Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg: Urzędnicy będą pracować krócej

Sierpień 10, 2015 2:09 PM

Do 31 sierpnia br. miejscy urzędnicy będą pracować o jedną godzinę krócej. Zarządzenie w tej sprawie, wydane dzisiaj przez prezydenta miasta Tarnobrzega, obowiązywać będzie w przypadku utrzymywania się temperatury powyżej 30 stopni Celsjusza.

Jak wynika z zarządzenia, skrócenie czasu pracy nie będzie miało wpływu na obniżenie wynagrodzenia.

Pełna treść zarządzenia dostępna jest tutaj

13 Responses to Tarnobrzeg: Urzędnicy będą pracować krócej

  1. mieszkaniec Odpowiedz

    10 sierpnia 2015 at 14:20

    proponuje i dać jeszcze frytki do tego? wszystko z naszych podatków

  2. Zenon Odpowiedz

    10 sierpnia 2015 at 14:27

    Władza po raz kolejny robi sobie z nas publiczne jaja i do tego bezczelnie śmieje się w twarz. Wszak stołkowicze to najciężej pracująca grupa społeczna w tym mieście wiec zmniejszenie czasu pracy jak najbardziej im się należy.

  3. Franek Odpowiedz

    10 sierpnia 2015 at 14:42

    Urzędnicy padają jak muchy w tej temperaturze a podobno mają zakaz kąpieli w fontannie przed UM.

  4. Odpowiedz

    10 sierpnia 2015 at 15:25

    w zimie niech pracują godzinę dłużej

  5. Śmiech przez łzy Odpowiedz

    10 sierpnia 2015 at 15:36

    “w zimie niech pracują godzinę dłużej” :) Norbert bałby im jeszcze nagrody :)

  6. gege960 Odpowiedz

    10 sierpnia 2015 at 15:53

    Jaja jak berety tego jeszcze nie było. Kiełbowaty jesteś mniej niż zero i gdzie te szczekaczki z pisiorowa co wytykali Mastalerza za sposób rządzenia i gdzie te 11 tysięcy popierających pisiorów i rybowatego co maja do powiedzeia w tej sprawie, to sie nadaje do telewizji.

  7. J-23 Odpowiedz

    10 sierpnia 2015 at 17:07

    Tak o swoich trzeba dbac kór……twoja,jego mac!!!!
    Zeby się im glówki nie przegrzaly od pracy.

    • quatros Odpowiedz

      10 sierpnia 2015 at 21:05

      Przypominam iż większość pracowników UM jakieś 95% została zatrudniona w latach 2004-2013 i pracują tam do dziś to też zwolennicy obecnego prezydenta,napij się zimnej wody!

  8. gege960 Odpowiedz

    10 sierpnia 2015 at 21:32

    a może trzecią kurtynę wodna im zamontować przed urzędem? i niech dalej pracują jak do tej pory

  9. Figa Odpowiedz

    10 sierpnia 2015 at 22:32

    luuuudzie czepiacie się, a właściwie co to zmieni?

  10. sprawiedliwy Odpowiedz

    10 sierpnia 2015 at 22:39

    Proponuję aby miłościwie panujący prezydent Tarnobrzega swym dekretem objął całe miasto. Ja też chcę pracować godzinę krócej za te same pieniądze.

  11. Hahaha Odpowiedz

    11 sierpnia 2015 at 13:33

    Wczoraj w pracy spędziłam 13 godzin nie przegrzałam się jednym słowem żyje. da się? Da!!

  12. Tommy Odpowiedz

    11 sierpnia 2015 at 21:56

    Hahaha – ale to nie znaczy, że masochizm ma być standardem dla wszystkich innych. A ty męcz się i 23 godziny jeśli chcesz :-)