Pewne zwycięstwo Siarki Tarnobrzeg w sparingu z Sokołem z Sieniawy (fotoreportaż oraz video HD)

Drugoligowa Siarka Tarnobrzeg wygrała z trzecioligowym Sokołem Sieniawa 4:0 (1:0) w meczu kontrolnym rozegranym na tarnobrzeskim stadionie w minioną środę. Bramki dla tarnobrzeskiej drużyny zdobyli Szymon Martuś w 20 minucie, Fabian Woźniak w 47 minucie, Daniel Koczon w 55 minucie oraz Łukasz Nadolski w 70 minucie.

Wyjściowa „11” Siarki: Pawlus – Nadolski, Waleńcik , Chłoń, Stępień, Przewoźnik Stefanik, Korzępa, Kościelny, Domański, Martuś

W najbliższą sobotę podopieczni trenera Gąsiora rozegrają mecz wyjazdowy z trzecioligową Chełmianką Chełm, w ramach 1 rundy Pucharu Polski, zaś dzień później, w niedzielę 19. lipca Siarkowcy wezmą udział w V edycji Turnieju o Puchar Prezydenta Tarnobrzega, który rozegrany zostanie na boiskach przy ul. Zwierzynieckiej.

źródło: własne, Siarka Tarnobrzeg On-Line

foto&video: Piotr Morawski