Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

S. Kosakowski oskarża byłego prezydenta Mastalerza o nadużycie władzy (video)

Sierpień 13, 2015 12:16 PM

Mocne oskarżenia wobec byłego prezydenta Tarnobrzega Norberta Mastalerza wysunął podczas dzisiejszej konferencji prasowej Sławomir Kosakowski, podwykonawca w Tarnobrzeskim Parku Przemysłowo- Technologicznym.

-Sprawa dotyczy przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych do posesji byłego prezydenta Norberta Mastalerza (…) Przyłącz kanalizacji sanitarnej został wykonany bezpłatnie przez tarnobrzeskie Wodociągi, spółkę która w 100% należy do urzędu miasta a prezydent jest bezpośrednim przełożonym prezesa. Koszt tego przyłącza to około 26 tysięcy złotych i pokryty został przez spółkę Tarnobrzeskie Wodociągi. (…) Nie było też zgody na wykonanie przyłącza kanalizacji deszczowej, a taka została wykonana przez Tarnobrzeskie Wodociągi. Kanalizacja ta w ogóle nie została wykazana w dokumentacji i nie zostały za nią pobrane żadne pieniądze (…). Reasumując wygląda na to że ówczesny prezydent miasta miał wykonane przez podległą spółkę przyłącze kanalizacyjne i deszczowe z naruszeniem prawa czyli ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i odprowadzaniu ścieków oraz z prawem ogólnie dostępnym bo to jest niemożliwe, żeby urzędujący prezydent robił sobie sam prezenty i to wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych

Poproszony przez nas o komentarz Norbert Mastalerz, były prezydent Tarnobrzega powiedział: To są kolejne konfabulacje i kłamstwa pana Kosakowskiego, teraz jestem na urlopie, po powrocie wydam stosowne oświadczenie

Z kolei prezydent Grzegorz Kiełb poinformował nas, że na tę chwilę nie może odnieść się do sprawy gdyż prezes Tarnobrzeskich Wodociągów Antoni Sikoń jest obecnie na urlopie. – Wezwałem go do złożenia wyjaśnień w poniedziałek, wtedy będzie więcej wiadomo – powiedział Kiełb

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy


27 Responses to S. Kosakowski oskarża byłego prezydenta Mastalerza o nadużycie władzy (video)

  1. U.M. Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 13:06

    Ten człowiek niech spada do Sanoka i leczenie,leczenie,leczenie,jąkała.

  2. Miasto inwestycji Norberta :D Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 13:29

    Sławomir ! Sławomir ! Sławomir !

    • róg Odpowiedz

      13 sierpnia 2015 at 13:59

      Pewnie zakochany w Sławomirze? razem do leczenia zamkniętego!

  3. Siwy Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 13:52

    Ten Tarnobrzeg jednak jest poje…y.
    1. Może niech sprawdzi wszystkie przyłącza w Tarnobrzegu tak mu dobrze idzie.
    2. Skąd miał gościu warunki zabudowy (pewnie dał mu ktoś z UM)
    3. Czyżby GK miał kogoś na miejsce Sikonia ? (jakaś dalsza rodzina)
    4. Co to w ogóle jest jakiś facet zwołuje konferencję i dziennikarze walą drzwiami i oknami.BRAWO !!!
    5. Nie ma to w ogóle związku z Parkiem Technologicznym ,jeżeli nawet tak było.
    6. Tak w ogóle to ten gościu jest śmieszny i faktycznie nadaje się do leczenia zamkniętego.
    7. No ale jak przez już niedługo rok od wyborów się nic nie zrobiło,inwestorów w bród to trzeba czymś zająć opinie publiczną.
    8. CZEKAMY NA REFERENDUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. Arek Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 14:19

    Niech ten gość się przymknie, podstawieniec Kiełba….

  5. gege960 Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 14:49

    Musiał JE Prezydent przykryć jakimiś głupotami trzecią kurtynę wodna zamontowana w magistracie dla urzędników bo cały Tbg jest zarzenowany i zniesmaczony skróceniem czasu pracy o godzinę UM

  6. tarnobrzeżanin Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 15:33

    To musi być prawda gdyż w innym przypadku były prezydent Mastalerz na pewno gościa pozwie na grubą kasę. Ciekawy jestem czy to jedyny taki przypadek nadużyć poprzedniej ekipy… Mnie to nie bawi gdyż to bardzo poważna sprawa.

    • Marian Odpowiedz

      13 sierpnia 2015 at 15:49

      Nie oceniaj czy jest to prawda,sam zobaczysz jakie konsekwencje poniesie Kosakowski.Bzdury mówi ale to chyba celowa nagonka na Sikonia i jego odwołania.Podejrzewam prezydenta Kiełba o celowe działanie.

  7. abc Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 15:40

    mysle że po go pozwie i wygra, ponieważ to o czym mówi jest bzdurą

    • tarnobrzeżanin Odpowiedz

      13 sierpnia 2015 at 16:40

      Więc po co ta szopka? Już dawno po wyborach.

  8. Marian Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 16:51

    Nic nie mówi Kosakowski o pieniądzach,które Mastalerz mu nie wypłacił! Kiełb wypłacił jemu kaskę? niestety nie.Moje zdanie jest takie: Kosakowski do zakładu zamkniętego.

  9. davey Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 16:52

    Jeśli już mowa o konferencjach prasowych,to ja chciałbym przypomnieć takową zwołaną przez pp.Dybusa i Kołka podczas ubiegłorocznej kampanii wyborczej.Może nie dosłownie przytoczę słowa wypowiedziane przez tego drugiego ,”jeżeli zostanę wybrany to utworzę ponad tysiąc miejsc pracy…”.I został Kołek wybrany,zaraz rok będzie od tego wybrania a miejsc pracy,o których mówił,nie ma.Żeby nie było na mnie,że to knfabulacje i hucpa,to wspomnianą konferencję można znaleźć w archiwum “Nadwisla24″…

  10. Mania Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 16:57

    Jeśli pan Prezydent nie zakończy tej farsy z nagonkami na Mastalerza to bedzie jego ostatnia kadencja i sięgnie dna.Obiecał pan dużo w kampanii ale nic pan nie realizuje,tylko same ośmieszanie miasta.Gdzie te miejsca pracy? gdzie obniżenie podatków? gdzie inwestorzy?Karmi pan jak dziecko społeczność tarnobrzeską,głupotami tylko po to aby odwrócić uwagę od rzeczywistości i kampanijnej obietnicy. Nic pan nie realizuje!Myślę że w miesiącu kwietniu następnego roku,dojdzie do referendum.Obudźcie się mieszkańcy Tarnobrzega bo szkoda miasta.

  11. Kicha Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 18:50

    Na mieście słychać, za na posadę szykuje się kolejna z rodziny Bogdanskich. Że sama nacelnik i likfitator juz minuty nie mają wolnej na posadę z kasy podatników to może teraz córkę podstawia a może mamę, tatę?

  12. Kto go przygarnie ? Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 18:59

    Norbert skonczy na ulicy … bez pracy i domu . Może go koledzy przyjmą pod dach albo piłkarze ? bo u mnie nie ma miejsca …

    • kruze Odpowiedz

      14 sierpnia 2015 at 08:30

      A kto u ciebie chciałby pracować!żenada jesteś!

  13. Janko Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 20:02

    To jest granda co ten Mastalerz wyprawiał – urządził sobie z Tarnobrzega prywatny folwark. Jak może chodzić jeszcze po Tarnobrzegu.

    • robson Odpowiedz

      13 sierpnia 2015 at 21:00

      Janko a jak to nie jest prawda? przeprosisz? każdą winę należy udowodnić a nie od razu pisać” granda banda” Na razie to jest granda banda ale wszystko wyjdzie na jaw u naszego wladcy,spokojnie sami zobaczycie kto będzie Prezesem wodociągów.Kosakowski sam zwołuje konferencję prasową,pomyślcie trochę o co tutaj chodzi.

  14. Zigy Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 20:27

    Na prywatnej drodze wewnętrznej sieć zrobiona za darmo to Sikoń ubił interes życia. Ja jak przez swoją drogę dojazdową ciagnąłem kanalizację to musiałem za nią zapłacić. Wygląda na to że mieszkańcy musieli się na to złożyć. Komu jeszcze takie podarunki tarnobrzeskie wodociągi robiły.

  15. Mania Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 20:52

    Nie piszcie bzdur,to kolejne kłamstwa a pana Kosakowskiego użyto tylko po to aby Sikonia załatwić.Nie domyślacie się skąd miał plany działki Mastalerza? Prezydent udaje że nic niby nie wie ale moim zdaniem to kolejne bzdury. Nie pamięta Kiełb jak prosił o niezwalnianie z pracy w trybie dyscyplinarnym? teraz to zemsta a ludzie się w całej Polsce śmieją z Tarnobrzega.Kto tutaj zainwestuje? skoro słyszy się tylko pomówienia i chorobowy system dokuczania innym! Na miejsce Sikonia już osoba jest ot cała prawda.

  16. robinson kruze Odpowiedz

    13 sierpnia 2015 at 22:18

    Fajna wypowiedź prezydenta”będą konsekwencje spore” uczmy się języka polskiego panie Kiełb.Kociuba pana nauczy.Podstawiony Kosakowski a kandydat nowy już zaciera ręce.Kiełbie niszczysz miasto ale to twoja pierwsza i ostatnia kadencja.

  17. obywatel Odpowiedz

    14 sierpnia 2015 at 18:17

    Strasznie sztuczna ta nagonka na obecnego Prezydenta i p.Kosakowskiego. : P Całe szczęście, że nie wszyscy budują swoją opinie na podstawie jakichś głupich komentarzy. . . : )
    A co do Mastalerza, to bardzo mnie cieszy, że jest rozliczany ze wszystkiego(nawet najmniejszych rzeczy). W Polsce powinno się to praktykować w stosunku do każdego urzędnika/polityka.
    Osobiście rozumiem Pana Kosakowskiego. Gdybym ja stracił tyle pieniędzy przez kogoś, to wyskakiwałbym mu i z lodówki by znaleźć jakiegoś haka i je odzyskać.

  18. górnik Odpowiedz

    14 sierpnia 2015 at 19:05

    OBYWATELU pierdolisz jakbyś dostał pracę od płotki . Straceniec Kossakowski pieniądze ma na koncie w depozycie sądowym.I tylko od niego zależy żeby przekonać Sąd że mu się należą . I wygląda na to że ma z tym problemy . Frustrację z tego powodu przelewa za pośrednictwem mediojadu na prawo i lewo.

  19. abc Odpowiedz

    15 sierpnia 2015 at 14:38

    Dokladnie. obywatel pisze bzdury a nie ma pojecia jaka jest rzeczywistość. a takich ludzi jest wielu i to jest żenujące poniewaz swiadczy o niskim poziomie mieszkajacego w tym miescie spoleczenstwa

  20. tarnobrzeżanin Odpowiedz

    16 sierpnia 2015 at 03:18

    Prezydent nie jest w mieście od rozliczania przednika tylko od pracy na rzecz mieszkańców. Niczym spektakularnym nie może się pochwalić bo ciągle zajęty jest niszczeniem poprzednika. Wygląda, że jest bardziej mściwy niż Mastalerz

  21. KASANDRA Odpowiedz

    17 sierpnia 2015 at 06:30

    Panie Kossakowski szykuj pan kasę na sądy .Wpuścił w maliny pana Ojciec i dałeś się pan wkręcić.A że maczał w tym ławy jąkaty i Bogdański senior to też pewne. Intryga grubymi nićmi szyta.

  22. Wąs Odpowiedz

    17 sierpnia 2015 at 12:02

    Jeśli jest taka prawda to dlaczego p. Kosakowski nie składa doniesienia do prokuratury tylko jakąś śmieszną konferencje zwołuje? Pan Kosakowski jest łapówkarzem bo sam do tego się przyznał czyli oszukiwał, a teraz jest pierwszym porządnym obywatelem. W ilu przetargach p. Kosakowski uczestniczył? Może w każdym dawał łapówki by wygrać przetarg? Taki wspaniały PR mamy w naszym mieście jeszcze ze dwie sprawy w ogólnopolskiej TV i będzie lepsza reklama niż “Ojciec Mateusz” w Sandomierzu :)