Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Koncert Donatana & Cleo w ramach tarnobrzeskich juwenaliów (fotoreportaż)

Maj 21, 2015 10:33 AM

Koncert Donatana & Cleo był główną atrakcją tegorocznych obchodów święta studentów w Tarnobrzegu. Na scenie usytuowanej na Placu Bartosza Głowackiego zabrakło jednak Donatana, który uczestniczy w obradach jury konkursu Eurowizji.

foto: Piotr Morawski

17 Responses to Koncert Donatana & Cleo w ramach tarnobrzeskich juwenaliów (fotoreportaż)

  1. 999 Odpowiedz

    21 maja 2015 at 11:22

    Koloryt publiczności jak na trybunie siarki gdzie dres miesza się z pryszczatymi nastolatkami. Przygnębiający widok społeczeństwa któremu wystarczy odpalić prymitywny bit, żeby się posrali ze szczęścia. Jak śpiewał kiedyś Rudolf Schuberth w Wałach Jagieloński cyt.
    Krowy wydojone? (Jeee…)
    Świnie nakarmione? (Jeee…)
    Pola zaorane? (Jeee…)
    Chaty wysprzątane? (Jeee…)
    To tera na klepisko!
    Bo mata disco!

    • tomasz Odpowiedz

      21 maja 2015 at 22:12

      bardzo trafne podsumowanie.

    • sdfg Odpowiedz

      22 maja 2015 at 18:04

      wpis typowego charzewickiego obszczymurka

  2. Ojciec Mateusz Odpowiedz

    21 maja 2015 at 11:45

    widzę nierząd i rozpustę

  3. rodzic Odpowiedz

    21 maja 2015 at 12:45

    999 – Przygnębiający wydaje się Twój komentarz. Proponuję udać się do najbliższej apteki i zakupić jakiś antydepresant. Życzę zdrowia.

    • 999 Odpowiedz

      22 maja 2015 at 14:20

      pocałuj mnie w depresant droga gęsiareczko

  4. quatros Odpowiedz

    21 maja 2015 at 13:46

    Byłem zobaczyłem trwało to oglądanie przez moją osobę chyba z 10 minut i polazłem do domu,ale dobrze że wogole coś się dzieje w mieście

  5. surturyiom Odpowiedz

    21 maja 2015 at 20:07

    gdzie ci studenci….?
    to jakieś dzieci przyszły!

  6. hm Odpowiedz

    21 maja 2015 at 21:17

    Które z nich to ‘Donatan’?

  7. widz Odpowiedz

    21 maja 2015 at 22:19

    za brak Donatana powinni oddać studentom połowę kasy – wszak plakaty zapraszały na koncert Donatana & Cleo. Nie dyskutując o muzycznych gustach wreszcie tarnobrzeskie Juwenalia przyciągnęły tłumy.

    • Lutek Narożniak Odpowiedz

      21 maja 2015 at 22:22

      chyba tumany analfabetów muzycznych

  8. Tommy Odpowiedz

    22 maja 2015 at 00:34

    Co do piosenek, to znam odpowiednią na tą okazję: “Tyle burków w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze – popatrz! O! Popatrz!”

    • 999 Odpowiedz

      22 maja 2015 at 14:18

      Tommy, chłopie już cię lubię!

  9. Lutek Narożniak Odpowiedz

    22 maja 2015 at 18:43

    W życiu nie widziałem takiej kampanii buraczanej, a już trochę żyję i z niejednego wiadra piłem. Zrozumiał bym jeszcze pospólstwo gdyby dziunia im cycki pokazała, a tu lipa.

  10. Barabara & Rikitiki Odpowiedz

    22 maja 2015 at 19:30

    Sorry Cleo ale umawialiśmy się na sex, a nie na ciążę!

  11. młody Odpowiedz

    22 maja 2015 at 20:32

    eee tam, dobra impra była

    • Lutek Narożniak Odpowiedz