Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Konferencja w tarnobrzeskim magistracie (video)

Czerwiec 24, 2015 9:37 AM

Zapraszamy do obejrzenia relacji z dzisiejszej konferencji prasowej zwołanej przez prezydenta Grzegorza Kiełba. Konferencja poświęcona była przede wszystkim reformie oświaty i sytuacji w klubie Siarka Tarnobrzeg S.A.

video: Piotr Morawski

18 Responses to Konferencja w tarnobrzeskim magistracie (video)

  1. ewa Odpowiedz

    24 czerwca 2015 at 11:43

    DLACZEGO NIE ZWALNIAJA NAUCZYCIELI EMERYTOW Z PRZEDSZKOLI I ZE SZKOL!!!!!!! ZAJMUJA MIEJSCA NAUCZYCIELOM KTORZY IDA NA BEZROBOCIE!!!!!! URZAD MIASTA CO INNEGO OBIECYWAL!!!!

  2. tbg Odpowiedz

    24 czerwca 2015 at 12:45

    Obiecanki cacanki a Kiełbowi radość !!!!

  3. 11 Odpowiedz

    24 czerwca 2015 at 14:03

    Wrzućcie retransmisję.

  4. Piotrek Odpowiedz

    24 czerwca 2015 at 14:38

    Już jest retransmisja.

  5. 11 Odpowiedz

    24 czerwca 2015 at 14:58

    Podziękował.

  6. Gołąb Odpowiedz

    24 czerwca 2015 at 15:26

    A czy można tak następnym razem filmować, żebym nie musiał oglądać Kociuby? Zapomniała jak nie tak dawno sama broniła szkół i nauczycieli a teraz?

  7. Gołąb Odpowiedz

    24 czerwca 2015 at 15:45

    Matko, jak ta Kociuba pierd@li. Jaka pewna siebie, jaka butna! Zapomniał wół jak cielęciem był. Dawno sama była nauczycielem? Teraz ma ciepłą posadkę i ma w d@pie pozostałych nauczycieli! Pani Banaszak jednym zdaniem by załatwiła Kociubę.

  8. PiterG Odpowiedz

    24 czerwca 2015 at 16:00

    jezu! ale sobie spijają z dzióbków – Kociuba i Kiełb

  9. rodak Odpowiedz

    24 czerwca 2015 at 16:07

    Argumenty od kilku lat są takie same, za mało uczniów, za dużo etatów. Obecnie jest niż demograficzny a Kociuba mówi o kolejnym za 5 lat więc wtedy dopiero będzie tragedia. Jeżeli finanse są tak tragiczne to dlaczego mając wielu wspaniałych fachowców-urzędników na etatach w UM dodatkowo płacimy zewnętrznej firmie za przeprowadzenie reformy oświaty? Jeżeli korzystamy z usług zewnętrznych firm to po co płacić za etaty urzednicze? Albo jedni albo drudzy. Szukajmy wszedzie oszczędności a przede wszystkim u siebie.

    • fin Odpowiedz

      2 lipca 2015 at 19:11

      Mało jest tak merytorycznych wypowiedzi na tym forum.Zgadzam się z tobą w 100 %

  10. tbg Odpowiedz

    24 czerwca 2015 at 16:43

    a kupili już sobie radni(bezradni) maszynkę do liczenia głosów ? za 36tyś

  11. Kato Odpowiedz

    25 czerwca 2015 at 05:52

    sprywatyzować szkolnictwo, skończy się jechanie przez nauczycieli na garbie ludzi, którzy trzymają jeszcze rozwój gospodarczy kraju w jakiś ryzach, czyli zwykłych pracowników, którzy harują dzień i noc w sektorze prywatnym, a nie zbijają bąki przez kilka godzin tygodniowo przy marnym poziomie nauczania

    • Tropiciel idiotologii Odpowiedz

      2 lipca 2015 at 19:07

      znowu go znalazłem :-) :-)

  12. Ola Odpowiedz

    25 czerwca 2015 at 09:39

    nie ma retransmisji o oświacie !!!!!!!!!!!!chętnie pprzesłucham !!!!

  13. tola Odpowiedz

    25 czerwca 2015 at 10:58

    O JAKIEJ PRACY PANI KOCIUBA MOWI??????????????????? NIE KAZDY JEST ZNAJOMYM PREZYDENTA I DOSTANIE PRACE W URZEDZIE ZA KILKA TYSIECY ZLOTY RESZTA MUSI WYJECHAC Z TARNOBRZEGA BO TU NIE MA ZADNYCH PERSPEKTYW!!!!!

  14. mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Odpowiedz

    25 czerwca 2015 at 11:02

    m

  15. aż dziw czego to ludzie nie wymyślą Odpowiedz

    25 czerwca 2015 at 19:14

    Następna galeria w “bogatym” Tarnobrzegu? A parkingi pod ziemią? – no w pobliżu dworca PKS przecież jest cmentarz, litości – zróbcie w końcu coś sensownego aby poprawić żywot dojeżdżającym a nie pseudo “galerie” ile to miasto pomieści takich “wynalazków”: koło sądu, koło targu, na Dzikowie i jeszcze tam?

  16. fin Odpowiedz

    2 lipca 2015 at 19:17

    Gdzie te inwestycje pani Kociubo?Zanosi się na coś o czym nie wiemy panie Kiełb? Czas leci.