Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Nowy prezes Siarki Tarnobrzeg

Lipiec 21, 2015 3:58 PM

Bogusław Potański został wybrany nowym prezesem Siarki Tarnobrzeg S.A. Potański zajmie miejsce Dariusza Dziedzica, który w lipcu br. zrezygnował z szefowania w spółce.

Nowy prezes na 52 lata, jest Absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Do roku 2013 był oficerem Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji. Obecnie, jako emerytowany policjant pełni funkcję przewodniczącego osiedla Zakrzów. Wyboru nowego prezesa dokonano podczas wczorajszego walnego zebrania.

foto: http://www.platformatarnobrzeg.pl

10 Responses to Nowy prezes Siarki Tarnobrzeg

  1. Tomek Odpowiedz

    21 lipca 2015 at 16:32

    Z innej beczki – 52 letni emeryt a reszta społeczeństwa ma tyrać do usranej śmierci czy tam 67 lat i łożyć na te uprzywilejowane grupy.

    • Tomasz Odpowiedz

      21 lipca 2015 at 17:08

      Dokładnie, to jest bulwersujące.

  2. azpilikueta Odpowiedz

    21 lipca 2015 at 20:16

    zróbcie z nim jakiś wywiad. jakie ma plany, co chce robić, jak widzi przyszłość Siarki?

  3. tbg Odpowiedz

    21 lipca 2015 at 20:26

    500 tyś obiecane od prezia.

  4. idtrhf Odpowiedz

    22 lipca 2015 at 08:37

    trzeba dać ziomkowi robotę! przecież nie może siedzieć na emeryturze.
    samych sukcesów życzę!

  5. loler Odpowiedz

    22 lipca 2015 at 09:54

    trzeba mieć odwagę by zostać prezesem spółki akcyjnej biorąc pod uwagę kto nią kierował do niedawna i jakie ma oszałamiające sukcesy w biznesie.podobno zdg też już na dno ciągnie.
    a zostawiał klub murowany.lol.

  6. quatros Odpowiedz

    22 lipca 2015 at 12:08

    O mosz ale wybrali ale beka!

  7. ewa Odpowiedz

    24 lipca 2015 at 07:04

    Kolejny pisior kolezka dorabia do emerytury ?

  8. KASANDRA Odpowiedz

    24 lipca 2015 at 10:16

    Prezydencie Kiełb,Dziedzica nie ma ,gdzie obiecany sponsor i kasa dla Siarki?Czyżby kolejna Pana obietnica była kłamstwem?

  9. lol Odpowiedz

    24 lipca 2015 at 10:38

    300 tyś na darmozjadów,jeszcze czego ?