przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

One czekają na naszą pomoc – poznaj podopiecznych stowarzyszenia “Chrońmy zwierzęta” i ich historie (video)

Czerwiec 19, 2015 11:27 AM

Zapraszamy do obejrzenia materiału jaki zrealizowaliśmy w schronisku dla zwierząt, mieszczącym się w Machowie. Placówkę prowadzi tarnobrzeskie stowarzyszenie “Chrońmy zwierzęta”.

Prezes stowarzyszenia Agnieszka Wilamowska opowiedziała nam o swoich podopiecznych, przywołując niekiedy dramatyczne a czasami i wzruszające historie psiaków, które czekają na nowy dom, poprzez adopcje bezpośrednią lub wirtualną. Co ważne, jeśli adopcja pieska nie powiedzie się, możemy go zwrócić do schroniska, bez żadnych konsekwencji.

Zdjęcia do fotoreportażu wykonali podopieczni tarnobrzeskiego Domu Dziecka, w ramach realizowanego w schronisku projektu. Podopieczni uczyli się zasad fotografii pod okiem Piotrka Morawskiego, pomagając jednocześnie w opiece nad zwierzętami. Zdjęcia będzie można zobaczyć na dwóch wystawach, które prezentowane będą w Tarnobrzeskim Domu Kultury i w galerii Okno.

video: Piotr Morawski

foto: Podopieczni Domu Dziecka w Tarnobrzegu

5 Responses to One czekają na naszą pomoc – poznaj podopiecznych stowarzyszenia “Chrońmy zwierzęta” i ich historie (video)

 1. obywatel Odpowiedz

  20 czerwca 2015 at 09:08

  Dlaczego nie ma reportażu o TSPZ, tylko o tej babie z TSCHZ, która tylko wygaduje piękne historie etc. a sama tylko żeruje na pieniądzach jakie idą z miasta?
  Jakoś o TSPZ cicho, a wystarczy zobaczyć na ich profil na facebook’u i widać, że spotkania z dziećmi z przeróżnych środowisk organizują na bieżąco, biorą udział w resocjalizacji, no i szczerze podchodzą do tematu zwierząt – by im pomagać w potrzebie, a nie zrobić z nich jakieś źródło dochodu jak w TSCHZ(które było wspomagane przez Mastalettiego podczas gdy TSPZ miało spore problemy).
  Bardzo proszę o jakiś reportaż o TSPZ – choćby ot tak dla “równowagi” i rzetelności dziennikarskiej.

 2. Iza Odpowiedz

  20 czerwca 2015 at 12:57

  Piękny komentarz, “tylko o tej babie z TSCHZ” wydawać by się mogło że ludzie oddający swoje serce i czas dla skrzywdzonych zwierząt nie powinni tak się zachowywać. Czy te zwierzęta nie są skrzywdzone? czy one nie potrzebują pomocy?

 3. Piotrek Odpowiedz

  20 czerwca 2015 at 14:03

  Dla równowagi i rzetelności:
  1. „Trzeba być wariatem, żeby tak kochać te zwierzęta” – o działalności tarnobrzeskiego Ogrodu Świętego Franciszka (fotoreportaż oraz video HD) http://nadwisla24.pl/2013/06/05/%E2%80%9Etrzeba-byc-wariatem-zeby-tak-kochac-te-zwierzeta-o-dzialalnosci-tarnobrzeskiego-ogrodu-swietego-franciszka-fotoreportaz-oraz-video-hd/
  2. Tarnobrzeg: Apelują do władz miasta o utrzymanie przytuliska dla zwierząt (zdjęcia oraz video) http://nadwisla24.pl/2013/10/14/tarnobrzeg-apeluja-do-wladz-miasta-o-utrzymanie-przytuliska-dla-zwierzat-zdjecia-oraz-video/
  3. Tarnobrzeg: Przytulisko dla bezdomnych zwierząt bez prądu http://nadwisla24.pl/2013/10/16/tarnobrzeg-przytulisko-dla-bezdomnych-zwierzat-bez-pradu/
  4. Tarnobrzeg: Tragiczna sytuacja Ogrodu świętego Franciszka, członkowie stowarzyszenia apelują o pomoc (fotoreportaż) http://nadwisla24.pl/2014/11/13/tarnobrzeg-tragiczna-sytuacja-ogrodu-swietego-franciszka-czlonkowie-stowarzyszenia-apeluja-o-pomoc-fotoreportaz/

  Wystarczyło wpisać TSPZ w oknie “szukaj na stronie” na portalu. Pozdrawiam.

  • Obywatel Odpowiedz

   23 czerwca 2015 at 09:46

   1) 2013.06.05
   2) 2013.10.14
   3) 2013.10.16
   4) 2014.11.13
   A dziś jest 2015.06.23. No, a napisałem “dlaczego nie ma”, a nie “dlaczego nigdy nie było”, ale mniejsza… Po prostu nie lubię tej baby, a od kiedy przeglądam portal było jej relatywnie za dużo(analizując okes jej działań).

 4. Lutek Narożniak Odpowiedz

  20 czerwca 2015 at 23:49

  pod tym adresem mogą pomóc http://long-phung.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>