Od pewnego zwycięstwa nad Puszczą Niepołomice Siarka Tarnobrzeg rozpoczyna sezon

Od zwycięstwa w Niepołomicach 3:0 (3:0) Siarka Tarnobrzeg zainaugurowała sezon 2015/2016. Gospodarze mecz kończyli w „dziesiątkę”, po tym jak w 50 minucie czerwoną kartą ukarany został Łukasz Furtak.

Siarkowcy wyszli na prowadzenie już w 3 minucie meczu, dzięki bramce zdobytej przez sprowadzonego z Wisły Puławy Szymona Martusia. W 28 minucie wynik meczu na 2:0 podwyższył Konrad Stępień, rywali „dobił” Sebastian Mandzelowski, strzelając gola na 3:0 w 41 minucie.

W ramach 2 kolejki Siarka podejmie na własnym stadionie Znicz Pruszków.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – SIARKA TARNOBRZEG 0:3 (0:3)

0:1 – Martuś 3′
0:2 – Stępień 28′
0:3 – Mandzelowski 41′

Puszcza: 12. Marcin Staniszewski – 2. Konrad Wieczorek, 3. Michał Czarny, 18. Damian Lepiarz, 28. Michał Mikołajczyk – 21. Mateusz Broź (66, 20. Mateusz Lampart), 4. Łukasz Furtak, 17. Dariusz Gawęcki, 10. Damian Furczyk (57, 7. Marcel Kotwica), 27. Mateusz Janiec (56, 16. Dominik Maluga) – 6. Roman Stepankow.

Siarka: 12. Kamil Beszczyński – 2. Tomasz Przewoźnik, 25. Kamil Kościelny, 10. Konrad Stępień, 17. Krzysztof Suchecki – 18. Kamil Jakubowski, 5. Mariusz Korzępa (72, 8. Marcin Stromecki), 9. Marcin Stefanik, 7. Maciej Domański (89, 20. Jakub Więcek), 14. Sebastian Mandzelowski (90, 26. Bartosz Waleńcik) – 16. Szymon Martuś (65, 11. Daniel Koczon).

żółte kartki: Czarny, Furtak
czerwona kartka: Furtak

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 1 KOLEJKI II LIGI: Olimpia Zambrów – ROW Rybnik 1:1, GKS Tychy – Wisła Puławy 0:2, Polonia Bytom – Stal Mielec 1:1, Stal Stalowa Wola – Nadwiślan Góra 2:1, Raków Częstochowa – Okocimski Brzesko 1:1, Gryf Wejherowo – Legionovia Legionowo 1:0, Błękitni Stargard Szczeciński – Kotwica Kołobrzeg 2:0, Radomiak Radom – Znicz Pruszków 0:0