Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Prezydent zaprasza mieszkańców na spotkania

Czerwiec 13, 2015 9:21 AM

O potrzebach mieszkańców osiedli będzie można porozmawiać z Prezydentem Tarnobrzega oraz naczelnikami wydziałów Urzędu Miasta, w ramach cotygodniowych spotkań. – Serdecznie zapraszam każdego, kto chce ze mną porozmawiać o bolączkach danego osiedla. Bo to właśnie mieszkańcy wiedzą najlepiej czego im brakuje na tzw. „swoim podwórku” – mówi prezydent Kiełb.

Pierwsze spotkanie z mieszkańcami już w najbliższą niedzielę, tj. 14 czerwca, w Sobowie, o godz. 14 w remizie OSP. Tydzień później, czyli 21 czerwca, o godz. 11:15 zaplanowano spotkanie w Domu Osiedlowym z mieszkańcami Mokrzyszowa. 5 lipca o godz. 16, spotkać się z włodarzem miasta będą mieli możliwość mieszkańcy Podłęża. Tydzień później, czyli 12 lipca, o godz. 14, prezydent będzie chciał porozmawiać z mieszkańcami Wielowsi.

źródło: UM Tarnobrzeg

14 Responses to Tarnobrzeg: Prezydent zaprasza mieszkańców na spotkania

  1. Głosowałem na G. Kiełba Odpowiedz

    13 czerwca 2015 at 16:19

    Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb ! Prezydentem !

  2. I ja, i ja Odpowiedz

    13 czerwca 2015 at 19:15

    Kociubowa, już się tak nie chwal, nie chwal.

  3. sylwiak. Odpowiedz

    15 czerwca 2015 at 08:00

    A kiedy prezydent ma zaplanowane spotkanie z osiedlem dzikow? Przydalby sie porzadny plac zabaw przy bloku nr 9 !!!!!! Ten ma ponad 20 lat !!!!!!!!!!!

    • obywatel Odpowiedz

      15 czerwca 2015 at 09:54

      Wydaje mi się, że w sprawie placu zabaw powinno się rozmawiać z najpierw z administratorem osiedla. Może taka inwestycja jest planowana(czego Państwu życzę)?

  4. waclaw Odpowiedz

    16 czerwca 2015 at 07:59

    Prezydent Kielb to wspanialy czlowiek.

  5. KASANDRA Odpowiedz

    16 czerwca 2015 at 08:24

    Niech Kiełb najpierw spełni to co obiecał w “podłej kampanii” a nie teraz che być dobrym wujkiem.Wszyscy wiedzą że to tylko lanserka z której nic nie wynika. Gorszego prezydenta Tarnobrzeg nie miał.Ale nacja pisowska tak ma . Słowa,słowa ,słowa a pracy brak,Inwestorów brak,ale najważniejsze że kolesie się dobrze mają.

    • lol Odpowiedz

      16 czerwca 2015 at 08:55

      gorszego akurat miał i to ledwie kilkanaście miesięcy temu.
      jak dobrze,że ten mroczny czas już się skończył.uff ;)

  6. KASANDRA Odpowiedz

    16 czerwca 2015 at 10:54

    Pieprzysz Lol Kiebowaty nie dorasta Masztalerzowi do pięt. Oprócz tego jest złośliwy,mściwy i stoi za nim PIS. To najtwardszy argument że jest BEZNADZIEJNY.

    • brq Odpowiedz

      16 czerwca 2015 at 12:24

      z tego co wiem startował jako bezpartyjny kandydat stowarzyszenia “Moje Miasto Tarnobrzeg”, a popierany był/jest przez Kongres Nowej Prawicy. Ciemnogród z PiS to wybrał sobie Dudę (Prezesa) na prezydenta.

  7. Dareczek Odpowiedz

    16 czerwca 2015 at 11:56

    Prezydencie, pół roku i nic…

  8. brq Odpowiedz

    16 czerwca 2015 at 12:26

    Przed Kiełbem był ten co lubił rano jajeczniczkę na boczku w UM?

  9. mieszkaniec Odpowiedz

    16 czerwca 2015 at 19:02

    Tak narzekacie na Kiełba a on uporzædkuje oświatę na której Mastalerz suę orzejechał. Fakt zrobi to przez wynajęcie zewnętrznej firmy za duże pieniądze ale coś zrobi a Mastalerzowi totalnie nie wyszło. Teraz zapewne będzie największym obrońcą oświaty hi hi

    • kibic bezstronny Odpowiedz

      17 czerwca 2015 at 05:13

      NIE ROZUMIEM O CZYM TY PISZESZ? Czy zwalnianie nauczycieli rękami dyrektorów nazywasz uporządkowaniem oświaty? Czy komasacje klas nazywasz uporządkowaniem oświaty? Czy brak zajęć popołudniowych dla dzieci nazywasz uporządkowaniem oświaty.

      Prezydent Kiełb zapowiadał że miał oświaty w Tbg bronić!!!Miał do niej dokładać kosztem sportu!!!! NaKociuba nadstawiała pierś pod transparentami “Gimnazjum nr 1 naszym Westerplatte!!! Miał do niej dokładać kosztem sportu.!!!

      A jak jest?

      • nie zgadzam się Odpowiedz

        17 czerwca 2015 at 08:08

        łapy precz od sportu, nie każdy w tym mieście jest nauczycielem. Zastanówcie się zanim coś napiszecie, punkt widzenia nauczycieli jest taki, żeby utrzymać posadki likwidując całą rozrywkę w mieście, zastanówcie się… ba popatrzcie na ekonomię i statystyki. Na litość uczniów macie 25% mniej chyba normalnym powinno być, że etatów również powinno być mniej. Znając życie za chwilę będziecie strajkować bo tyle potraficie.