przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: W magistracie dyskutowali o dopalaczach

Lipiec 24, 2015 12:35 PM

Spotkanie w sprawie „dopalaczy” odbyło się w tarnobrzeskim magistracie w miniony czwartek. Tematem przewodnim spotkania było włączenie się struktur miejskich w walkę z problemem. W dyskusji oprócz przedstawicieli władz miasta udział wzięli członkowie różnych placówek i służb miejskich.

W trakcie spotkania każda ze stron przedstawiła i omówiła szczegółowo jak z ich perspektywy wyglądają codzienne realia walki z „dopalaczami”, w jaki sposób można reagować, zapobiegać oraz co można zrobić w kwestii zmniejszenia skali oddziaływania zjawiska.

Do najważniejszych problemów zaliczono szeroką i powszechną dostępność „dopalaczy”, słabą ściągalność nakładanych kar pieniężnych oraz brak odpowiednich instrumentów prawnych.

W ramach działań profilaktycznych ze strony miasta zapowiedziano już kolejne spotkania z ekspertami oraz całym środowiskiem związanym z tematem. Ponadto od 1 września w placówkach oświatowych na terenie miasta rozpocznie się także nowa, kompleksowa akcja profilaktyczna, która swoim zasięgiem ma objąć nie tylko uczniów ale także pedagogów, wychowawców i rodziców.

foto&info: Michał Mazur/UM Tarnobrzeg

2 Responses to Tarnobrzeg: W magistracie dyskutowali o dopalaczach

 1. Precz z Platfusami Odpowiedz

  25 lipca 2015 at 11:08

  Poparcie PiS wciąż rośnie. Najnowszy sondaż pogrąża PO
  Według najnowszego sondażu GfK Polonia PiS ma 49% poparcia, podczas gdy PO zaledwie 30%. Różnica między obiema partiami wzrosła więc o kolejne 5 pkt procentowych – do 19 punktów – cieszą się politycy PiS, którzy podkreślają, że z ludźmi Kukiza w takim układzie mogliby zmienić konstytucję.

 2. tbg Odpowiedz

  26 lipca 2015 at 13:06

  Precz z PiSojadami!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>