Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Od pewnego zwycięstwa nad Puszczą Niepołomice Siarka Tarnobrzeg rozpoczyna sezon

Sierpień 1, 2015 10:53 PM

Od zwycięstwa w Niepołomicach 3:0 (3:0) Siarka Tarnobrzeg zainaugurowała sezon 2015/2016. Gospodarze mecz kończyli w “dziesiątkę”, po tym jak w 50 minucie czerwoną kartą ukarany został Łukasz Furtak.

Siarkowcy wyszli na prowadzenie już w 3 minucie meczu, dzięki bramce zdobytej przez sprowadzonego z Wisły Puławy Szymona Martusia. W 28 minucie wynik meczu na 2:0 podwyższył Konrad Stępień, rywali “dobił” Sebastian Mandzelowski, strzelając gola na 3:0 w 41 minucie.

W ramach 2 kolejki Siarka podejmie na własnym stadionie Znicz Pruszków.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – SIARKA TARNOBRZEG 0:3 (0:3)

0:1 – Martuś 3′
0:2 – Stępień 28′
0:3 – Mandzelowski 41′

Puszcza: 12. Marcin Staniszewski – 2. Konrad Wieczorek, 3. Michał Czarny, 18. Damian Lepiarz, 28. Michał Mikołajczyk – 21. Mateusz Broź (66, 20. Mateusz Lampart), 4. Łukasz Furtak, 17. Dariusz Gawęcki, 10. Damian Furczyk (57, 7. Marcel Kotwica), 27. Mateusz Janiec (56, 16. Dominik Maluga) – 6. Roman Stepankow.

Siarka: 12. Kamil Beszczyński – 2. Tomasz Przewoźnik, 25. Kamil Kościelny, 10. Konrad Stępień, 17. Krzysztof Suchecki – 18. Kamil Jakubowski, 5. Mariusz Korzępa (72, 8. Marcin Stromecki), 9. Marcin Stefanik, 7. Maciej Domański (89, 20. Jakub Więcek), 14. Sebastian Mandzelowski (90, 26. Bartosz Waleńcik) – 16. Szymon Martuś (65, 11. Daniel Koczon).

żółte kartki: Czarny, Furtak
czerwona kartka: Furtak

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 1 KOLEJKI II LIGI: Olimpia Zambrów – ROW Rybnik 1:1, GKS Tychy – Wisła Puławy 0:2, Polonia Bytom – Stal Mielec 1:1, Stal Stalowa Wola – Nadwiślan Góra 2:1, Raków Częstochowa – Okocimski Brzesko 1:1, Gryf Wejherowo – Legionovia Legionowo 1:0, Błękitni Stargard Szczeciński – Kotwica Kołobrzeg 2:0, Radomiak Radom – Znicz Pruszków 0:0

AKTUALNA KLASYFIKACJA II LIGI ZA 90MINUT.PL

11 Responses to Od pewnego zwycięstwa nad Puszczą Niepołomice Siarka Tarnobrzeg rozpoczyna sezon

  1. azpilikueta Odpowiedz

    2 sierpnia 2015 at 00:01

    tak trzymamy do listopada! potem się okaże co dalej. NA PRZEKÓR WSZYSTKIM!

  2. kibic z UK Odpowiedz

    2 sierpnia 2015 at 00:07

    Brawo chłopaki !!!!

  3. kibic z UK Odpowiedz

    2 sierpnia 2015 at 00:09

    BRawo Pane trenerze…..!!!!

  4. Zakazowicz Odpowiedz

    2 sierpnia 2015 at 00:38

    Chyba nawet Fanatyczni, którzy pojechali wSpierać nie spodziewali się takiego wyniku… ! CHUJ Z ZAKAZAMI ! SIARECZKO JESTEŚMY Z WAMI !

  5. ksS Odpowiedz

    2 sierpnia 2015 at 07:56

    Dobra robota teraz mobilizacja na Znicz, z którym zawsze gra się Siarce ciężko.

  6. Magura Odpowiedz

    3 sierpnia 2015 at 09:40

    Brawo dla piłkarzy,brawo dla trenera.Jedna jaskółka wiosny nie czyni,więc poczekajmy na kilka kolejek,aby właściwej dokonać oceny,na co stać ten zespół.Plus też za to,że nie było kartek dla naszych zawodników.Minus za brak kolejnych bramek przy grze w przewadze przez drugą połowę.Gąsior to doświadczony,z charyzmą trener,więc może coś pozytywnego na dłużej uda mu się wnieść do tej drużyny.Byle pseudodziałacze mu w tym nie przeszkadzali i nie wciskali słabych i niepotrzebnych zawodników.Po prostu się na tym nie znają-praca w Mokrzyszowie czy Wielowsi to nie ten rozmiar kapelusza.Martwi też znowu duża roszada w składzie,pora stworzyć trzon drużyny,na którym będzie oparta gra zespołu.

  7. ADHD Odpowiedz

    3 sierpnia 2015 at 09:52

    Wygrana na pewno cieszy. Meczu nie oglądałem, na konferencji prasowej trener Puszczy mówił, ze Siarka miała trzy strzały w światło bramki i trzy wpadły. Czyli mieliśmy dużo szczęścia.

  8. kibic z UK Odpowiedz

    3 sierpnia 2015 at 12:32

    A gdzie kolega oglądał tą konferencję ??? Jeśli to nie tajemnica…

    • ADHD Odpowiedz

      3 sierpnia 2015 at 13:10

      Konferencje oglądałem na Facebooku Siarka Tarnobrzeg On-Line, były jeszcze bramki

  9. kibic z UK Odpowiedz

    3 sierpnia 2015 at 18:14

    Dzięki kolego !!!

  10. kibic z UK Odpowiedz

    3 sierpnia 2015 at 18:17

    Fajny artykuł czytałem na stronie “echa dnia” o meczu i o tym źe “czapki z głów dla Siarki ” za to co zrobiła w Niepołomicach…polecam…