przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Komendant główny w Sobowie

Sierpień 27, 2015 6:30 PM

Komendant główny Państwowej Straży Pożarnej, generał brygadier Wiesław Leśniakiewicz, gościł w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sobowie.

Generał Leśniakiewicz zwiedził jednostkę w Tarnobrzegu i spotkał się z pracującymi w niej strażakami. Wielokrotnie chwalił druhów za dbałość o sprzęt i bardzo dobre wyposażenie tarnobrzeskiej jednostki, funkcjonującej w Krajowym Systemie Ratowniczo Gaśniczym. Wizyta w Sobowie była jedną z wielu, jakie komendant główny realizował w środę w powiecie tarnobrzeskim.

- Mamy się czym chwalić. Nasze jednostki są na ogół w bardzo dobrym stanie, dobrze wyposażone, bo też co roku duże finanse z budżetu miasta idą na doposażenie OSP – mówił Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb: – Tylko w tym roku 235 tys. pochłonie modernizacja budynku OSP w Sielcu, a ponad 60 tys. nasz wkład w kupno busa ratowniczo-gaśniczego dla OSP Dzików. Jednak trzeba przyznać, że wielu zadań nie udałoby się zrealizować bez pomocy komendy głównej PSP, od której w ciągu ostatnich 3 lat otrzymaliśmy grube tysiące złotych.

Są i potrzeby, wśród których wymieniane jest kupno łodzi ratowniczej. Tu komendant główny zadeklarował wsparcie tego zadania.

foto&info: Joanna Lewicka/UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>