Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

TVP nakręci film o Tarnobrzegu. Realizatorzy czekają na Wasze pomysły

Czerwiec 16, 2015 6:49 PM

„Ilustrowany Przewodnik po Tarnobrzegu” to tytuł filmu, który realizowany będzie podczas wakacji w ramach serii pt. „Ilustrowany Przewodnik po Galicji”. Filmy produkowane będą dla potrzeb TVP S.A. Jego prowadzącym będzie Artur Andrus.

Film ma przedstawić Tarnobrzeg widzom telewizji ogólnopolskiej. Nie tylko jego historię i zabytki, ale przede wszystkim oblicze współczesne miasta. Jego autorzy pragną wyjść poza utarty schemat promocyjnej prezentacji Tarnobrzega.

Dlatego zwracają się do wszystkich czytelników naszego portalu o przedstawianie swoich propozycji, tego co warto pokazać i opowiedzieć o naszym mieście, ludziom, którzy go nie znają i nigdy tutaj nie byli. W taki sposób aby ich zaciekawić i zachęcić do jego odwiedzenia.

Producenci filmu chcieliby również zaprezentować w filmie ciekawe osoby, również młode: przedsiębiorców, twórców i animatorów, ich kreatywność i dokonania. Nie tylko takie, które odniosły ogólnopolski sukces, ale też te, który mają znaczenie środowiskowe i lokalne. Stąd prośba o nadsyłanie propozycji takich osób i interesujących projektów.

Listy prosimy kierować pod adres: ilustrowany.przewodnik@onet.pl

7 Responses to TVP nakręci film o Tarnobrzegu. Realizatorzy czekają na Wasze pomysły

 1. kibic bezstronny Odpowiedz

  17 czerwca 2015 at 04:40

  PROPONUJĘ ŻEBY ZAPREZENTOWAŁ SIĘ W FILMIE RADNY UZIEL!!!!!!!!

 2. waclaw Odpowiedz

  17 czerwca 2015 at 08:14

  Dokladnie radny Uziel. Naczelncy… no i prezydent to wspaniale reprezentacyjne grono

 3. Tommy Odpowiedz

  17 czerwca 2015 at 19:21

  Niech zaprezentuje się też radny “Jaja książęce” i w cyklu “Kuchnia pełna niespodzianek” poda przepis na “jajecznicę z podatników”

 4. obserwator Odpowiedz

  21 czerwca 2015 at 10:51

  No i radny Witold ze swoimi koncepcjami z Uzielem w parze.
  A tak na poważnie to jeśli chodzi o zabytki to zamek z kolekcją dzikowską, rozrywka to jezioro, wydarzenia kulturalne to tylko Satyr Blues się broni i reggae andrzejki bo sława Wygraj sukces dawno przeminęła natomiast z wydarzeń pojedynczych to Jędrusiowa Dola. Ewentualnie jeszcze wydawnictwa albumowe i historyczne ale to najwyżej jako przebitki tak ok 30 s. Pokazałbym też fanpage Dawny Tarnobrzeg.

 5. KaRol Odpowiedz

  21 czerwca 2015 at 20:45

  MUSZĄ POWIEDZIEĆ O Ks. prałatcie Michale Józefczyku!!!

 6. pis Odpowiedz

  22 czerwca 2015 at 11:05

  proponuję aby w filmie były przedstawione wszystkie machlojki. śniadania Mastalerza , kolesiostwo Kiełba ,barburkowe kufle , chwila Wąsika jako likwidatora , wielu dyrektorów szkół i innych ciekawych instytucji i przede wszystkim bardzo powolne zbliżenie kamery na ludzi w pierwszych rzędach kościołów którzy w znacznej większości mają sumienia brudne jak woda w tym “naszym” ” jeziorze” po wizycie zawiślan. elo

 7. tarnobrzeżanin Odpowiedz

  22 czerwca 2015 at 11:29

  To o czym piszesz to najpodlejszy polityczny “rzyg”, ludzie bez honoru i sumienia. Oni zrobią wszystko by rządzić korytkiem i grabić pod siebie, dla kolesi i partii. Do faktycznie porządnych, ciekawych osób będzie trudno dotrzeć gdyż z reguły oni nie pracują pod publiczkę i dla chwały tylko dla ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>