś pieszemu dał pierwszeństwo. Na skrzyżowaniu gdzie nie będziesz miał pierwszeństwa również się nie zatrzymasz?

  5. Dziad Borowy Odpowiedz

    19 maja 2015 at 18:04

    “Ktoś pieszemu dał pierwszeństwo” – na przejściu – owszem. Przed przejściem już nie. I nie znaczy to bynajmniej, że mają się wp*****lać prosto pod auto nie patrząc czy coś nadjeżdża, czy nie. Peugeot z artykułu przekonał się o tym na własnej skórze. Warto było?

  6. ALkoHolik Odpowiedz

    19 maja 2015 at 22:07

    Dziadu,nie piszę z dzieciakami którym tatuś użyczył autka na wieczorek…albo synuś wykradł kluczyki bo chciał się popisać przed 16 letnią koleżanką …Liczy się dla mnie jedno-przede wszystkim bezpieczeństwo pieszych!Poczytaj kodeks ruchu drogowego ze ZROZUMIENIEM!!!A jak już zrozumiesz to możesz się wypowiadać.TBG spada na psy kto tam mieszka???Żałosne miasto,żałosny poziom inteligencji biednych zastraszanych ludzi.Żal…