Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Zapraszamy na transmisję video konferencji prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba

Sierpień 17, 2015 5:06 PM

Portal NadWisłą 24.pl zaprasza na transmisję video konferencji prasowej, podczas której prezydent Tarnobrzega odniesie się do informacji przekazanych w czwartek przez p. Kosakowskiego oraz wyjaśnień Prezesa Tarnobrzeskich Wodociągów. Konferencja odbędzie się we wtorek 18. sierpnia, początek transmisji godz.11.

*******************************************************************************************************************************************************************

Transmisja będzie w jakości HD, dlatego mniejsza wydajność komputera lub wolniejszy internet mogą wpłynąć negatywnie na jakość odbioru. Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne.

*******************************************************************************************************************************************************************

10 Responses to Zapraszamy na transmisję video konferencji prezydenta Tarnobrzega, Grzegorza Kiełba

  1. PoPiS Odpowiedz

    17 sierpnia 2015 at 23:13

    Cóż to za rewelacje ma do przekazania urzędujący prezydent? Poda nazwisko nowego prezesa wodociągów? Dlaczego Norbert Mastalerz milczy? TVN i inne ogólnopolskie media już wezwane?

  2. Ludzka przyzwoitość Odpowiedz

    18 sierpnia 2015 at 00:22

    Szkoda, że nikt nie zapyta o całą sprawę prezesa Sikonia. Jedynym sprawiedliwym jest gość, który przyznał się do wręczania łapówek na budowie.

  3. KASANDRA Odpowiedz

    18 sierpnia 2015 at 07:29

    Telenoweli ciąg dalszy.Panie Kiełb ludzi to już nudzi.Weśsię pan za robotę a nie urządzaj igrzysk.Cała Polska już się z nas śmieje.Od tego są sądy i prokurator. Dlaczego pan nie zgłosi do prokuratury tylko zamęcza na konferencyjami z tą swoją Domką.

  4. Krzyś Odpowiedz

    18 sierpnia 2015 at 08:09

    Wam też przycina transmisję ?

    • Do Krzysia Odpowiedz

      18 sierpnia 2015 at 09:03

      Koło 11 będzie lepiej.

  5. kruze Odpowiedz

    18 sierpnia 2015 at 09:54

    Mam pytanie do Prezydenta Kiełba,wcześniej zadam aby sobie przeczytał.
    1.Czy jest prawdą, że wydał pan ustny nakaz panu Sikoniowi aby uzbroił działki w Ocicach?
    2. Czy jest prawdą że robiono podłącza bez żadnych pozwoleń? tzn na buzię.
    3. Czy jest prawdą że w trybie pilnym robi się teraz dokumentację w U.M. aby się nikt nie dowiedział o tym iż robiono podłącza bez dokumentacji i pozwoleń?

    Szanowny panie redaktorze, proszę głośno zadać te pytania panu Kiełbowi,bo z moich wiadomości, właśnie tak było i wyjdzie wszystko na światło dzienne.Pozdrawiam.

  6. Głosowałem na G. Kiełba ! Odpowiedz

    18 sierpnia 2015 at 11:11

    Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb ! Grzegorz Kiełb !

  7. Franek Odpowiedz

    18 sierpnia 2015 at 11:17

    No i czego się tak nagle urwał przekaz????

  8. kruze Odpowiedz

    18 sierpnia 2015 at 11:24

    Grzegorz Kiełb!!!!!!!!!!! żenujące wystąpienie. Kosakowski ma sprawę karną! a pan Prezydent bajki opowiada!

  9. ulala Odpowiedz

    18 sierpnia 2015 at 12:03

    Znowu pan Prezydent trafia do Sądu,kara nieunikniona.