Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Siarka Tarnobrzeg wygrywa z Błękitnymi Stargard Szczeciński

Sierpień 26, 2015 7:10 PM

Siarka Tarnobrzeg wygrała 2:1 (1:0) w Stargardzie Szczecińskim z miejscowymi Błękitnymi  w meczu 5. kolejki II ligi. Dla Siarki to drugie zwycięstwo w rundzie jesiennej, dla Błękitnych zaś trzecia porażka.

Już od 2. minuty Siarka wyszła na prowadzenie po bramce Szymona Martusia, który wykorzystał świetne podanie od Macieja Domańskiego. Do wyrównania gospodarze doprowadzili w 53 minucie dzięki trafieniu Macieja Kazimierowicza. W 78 minucie ponownie do bramki gospodarzy trafia Szymon Martuś, zdobywając gola na wagę trzech punktów.

W ramach 6. kolejki II ligi Siarka podejmie na własnym stadionie Gryf Wejherowo. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 29. sierpnia br., początek godz.17.

BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI – SIARKA TARNOBRZEG 1:2 (0:1)
0:1 – Martuś 2′
1:1 – Kazimierowicz 53′
1:2 – Martuś 78′

żółte kartki: Siwek, Liśkiewicz – Koczon, Suchecki

Błękitni: Kosiorek – Pustelnik, Kazimierowicz, Wawszczyk, Flis (24′Magnuski) – Gutowski, Liśkiewicz, Okuszko (46′ Bednarski), Fadecki -Siwek, Wiśniewski (75′ Gajda)
Siarka: Pawlus – Kościelny, Walencik (58′ Przewoźnik), Stępień, Suchecki – Stefanik, Stromecki (81′ Buczek), Domański, Koczon (66′ Jakubowski), Mandzelowski (63′ Więcek) – Martuś

źródło: Błękitni Stargard Szczeciński

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 5. KOLEJKI II LIGI: Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy 1:0, Puszcza Niepołomice – GKS Tychy 0:0, Raków Częstochowa – Stal Mielec 1:2, Legionovia Legionowo – Nadwiślan Góra 3:2, Gryf Wejherowo – Radomiak Rakom 0:1, Polonia Bytom – KS ROW Rybnik 1:1, Znicz Pruszków – Olimpia Zambrów 0:2, Kotwica Kołobrzeg – Okocimski Brzesko 2:0

AKTUALNA KLASYFIKACJA II LIGI ZA 90MINUT.PL

8 Responses to Siarka Tarnobrzeg wygrywa z Błękitnymi Stargard Szczeciński

  1. kibic z UK Odpowiedz

    26 sierpnia 2015 at 19:50

    Brawo Brawo Brawo !!!

  2. kibic z NL Odpowiedz

    26 sierpnia 2015 at 20:03

    Brawo Chlopaki

  3. Zygmunt Odpowiedz

    27 sierpnia 2015 at 03:10

    Wiedziałem że przywiozą 3 punkty i się zrehabilitują. Brawo! Czekamy na zwycięstwo w Tbg

  4. bo tarnobrzeg to jednak tarnobrzeg Odpowiedz

    27 sierpnia 2015 at 07:34

    Brawo!oby tak dalej.teraz trzeba się sprezyc i z Gryfem 3 pkt zdobyć

  5. Magura Odpowiedz

    27 sierpnia 2015 at 09:22

    Znowu wielkie ukłony dla piłkarzy!I o to chodzi-chce im się.Może też działacze zmądrzeją i,,nazwisk,,nie będą ściągać,a chłopaków,co zechcą serce zostawiać na boisku.Pierwsza bramka po świetnej kontrze z akcji,w której mogli stracić bramkę.Wyszli 5 na 3 i po herbacie.Druga bramka to kuriozum po prostych błędach Błękitnych.Naprawdę to zwycięstwo jest wiele warte,choć Błękitni w jakimś dołku są.Liga w tym roku wydaje mi się słabsza niż w poprzednim i łatwiej będzie chyba awansować,ale mimo to podtrzymuję,że naszym niezłym wynikiem będzie utrzymanie.Wszystko ponadto będzie rewelacją.No i brawa dla trenera,bo to on jest przywódcą tej drużyny i ją przygotowuje,a jakoś o tym zapominamy.

    • kibic z UK Odpowiedz

      27 sierpnia 2015 at 11:20

      Witam kolego…a gdzie Ty oglądałeś skrót z tego meczy bo nie mogę namierzyć ???

  6. zeco Odpowiedz

    27 sierpnia 2015 at 10:20

    W Siarce jest tak ze kiedy pare razy wyga to atmosfera jest ok ale kiedy przegra…..uuuuu….Pilkarze grajacy w Siarce powinni wiedziec ze podkniecie sprawi ze wyleca z tego miasta na kopach bez pieniedzy bo tak to juz jest w tym klubie.Kazdy zawodnik ktory tu gral wie o tym ,Jedynie nowoprzybyli zyja zludzeniem ze zrobia tu kariere i zarobia szmal.Ojj…nie w tym klubie.

  7. bo tarnobrzeg to jednak tarnobrzeg Odpowiedz

    28 sierpnia 2015 at 10:17

    Właśnie gdzie można zobaczyć jakiś skrut z meczu ?proszę
    o link