Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Były prezydent Norbert Mastalerz o wynikach audytu (video)

Maj 26, 2015 9:22 AM

Zapraszamy do obejrzenia relacji z dzisiejszej konferencji prasowej zwołanej przez Norberta Mastalerza. Były prezydent odwoływał się do głównie do wyników audytu wewnętrznego w magistracie. Kontrola obejmowała okres od 1 stycznia do l grudnia ubiegłego roku.

33 Responses to Tarnobrzeg: Były prezydent Norbert Mastalerz o wynikach audytu (video)

  1. Oli Odpowiedz

    26 maja 2015 at 10:52

    hrum hrum hrum chcą nam korytko odebrac hrum hrum nie możemy pozwolić na to my świnki nic złego nie zrobiliśmy po za tym ze lubimy dużo jeść pić i bawić się hrum hrum

  2. Odejdz Odpowiedz

    26 maja 2015 at 11:01

    Norbert odejdz czlowieku, malo ci jeszcze ?

  3. Anka Odpowiedz

    26 maja 2015 at 11:04

    Daj już sobie spokój.
    I ten Dybus. Znalazł sie. Obrońca uciśnionych. Przecież ośmieszacie się ludzie , nie widzicie tego ? Żal na Was patrzeć.

  4. TADEUSZ Odpowiedz

    26 maja 2015 at 12:33

    O JACIE,SPORO PRZYTYL TEN PAN.PAMIETAM JAKI BYL ZANIM ZOSTAL PREZYDENTEM TBG A TERAZ……

  5. vertigo Odpowiedz

    26 maja 2015 at 12:42

    Panie Piotrze… w najciekawszym momencie kończy Pan transmisję… szkoda trochę.

    • Piotrek Odpowiedz

      26 maja 2015 at 13:07

      Transmisja trwała od początku do końca. Teraz w jej oknie trwa kolejna transmisja z sesji RM. Zapis tej będzie w całości za chwilę dostępny.

  6. davey Odpowiedz

    26 maja 2015 at 12:44

    A Mastalerz swoje.Przez całą swoją kadencję było,to nie ja to poprzednik a teraz ma pretensje do Kiełba,że robi audyt i zarzuca niegospodarność.Jaki to on uczciwy i krystaliczny.Chodzący gruby ideał.Bo nawet tego,że okrutnie przytył nie widzi….

  7. quatros Odpowiedz

    26 maja 2015 at 12:52

    Konfabulacja,mitomanizm i uwielbieniedla własnej osoby niemalże boga!
    Jacie kręce za nic nie odpowiada przez 4-lata cud powiadam wam wszystko dla mieszkańców nie dla kolegów i swojaków bardzo skromnej osoby,nie chce nikogo oskarżać ale co drugie słowo to Dziubiński i kiełb i to ich wina Wydaje mi się że powinien odpowiedzieć na wszystkie zarzuty poparte prawdą a nie cyrkiem medialnym i co takiego zaszło iż przegrał wybory a nie obarczać innych bo tylko inni są winni a on jest czysty,facet rządził z tego wynika i nie był za nic odpowiedzialny i za nic nie ponosi winy eeeeeee ,eeee i jeszcze to wina dziennikarzy a potem znow kiełba i dziubińskiego -ja sam jestem czysty!!! hehehhe,ja na jego miejscu nie otwierał bym pyska bo jak nie mam co powiedzieć mądrego to głupie mi na jęzor nie wejdzie, tu na odwrót

  8. kryspin Odpowiedz

    26 maja 2015 at 13:18

    niech pokażą jakieś badania i wskazanie wagi z roku 2009 i teraz niech staną przy mediach,zobaczymy jak fakty zweryfikują ich obżarstwo.

    jakim trzeba być człowiekiem by zarabiając kilkanaście tysięcy naciągać kancelarię na karmienie ? jakim trzeba być człowiekiem by nie kupić wiązanki kwiatów znajomej czy butelki znajomemu tylko kupować to z funduszu miasta ?
    czy to człowiek jeszcze?

  9. tbg Odpowiedz

    26 maja 2015 at 14:57

    nie da się już na to patrzeć, żenada

  10. Piotr Odpowiedz

    26 maja 2015 at 18:42

    Rozumiem, że teraz prezydent przynosi swoja kawę i swój cukier :D oczywiście dzieli się tym z osobami odwiedzającymi urząd :) i jego gabinet…..

    przecież nie od dziś wiadomo…. normalne, że są i będą gadżety… w ramach promocji… na to liczą szkoły… przedszkola itp…. nie rozumiem tego tematu… czepianie się byle czego… każdy gdzieś szuka w firmie kasy na to…

    bardziej mnie nurtuje kiedy zostanie naprawiona droga do Sandomierza…. niby miała się sama wyrównać a dalej telepie…

    • Tommy Odpowiedz

      27 maja 2015 at 00:16

      Z tego co wiem obecny prezydent nie przynosi do biura kawy i cukru z domu, słyszałem jednak że jest zawarta przez urząd miasta w trybie zamówień publicznych skromna umowa na kawę i herbatę na parę tysięcy złotych (na cały rok)i co ważne tylko z jednym kontrahentem a nie kilkoma jak to było za czasów monsignore Las Palmas. Parę tysięcy to jednak nie 100 tysięcy – nieprawdaż? I nie słyszałem już nic o żadnych piersiach z kurczaka, serach pleśniowych, szynkach i pasztetach. A co do gadżetów, to na to mieli przeznaczone w budżecie na 2014 rok 150 tysięcy złotych (uchwała budżetowa str. 14 – patrz w BIP zakładka majątek gminy – budżet), tylko że w roku wyborczym pewnie okazało się to za mało. Więc zabrali z profilaktyki uzależnień alkoholowych i śmieci ponad 100 tysięcy do czego absolutnie nie mieli prawa bo przepisy tego zabraniają. Razem na gadżety było więc ponad 250 tysięcy. Tak dla porównania: na budowę monitoringu wizyjnego miasta było w budżecie na 2014 rok 200 tysięcy, a na oświetlenie ulic(zakres inwestycyjny) – 150 tysięcy. 150 tysięcy na oświetlenie ulic, 100 na żarcie, a 250 na gadżety! To jest kuźwa gospodarność! Jeśli ktoś ciekawy niechaj wejdzie do biuletynu informacji publicznej urzędu, znajdzie zakładkę “budżet” i popatrzy na zapisy uchwały budżetowej i na Plan wydatków majątkowych na rok 2014 (tabela nr 3 – str. 52 – 53 z 65)Pozdrawiam wszystkich którzy twierdzą: Tarnobrzeżanie – nic się nie stało! :-D

  11. mieszkaniec Odpowiedz

    26 maja 2015 at 19:37

    jedzenie to drobnostka, przy tym, ze placimy prezydentowi 10 tys za siedzenie i nic nie robienie, nawet biedy nie ma siły na sesje rady miasta chodzić, to ja już wolałem sponsorowac jedzenie mastiemu, ale był wszedzie i potrafił się wypowiedzieć

    • obywatel Odpowiedz

      26 maja 2015 at 20:00

      O czym Ty gadasz człowieku? A może “Masti” sam przemawia? : P
      .
      On nie potrafił się wypromować! To jest fakt. Popatrz jak nie wierzysz na to ile firm potencjalnych lub osób ogólnie interesuje się Tarnobrzegiem. W okolicy wszyscy się śmieją z Tarnobrzega, że miał tak nieudolnego Prezydenta i wszyscy uciekają, albo do sąsiednich gmin, albo gdzieś dalej. Gdzie Ty promocje widzisz? Gdzie się doturlał tam tylko wszystkich wkurzał…

      • Piotr Odpowiedz

        26 maja 2015 at 21:48

        Nie ma co się podniecać….Poczekamy zobaczymy co obecny zrobi ;) ja czekam na te zmniejszenie podatków z obietnicy :D a wtedy będzie się porównywać obu….

  12. HC_Tbg Odpowiedz

    26 maja 2015 at 19:54

    Niech patrzy władzy na ręce. Jeżeli dzięki temu będzie lepiej to czemu nie. Niech prezydent oszczędza teraz na wszystkim, również na pensjach i etatach bo to główne koszta UM. Chciałbym usłyszeć od obecnego prezydenta ile po roku będzie miał niższe koszta w całości etaty plus koszta.

  13. lol Odpowiedz

    26 maja 2015 at 19:57

    ale gruby ten masti.nażarł się za wszystkie czasy

  14. antek Odpowiedz

    26 maja 2015 at 20:50

    dobre
    norbik jak zwykle pływa w tematach. Wszystko o niczym i bez konkretów. w sumie pierwszy strażak , pierwszy rybak to i pierwszy pływak może być.
    W kwestii 2 faktur za 70 tysi nie wyjaśnił nic, pomylił w dodatku wydziały i zapomniał powiedzieć ze możliwość finansowania edukacji ekologicznej istnieje od lutego 2015 r. Ot taki drobny szczegół. Zarzut dotyczący zapłacenia faktury niezweryfikowanej pod względem celowości jest bardzo mocny. Nawet naczelnik mianowany przez niego nie chciał jej podpisać bo wiedział że ktoś kiedyś za to beknie.

    • gonzales Odpowiedz

      27 maja 2015 at 15:44

      Antek czyżby szef za mało płacił za pracę ? bo wklejasz te same posty na wszystkich możliwych forach – wysil się trochę za tę urzędniczą pensyjkę!

  15. Kludia Odpowiedz

    26 maja 2015 at 21:07

    przeciez nie da się juz patrzeć na te gruba gębę. Po jajecznicy na boczku podobno tak geba rośnie. :)

    • gonzales Odpowiedz

      27 maja 2015 at 15:47

      Klaudio – to popatrz w lustereczko, i nie trolluj!

  16. Kludia Odpowiedz

    26 maja 2015 at 21:15

    Panie Mastalerz – obecna władza zajmuje się audytami dlatego do tej pory aby posprzątać cały burdel zrobiony przez Wać Pana!

    • Piotr Odpowiedz

      26 maja 2015 at 21:50

      Oczywiście niech robi…. też niech coś już zacznie się dziać dla Tarnobrzega…. bo za 4 lata stwierdzenie ze sprzatalimy i nic nie zrobilismy nic nie pomoze ;)

  17. KaT Odpowiedz

    26 maja 2015 at 21:47

    “(…)jak ja coś robię , to się do tego przyznaję.” – cytat z Norberta Mastalerza. Moje pytanie w takim razie brzmi: helikopter?

    • Piotr Odpowiedz

      26 maja 2015 at 21:51

      Archiwum X :D

  18. bywszy Odpowiedz

    26 maja 2015 at 22:38

    Zastanawiam sie jak długo Prezydent Kiełb bedzie jeszcze zasłaniał się byłym Prezydentem Mastalerzem. Samemu nic nie robiąc.

    • Tommy Odpowiedz

      27 maja 2015 at 20:30

      Tego nie wiemy, ale wiemy za to, że były Prezydent Mastalerz przez całe 4 lata swojej kadencji, a nawet dłużej (bo ciągle jeszcze to czyni), zasłaniał się byłym Prezydentem Dziubińskim. Samemu nic nie robiąc.

  19. Pap Odpowiedz

    26 maja 2015 at 23:48

    Kiełbowi zostało 3,5 rokami z takimi “rządami”. Zero. Zero.

  20. mieszkaniec Odpowiedz

    27 maja 2015 at 00:13

    Obecny prezydent załatwia na razie te małe, drobne sprawy mieszkańców. Na te duże jest jak na razie za mały, brak mu doświadczenia. Nie bryluje na salonach jak jego poprzednik. Zanim fachowcy uporają się z ograniczeniem wydatków na oświatę minie trochę czasu. Chciałbym aby każdy kolejny rozliczał poprzednika tak jak dziś robi to Kiełb. Może zaczną uważniej przyglądać się każdej wydanej złotówce.

  21. lol Odpowiedz

    27 maja 2015 at 08:33

    ciekawe czyja firma robiła te gadżety ?
    pewnie związanego z norbikiem pewnego działacza ? jakie to proste :)

  22. j23 Odpowiedz

    27 maja 2015 at 12:45

    mastalerz ty nadymany narcyzie mamy cie już dość

    • gonzales Odpowiedz

      27 maja 2015 at 15:46

      Mów za siebie, jest przecież wolność i demokracja – chyba, że będziecie chcieli każdą opozycję do więzień wsadzać?

  23. brrr Odpowiedz

    30 maja 2015 at 11:35

    O czym, że eeee niby eeee mówił eeee …. ???