Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

XVI edycja nowodębskich biegów ulicznych (fotoreportaż)

Czerwiec 16, 2015 3:18 PM

XVI edycja nowodbędbskich biegów ulicznych odbyła się w minioną sobotę. Trasa biegu wytyczona została wokół placu majora Gryczmana. W rywalizacji udział wzięło 179 zawodników.

Poniżej prezentujemy nazwiska najlepszych zawodników.

I-II kl. 400 metrów dziewcząt – udział 24 osób
1 miejsce: Milczanowska Zuzanna – SP nr 2 w Nowej Dębie
2 miejsce: Wojciechowska Wiktoria – PSP w Majdanie Królewskim
3 miejsce: Ruszkiewicz Oliwia – PSP w Majdanie Królewskim
4 miejsce: Paszta Aleksandra – SP nr 3 w Nowej Dębie
5 miejsce: Rębisz Aleksandra – SP nr 3 w Nowej Dębie
6 miejsce: Zięba Karolina – Przedszkole (rocznik 2006)
(….)
22 miejsce: Wdowiak Julia – uczestniczka 4-letnia (rocznik 2011)
23 miejsce: Smaroń Wiktoria – uczestniczka 4-letnia (rocznik 2011)

I-II kl. 400 metrów chłopców – udział 26 osób
1 miejsce: Tereszkiewicz Filip – SP nr 2 w Nowej Dębie
2 miejsce: Kaczmarski Kamil – PSP w Majdanie Królewskim
3 miejsce: Wołosz Krystian – PSP w Majdanie Królewskim
4 miejsce: Trela Emil – SP nr 2 w Nowej Dębie
5 miejsce: Rząsa Wiktor – PSP w Majdanie Królewskim
6 miejsce: Solarski Olaf – SP nr 3 w Nowej Dębie
(…)
25 miejsce: Gładysz Kornel – Przedszkole

III-IV kl. 400 metrów dziewcząt – udział 21 osób
1 miejsce: Puzio Agata – SP w Majdanie Królewskim
2 miejsce: Siekierka Sabina – SP nr 2 w Nowej Dębie
3 miejsce: Kupiszewska Beata – SP w Majdanie Królewskim
4 miejsce: Puk Wiktoria – SP w Majdanie Królewskim
5 miejsce: Zielińska Gabriela – SP nr 2 w Nowej Dębie
6 miejsce: Flis Gabriela – SP w Majdanie Królewskim

III-IV kl. 400 metrów chłopców– udział 43 osób
1 miejsce: Zięba Wiktor – SP w Komorowie
2 miejsce: Majewski Patryk – SP w Krzątce
3 miejsce: Konefał Kacper- SP nr 2 w Nowej Dębie
4 miejsce: Czajkowski Maciej – SP Majdan Królewski
5 miejsce: Trela Ernest – SP w Rozalinie
6 miejsce: Dziewic Patryk – SP nr 2 w Nowej Dębie

V-VI kl. 800 metrów dziewcząt– udział 8 osób
1 miejsce: Zięba Dominika – SP w Komorowie
2 miejsce: Smolarczyk Karolina – SP w Alfredówce
3 miejsce: Letniowska Dagmara – SP w Majdanie Królewskim
4 miejsce: Janiak Martyna – SP nr 2 w Nowej Dębie
5 miejsce: Kosiorowska Urszula – SP w Majdanie Królewskim
6 miejsce: Gurdak Paulina – SP nr 2 w Nowej Dębie
7 miejsce: Flis Adrianna – SP w Majdanie Królewskim
8 miejsce: Malinowska Karolina – SP w Chmielowie

V-VI kl. – 800 metrów chłopców – udział 16 osób
1 miejsce: Mangione Marek- SP nr 3 w Nowej Dębie
2 miejsce: Wdowiak Dominik – SP w Alfredówce
3 miejsce: Kamiński Michał – SP w Komorowie
4 miejsce: Sudoł Maksymilian – SP w Krzątce
5 miejsce: Markowicz Mikołaj – SP w Majdanie Królewskim
6 miejsce: Rojek Łukasz – SP w Majdanie Królewskim
7 miejsce: Majewski Kacper – SP nr 2 w Nowej Dębie

Gimnazja – 800 metrów dziewcząt – udział 7 osób
1 miejsce: Zięba Klaudia – Gimnazjum nr 2 w Nowej Dębie
2 miejsce: Wilk Joanna -– Gimnazjum nr 1 w Nowej Dębie
3 miejsce: Kwaśnik Angelika – Gimnazjum nr 1 w Nowej Dębie
4 miejsce: Misiak Daria – Gimnazjum nr 1 w Nowej Dębie
5 miejsce: Burlikowska Ewa – Gimnazjum nr 2 w Nowej Dębie
6 miejsce: Turbak Agnieszka – Gimnazjum w Jadachach
7 miejsce: Narolska Emilia – Gimnazjum nr 1 w Nowej Dębie

Gimnazja – 1200 metrów chłopców – udział 19 osób
1 miejsce: Prokopiuk Marcel – Gimnazjum nr 1 w Nowej Dębie
2 miejsce: Czachor Rafał – Gimnazjum nr 1 w Nowej Dębie
3 miejsce: Wdowiak Dominik – Gimnazjum nr 2 w Nowej Dębie
4 miejsce: Gil Patryk – Gimnazjum w Majdanie Królewskim
5 miejsce: Hałka Wiktor – Gimnazjum nr 2 w Nowej Dębie
6 miejsce: Głowacki Adrian – Gimnazjum nr 1 w Nowej Dębie

SPP – 800 metrów dziewcząt – udział 3 osób
1 miejsce: Zięba Kinga – Zespół Szkół nr 1 w Nowej Dębie
2 miejsce: Rzeszut Justyna – Zespół Szkół nr 1 w Nowej Dębie
3 miejsce: Dul Edyta – Zespół Szkół nr 1 w Nowej Dębie

SPP – 1200 metrów chłopców– udział 4 osób
1 miejsce: Urbaniak Arkadiusz – Zespół Szkół nr 3 w Tarnobrzegu
2 miejsce: Maciąg Radosław – Zespół Szkół nr 2 w Nowej Dębie
3 miejsce: Kowalczyk Patryk – Zespół Szkół nr 2 w Nowej Dębie
4 miejsce: Michałów Patryk – Zespół Szkół nr 1 w Nowej Dębie

Open – 1600 metrów kobiet– udział 3 osób
1 miejsce: Szczepaniak Oliwia – Zespół Szkół nr 1 w Nowej Dębie
2 miejsce: Tomczyk Małgorzata – Zespół Szkół nr 1 w Nowej Dębie
3 miejsce: Krystel Sylwia – Zespół Szkół nr 1 w Nowej Dębie

Open – 1600 metrów mężczyzn– udział 5 osób
1 miejsce: Turczyn Dariusz
2 miejsce: Konefał Karol
3 miejsce: Zmitrowicz Bogdan
4 miejsce: Czajkowski Bartłomiej – Gimnazjum w Majdanie Królewskim
5 miejsce: Sadecki Hubert – Gimnazjum w Majdanie Królewskim

foto: Piotr Morawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>