Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Worek medali zawodników UKS Delfin Tarnobrzeg

Maj 17, 2015 7:51 PM

30 medali przywieźli zawodnicy UKS Delfin Tarnobrzeg z zawodów z okazji Dni Ziemi Ropczyckiej. 22 podopiecznych trenerów podopieczni trenerów Angeliki Michalik, Janusza Bobuli i Roberta Rybickiego rywalizowało z reprezentantami 15 klubów, między innymi z Brzeska, Strzyżowa, Rzeszowa, Dębicy, Krosna, Ropczyc, Zakopanego, Bochni, Kolbuszowej, Krakowa.

WYNIKI TARNOBRZESKICH PŁYWAKÓW

Łucja Zych

II miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:40,59 srebrny medal
II miejsce 50 m stylem grzbietowym – 0:46,23 srebrny medal
II miejsce 50 m stylem klasycznym – 0:56,20 srebrny medal
II miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:45,15 srebrny medal
II miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:41,41 srebrny medal

Marta Meksuła 

I miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:32,51 złoty medal
I miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:24,06 złoty medal
II miejsce 100 m stylem zmiennym – 1:26,75 srebrny medal

Weronika Wiatrowska 

III miejsce 50 m stylem motylkowym – 0:38,99 brązowy medal
I miejsce 100 m stylem klasycznym -1:36,97 złoty medal

Agnieszka Rębisz 

III miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:35,67 brązowy medal
II miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:27,22 srebrny medal
II miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:23,35 srebrny medal

Kamila Skwara 

III miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:33,47 brązowy medal
III miejsce 50 m stylem grzbietowym – 0:41,70 brązowy medal
II miejsce 100 m stylem zmiennym – 1:30,08 srebrny medal

Zuzanna Błażejczak 

II miejsce 50 m stylem motylkowym – 0:43,03 srebrny medal
II miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:19,52 srebrny medal
II miejsce 200 m stylem dowolnym – 3:00,01 srebrny medal

Zych Mikołaj

II miejsce 50 m stylem grzbietowym – 0:41,01 srebrny medal
III miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:31,51 brązowy medal
II miejsce 100 m stylem zmiennym – 1:39,07 srebrny medal

Wojtek Bieniarz 

III miejsce 50 m stylem klasycznym – 0:48,15 brązowy medal
II miejsce 100 m stylem klasycznym -1:45,23 srebrny medal

Kacper Zbyradowski 

III miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:36,00 brązowy medal
III miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:26,03 brązowy medal

Agata Gładysz 

III miejsce 100 m stylem zmiennym – 1:33,53 brązowy medal
IV miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:36,90
IV miejsce 50 m stylem motylkowym – 0:48,95

Oliwia Guściora 

III miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:48,45 brązowy medal
V miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:42,30
V miejsce 50 m stylem grzbietowym – 0:48,90

Zuzanna Garbacz 

II miejsce 50 m stylem klasycznym – 0:58,54 srebrny medal
VII miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:43,90

Amelia Ślęczka 

III miejsce 50 m stylem klasycznym – 1:00,12 brązowy medal
IV miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:39,66
VII miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:43,90

Anna Jaworek 

IV miejsce 50 m stylem grzbietowym – 0:48,35
IV miejsce 100 m stylem grzbietowym – 1:48,73
VI miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:43,51

Hanna Michałeczko 

V miejsce 50 m stylem klasycznym – 1:01,55

Eryk Kępa 

IV miejsce 50 m stylem klasycznym – 0:58,92

Krzysztof Urbański 

VI miejsce 100 m stylem dowolnym – 1:46,23

Dawid Moskot

VI miejsce 50 m stylem dowolnym – 0:45,38

Ponadto klub i szkołę reprezentowali: Bartek Brzozowski, Piotr Szczepan, Oskar Wolak oraz Aleksandra Jakus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>