Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Poseł PO Mirosław Pluta podsumował swoją pracę w Sejmie mijającej kadencji (video)

Lipiec 21, 2015 12:44 PM

Zapraszamy do obejrzenia relacji z dzisiejszej konferencji prasowej, w trakcie której poseł na Sejm RP Mirosław Pluta (PO) podsumował swoją pracę w Sejmie mijającej kadencji.

video: Piotr Morawski

11 Responses to Poseł PO Mirosław Pluta podsumował swoją pracę w Sejmie mijającej kadencji (video)

  1. Gołębiowski Odpowiedz

    21 lipca 2015 at 16:06

    Piękna reklama panie pośle, piękna! Brawa dla tłumaczenia się dlaczego poseł nie zagłosował – “maszyna nie zadziałała” ;)

  2. waldek Odpowiedz

    21 lipca 2015 at 18:47

    Głupoty piszesz kolego Gołebiowski. Pluta to jeden z najbardziej sumiennych posłów w Polsce. W licznie głosowań zajął 10 miejsce na 460.

    Spójrz tutaj.
    http://orka.sejm.gov.pl/SQL2.nsf/rglos2?OpenAgent&7

    A poza tym to fajny człowiek

  3. normalny Odpowiedz

    22 lipca 2015 at 12:29

    Szanowny Panie nakład, a liczba stron to jest co innego !!!
    Z taka wiedzą chce pan tworzyć dla Nas prawo ?
    Nie dziękujemy.

  4. lol Odpowiedz

    22 lipca 2015 at 14:22

    byłoby miło gdyby oderwali Popaprańca od koryta

  5. Jan Odpowiedz

    22 lipca 2015 at 18:50

    Dwumandatowe Okręgi Wyborcze ….. hahahahaa
    Minister młodzieży :)

  6. waldek Odpowiedz

    23 lipca 2015 at 15:58

    Żółć was zalewa. Zupelnie bez sensu, bo Pluta to mądry i pracowity człowiek, który ma mocny kręgosłup moralny. Ma mój głos.

  7. Zed Odpowiedz

    24 lipca 2015 at 08:04

    waldku a co takiego dla nas, zwykłych obywateli zrobił pan Pluta? Nic. Mówisz, że jest pracowity? Mi w pamięci utkwiły tylko kolejne imprezy na których przecinano wstęgę. Także nie wiem dlaczego go bronisz. Przesiedział kadencję, głosował po linii partyjnej przyczyniając się do tragicznej sytuacji gospodarczej kraju.

  8. lol Odpowiedz

    24 lipca 2015 at 10:37

    o takich jak pluta sienkiewicz (nie minister) zwykł pisać kiep.
    nic więcej.oby oderwali go od żłoba.

  9. Precz z Platfusami Odpowiedz

    25 lipca 2015 at 11:10

    Co u kolegi Norberta ? Któremu udzielił poparcia w wyborach 4 lata temu ?

  10. ujadacze Odpowiedz

    26 lipca 2015 at 13:17

    PiSowscy ujadacze gryzą buta. Byle szybciej do koryta. Walka o władzę lokalnych miernot. Żałosne. Do roboty się wziąć. Praca w wykonaniu polityków sprowadza się tylko do dowalaniu drugiej stronie politycznej na czym cierpi cały kraj od wielu lat. Zabawa trwa w najlepsze za pieniądze podatników.