Siarka Tarnobrzeg zremisowała ze Zniczem Pruszków (fotoreportaż oraz video HD)

Siarka Tarnobrzeg zremisowała 1:1 (0:0) ze Zniczem Pruszków w meczu II kolejki II ligi. Na prowadzenie tarnobrzeska drużyna wyszła w 72 minucie, po bramce strzelonej przez Szymona Martusia. Cztery minuty później Znicz wyrównał, dzięki trafieniu Macieja Mysiaka.

W ramach 3. kolejki II ligi Siarka rozegra wyjazdowe spotkanie ze Stalą Stalowa Wola. Mecz odbędzie się w niedzielę 16. sierpnia, początek godz.17.

SIARKA TARNOBRZEG – ZNICZ PRUSZKÓW 1:1 (0:0)
1:0 – Martuś 72′
1:1 – Mysiak 76′

Siarka Tarnobrzeg: Beszczyński – Przewoźnik, Stępień (k), Kościelny, Suchecki – Stefanik, Jakubowski (58 Więcek), Domański, Korzępa (66 Stromecki), Mandzelowski (78 Chłoń) – Martuś
Znicz Pruszków: Misztal – Rackiewicz, Jędrych (k), Mysiak, Kucharski, Danilczyk, Machalski (67 Górka), Stryjewski (75 Kubicki), Wiśniewski (46 Kopciński), Banaszewski (90 Przybyła), Kita

żółte kartki: Stępień, Stefanik, Kościelny – Danilczyk

źródło: Lajfy.com

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 2. KOLEJKI II LIGI: ROW 1964 Rybnik – Legionovia Legionowo 3:2, Okocimski KS Brzesko – Błękitni Stargard Szczeciński 2:1, Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola 2:0, Olimpia Zambrów – GKS Tychy 1:2, Kotwica Kołobrzeg – Gryf Wejherowo 2:2, Nadwiślan Góra – Raków Częstochowa 0:2, Stal Mielec – Puszcza Niepołomice 2:1, Wisła Puławy – Polonia Bytom 2:1