Siarka Tarnobrzeg wygrywa z Błękitnymi Stargard Szczeciński

Siarka Tarnobrzeg wygrała 2:1 (1:0) w Stargardzie Szczecińskim z miejscowymi Błękitnymi  w meczu 5. kolejki II ligi. Dla Siarki to drugie zwycięstwo w rundzie jesiennej, dla Błękitnych zaś trzecia porażka.

Już od 2. minuty Siarka wyszła na prowadzenie po bramce Szymona Martusia, który wykorzystał świetne podanie od Macieja Domańskiego. Do wyrównania gospodarze doprowadzili w 53 minucie dzięki trafieniu Macieja Kazimierowicza. W 78 minucie ponownie do bramki gospodarzy trafia Szymon Martuś, zdobywając gola na wagę trzech punktów.

W ramach 6. kolejki II ligi Siarka podejmie na własnym stadionie Gryf Wejherowo. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 29. sierpnia br., początek godz.17.

BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI – SIARKA TARNOBRZEG 1:2 (0:1)
0:1 – Martuś 2′
1:1 – Kazimierowicz 53′
1:2 – Martuś 78′

żółte kartki: Siwek, Liśkiewicz – Koczon, Suchecki

Błękitni: Kosiorek – Pustelnik, Kazimierowicz, Wawszczyk, Flis (24’Magnuski) – Gutowski, Liśkiewicz, Okuszko (46′ Bednarski), Fadecki -Siwek, Wiśniewski (75′ Gajda)
Siarka: Pawlus – Kościelny, Walencik (58′ Przewoźnik), Stępień, Suchecki – Stefanik, Stromecki (81′ Buczek), Domański, Koczon (66′ Jakubowski), Mandzelowski (63′ Więcek) – Martuś

źródło: Błękitni Stargard Szczeciński

WYNIKI POZOSTAŁYCH SPOTKAŃ ROZEGRANYCH W RAMACH 5. KOLEJKI II LIGI: Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy 1:0, Puszcza Niepołomice – GKS Tychy 0:0, Raków Częstochowa – Stal Mielec 1:2, Legionovia Legionowo – Nadwiślan Góra 3:2, Gryf Wejherowo – Radomiak Rakom 0:1, Polonia Bytom – KS ROW Rybnik 1:1, Znicz Pruszków – Olimpia Zambrów 0:2, Kotwica Kołobrzeg – Okocimski Brzesko 2:0