Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Wybory Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2015. Tytuł najpiękniejszej dla tarnobrzeżanki Mariki Kolosek (fotoreportaż oraz video HD)

Sierpień 31, 2015 1:43 AM

Dziesięć dziewcząt rywalizowało o tytuł Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2015. Gala finałowa odbyła się w minioną niedzielę na terenie Mariny.

W pierwszym etapie konkursu, którego pomysłodawcą i głównym organizatorem jest Rafał Nieckarz z portalu tarnobrzeskie.eu. udział wzięło 20 dziewcząt, z pośród których internauci wybrali uczestniczki finału, które przedstawiły się jury i publiczności w trakcie niedzielnej gali. Finalistki prezentowały swoje wdzięki w strojach kąpielowych, sukniach ślubnych oraz kreacjach przygotowanych przez projektantkę Justynę Gamoń-Wesołowską. Choreografię do finałowych występów przygotowała Justyna Duszkiewicz.

Tytuł najpiękniejszej trafił do Mariki Kolosek z Tarnobrzega. I Wicemiss została Karolina Kaczmarek z Włostowa, drugą zaś Klaudia Kukułka z Tarnobrzega.

foto&video: Piotr Morawski

10 Responses to Wybory Miss Jeziora Tarnobrzeskiego 2015. Tytuł najpiękniejszej dla tarnobrzeżanki Mariki Kolosek (fotoreportaż oraz video HD)

  1. Denis Odpowiedz

    31 sierpnia 2015 at 09:58

    nie zgadzam się z wyborem…

  2. Wojtek ZETa Odpowiedz

    31 sierpnia 2015 at 10:14

    hymm dlaczego ta najwyższa? Na zdjęciach wg. mojej skromnej osoby kandydatka nr.6 powinna wygrać.

  3. KASANDRA Odpowiedz

    31 sierpnia 2015 at 11:21

    Czy ktoś zauważył czy wszystkie wróciły do domu? Bo wiecie Kiełb i dziewczyny to mieszanka wybuchowa.

  4. I wybory miss Odpowiedz

    31 sierpnia 2015 at 13:50

    Co można pochwalić to jakość obrazu. Co do konkursu to wyszła żenada tandetne ubrania z manekina zdjęte lub kupowane w ciuchlandzie. Mało atrakcji a zawsze jezioro w gorące ni jest oblężone przez ludzi i to mnie zdziwiło ze mało chętnych kobiet było wzięcia udziału wyborach.Szkoda wydanych pieniędzy podatników to więcej atrakcji by mieli ma meczu piłki nożnej.

  5. ciekawe Odpowiedz

    31 sierpnia 2015 at 13:54

    Brawa dla logistyków którzy wrzucili film na yt, ytyciszył wszystko bo daliście jakąś muzykę nie zwracając uwagi na prawa autorskie. Brawa dla redakcji, serdeczne gratulacje… :D

    • NW24 Odpowiedz

      31 sierpnia 2015 at 14:32

      Redakcja nie dodawała swojego podkładu. Film zmontowany został na tym co rejestrował mikrofon podczas imprezy. You Tube wyłączył oryginalną ścieżkę dźwiękową odtwarzaną podczas wyborów gdyż ta muzyka naruszała jego prawa.

  6. Gdzie jest Norbert ???! Odpowiedz

    31 sierpnia 2015 at 15:49

    Gdzie jest Norbert ???! Gdzie jest Norbert ???! Gdzie jest Norbert ???!

  7. Głosowałem na G. Kiełba ! Odpowiedz

    31 sierpnia 2015 at 16:00

    Nie ma komarów i nie ma Norberta !
    To dzieła Prezydenta Grzegorza Kiełba !

  8. tarnowies Odpowiedz

    31 sierpnia 2015 at 18:07

    Jakie pasztety. Grube niskie niewymiarowe

  9. Zauroczony Grzegorz Odpowiedz

    31 sierpnia 2015 at 20:16

    Eeeeee gdyby uczestniczką była miss tarnobrzeskiej oświaty Jolanta Kociuba to co innego. Moim zdaniem zajęła by 1 miejsce i długo długo nic, później pozostałe uczestniczki.