Rezerwy Siarki wygrywają z LZS-em z Kotowej Woli (fotoreportaż oraz video HD)

W przedostatnim meczu w sezonie rezerwy Siarki Tarnobrzeg wygrały z LZS-em z Kotowej Woli 5:1 (2:0).

Wynik spotkania otworzył w piątej minucie Fabian Woźniak, zdobywając pierwszą bramkę dla tarnobrzeskiej drużyny. Jeszcze przed przerwą bramkarza gości pokonał po raz pierwszy w tym meczu Tomasz Persona, podwyższając prowadzenie Siarki. W 60 minucie Persona po raz drugi wpisuje się na listę strzelców i tarnobrzeska drużyna prowadzi już 3:0. Minutę później po rzucie karnym goście zdobywają jedyną bramkę w tym meczu. Kolejne dwa trafienia dla rezerw zalicza Persona, ustalając wynik spotkania na 5:1.

Przed rundą wiosenną podopieczni trenera Wojnara celowali w awans do klasy okręgowej, niestety w trakcie rundy stracili pozycję lidera i kilkupunktową przewagę i o awans czy też zajęcie drugiego miejsca w grupie premiowanego prawem gry w barażach będzie bardzo trudno. Przed ostatnim meczem Siarka zajmuje trzecie miejsce w tabeli, mając identyczną liczbę punktów jak drugi Jeziorak Chwałowice, który wyprzedza tarnobrzeską drużynę dzięki lepszemu bilansowi spotkań bezpośrednich.

Do pierwszego miejsca zajmowanego przez Transdźwig Stale Siarka traci zaś jeden punkt. Wszystko wyjaśni się więc w ostatniej kolejce, rywalem Siarki będzie przedostatnia w tabeli Ceramika Hadykówka, Jeziorak zmierzy się siódmym w tabeli LZS-em z Podwoliny, Transdźwig zaś czeka mecz z piątym LZS-em z Jadach.

Z rozgrywkami w klasie A żegna się zaś OKS z Wielowsi, który mecz w minionej kolejce z Jeziorakiem Chwałowice oddał walkowerem. W ostatnim spotkaniu na tym szczeblu rozgrywek rywalem Wielowsi będzie jedenasta w tabeli Sanna Zaklików.

foto&video: Piotr Morawski